Ұзақ мерзімді жоспар
бөлімі:
|
Мектеп: 25
Г. Титов ЖОМ
|
Күні: 12. 12
.2018
|
Мұғалімнің
аты-жөні:С.Ешанкулова
|
Сынып: 11
«Ә»
|
Қатысқандар
саны:
|
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақ
тақырыбы:
|
Ғ.Мүсірепов "Оянған
өлке "
|
Осы
сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына
сілтеме)
|
Ғ.Мүсірепов "Оянған
өлке "шығармасының мазмұнын өмірмен байланыстырып
талдау
|
Сабақ
мақсаттары
|
Ғ.Мүсірепов "Оянған өлке
"шығармасының мазмұнын өмірмен
байланыстырып талдайды
|
Тілдік
мақсат
|
Оқушылар тақырыпты түсінеді. Сабақ барысында
берілген тапсырмаларды орындайды.Сөздерге талдау
жасайды.
|
|
Пəнге қатысты сөздік қор мен
терминдер:
Ақын, айтыскер,
жезтаңдай
|
|
Сыныптағы диалог /жазылым үшін пайдалы
тілдік тіркестер
Менің ойымша,
...салыстырғанда, өзгелердің
пайымдауларынша...
|
|
Талқылауға
арналған сұрақтар:сабақтан не әсер
алдың?
|
|
Бағалау
критерийлері
|
- Ғ.Мүсірепов өмірімен
танысады,
-"Оянған өлке "шығармасымен
танысады,
-мазмұынын талдайды
|
Құндылықтар-ды
дарыту
|
Оқулықта берілген төл және
кірме сөздерді талдап жазу
|
Пәнаралық
байланыстар
|
әдебиет,
тарих
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
А4 парағы, стикер,маркер,
ноудбук т.б
|
Бастапқы
білім
|
Ғ.Мүсірепов шығармашылығын
біледі
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурс-тар
|
Сабақтың
басы
Сабақтың ортасы/ сабақтың
негізгі бөлімі
Сабақтың
соңы
|
Оқушылардың психологиялық
ахуалын ретке келтіру мақсатында «Сен кереметсің!» жаттығуын
жасату.
Оқушыларды Елім менің
,Туған жер, Отан, сөздерін санамалатып айтқызу арқылы 3 топқа
бөлемін.
Өткен тақырыптарды еске
түсіру мақсатында сұрақтар қоямын
."Сұрағымды қағып ал "әдісі
арқылы үй тапсырмасын сұраймын
Жаңа
сабақ "Ойлан,жұптас,бөліс "
әдісімен
1-тапсырма Ақын шығармалары
адамдардың жай-күйіне қалай әсер етеді? түсіндіріп
талдау
ҚБ "Бас
бармақ
2-тапсырма
"Оянған өлке "шығармасының
мазмұнын өмірмен байланыстырып талдау
Дискриптор
1.Шығармаларының мазмұнын
айтады
2.Шығарма кейіпкерлерін
өмірмен байланыстырып талдап айтады
.
ҚБ «Екі жұлдыз, бір
ұсыныс"
Рефлексия Т,Т кестесі
бойынша кері байланыс жазады.
Үйге: Ғ.Мүсірепов "Оянған өлке "
поэмасын оқып келу
|
оқулық, бағалау
парақшалары,смайликтер,
Т,Т
кестесі
|
Саралау – оқушыларға қалай
көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға
қандай міндет қоюды жоспарлап
отырсыз?
Саралау іріктелген
тапсырмалар, нақты бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес
қолдау көрсету, оқу материалдары мен ресурстарын оқушылардың жеке
қабілеттерін есепке ала отырып іріктеу (Гарднердің жиындық зият
теориясы) түрінде болуы
мүмкін.
Саралау уақытты ұтымды
пайдалануды есепке ала отырып, сабақтың кез-келген кезеңінде
қолданыла алады
|
Бағалау – оқушылардың
материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді
жоспарлайсыз?
«Ойлан, бірік,
бөліс»
«Екі жұлдыз, бір тілек», «Бас
бармақ», «Сен кереметсің!»
|
Денсау-лық және
қауіпсіз-дік техника-сының
сақталуы
Денсаулық сақтау
технологиялары.
Сергіту сәттері мен
белсенді іс-әрекет
түрлері.
Осы сабақта
қолданы-латын қауіпсіздік техникасы
ережелері-нің тармақ-тары
|
Сабақ бойынша
рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу
мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді
ме?
Жеткізбесе,
неліктен?
Сабақта саралау дұрыс
жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері
сақталды ма?
Сабақ жоспарынан
қандай ауытқулар болды,
неліктен?
|
|
Жалпы
баға
Сабақтың жақсы өткен екі
аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты
жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ
барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың
жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі
сабақтарда неге көңіл бөлу
қажет?
|