Коучинг- сессия
Коуч: Сабырбекова Н.К.
Тақырыбы: Графикалық органайзер.
Мақсаты: Графикалық органайзер туралы түсінік беру,
өз сабақтарында қолдана алу дағдыларын қалыптастыру.
Күтілетін нәтижелері:
-
Графикалық органайзер туралы мағлұмат алады.
-
Графикалық органайзер түрлерін біледі.
-
Графикалық органайзер туралы түсінік қалыптасады.
-
Сабақ барысында қолдана алады.
|
Жұмыс кезеңдері |
Коучтың іс-әрекеті |
Мұғалімдердің іс-әрекеті |
Формативті бағалау |
Қолданылған ресурстар |
|
І. Ұйымдас-тыру Жағымды психологиялық ахуал туғызу Топқа бөлу 2 минут |
Менің қасиеттерім қандай? Мақсаты: мұғалімнің өзіне өзі баға беруін көтеру, әрқашан алға ілгерлеу «Жүрек қалаулары» бойынша топ0а |
Берілген сөйлемді тігінен жазу. 1.ұнайтын 2-3 азырақ ұнайтын 4. ұнамайтын. Жанына ұнайтын не ұнамайтын бір қасиетін жазу. |
Қол шапалақтау |
Парақтар |
|
Ақпарлама 1 минут |
Коучинг- сессияның тақырыбы,мақсаты, күтілетін нәтижесі айтылады. |
Таныстырылымды тыңдайды |
|
|
|
«Ой болжау» минут |
«Графикалық органайзер»-туралы ойларын ортаға салу. |
Әр топ өз пікірлерін білдіреді . |
«Бас бармақ» |
|
|
минут |
«Графикалық органайзер» |
«Графикалық органайзер» -туралы мағлұмат алады. |
|
|
|
«Ой толғаныс» |
«Графикалық органайзердің»-түрлері туралы постер жасау |
(Өз сабақтарында немесе белгілі бір тақырып маңайында постер жасау,қорғау). |
Өзара бағалау. 1-2, 2-1. |
ватман |
|
«Ой қорыту» |
|
|
«Жұлдызша»-арқылы |
|
|
|
|
|
|
|
|
Рефлексия |
Ойларын қағаз бетіне түсіру. |
1.Сіз бұл тапсырманы пайдалы деп ойлайсыз ба? 2. Сіз енді графикалық органайзерлер туралы бұрынғыдан көбірек білесіз бе? 3. Егер солай болса, онда Сіз не білдіңіз? Егер олай болмаса,онда Сіз нені білуді қалар едіңіз? 4. Оқушылардың логикалық ойлау дағдыларын дамыту үшін өз сабағыңызда графикалық органайзерлерді қалай қолданатын боласыз? |
|
А-4.8 |
Менің қасиеттерім қандай?
Қасқыр, ит,мысық,тышқан.
Мысық-жұмсақтық
Қасқыр-батылдық
Ит-адалдық
Тышқан-ұсақтық.
Жауабы:
1 жолға жазылған қасиет өзімізге жетіспейтін қасиет, біз оны жетілдіруге,арттыруға ұмтыламыз.
2.Өзімізде бар деп есептейміз,яғни түсінеміз.
3. Басқа адамдардың бізді қалай қабылдайтындығымызды білдіреді,ел көзіне біз осылайша көрінеміз.
4. Біз неден қашқақтайтынымызды білдіреді,тұла боймызды бұл қасиеттен арылтуға ұмтыламыз.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Графикалық органайзер
Графикалық органайзер
Коучинг- сессия
Коуч: Сабырбекова Н.К.
Тақырыбы: Графикалық органайзер.
Мақсаты: Графикалық органайзер туралы түсінік беру,
өз сабақтарында қолдана алу дағдыларын қалыптастыру.
Күтілетін нәтижелері:
-
Графикалық органайзер туралы мағлұмат алады.
-
Графикалық органайзер түрлерін біледі.
-
Графикалық органайзер туралы түсінік қалыптасады.
-
Сабақ барысында қолдана алады.
|
Жұмыс кезеңдері |
Коучтың іс-әрекеті |
Мұғалімдердің іс-әрекеті |
Формативті бағалау |
Қолданылған ресурстар |
|
І. Ұйымдас-тыру Жағымды психологиялық ахуал туғызу Топқа бөлу 2 минут |
Менің қасиеттерім қандай? Мақсаты: мұғалімнің өзіне өзі баға беруін көтеру, әрқашан алға ілгерлеу «Жүрек қалаулары» бойынша топ0а |
Берілген сөйлемді тігінен жазу. 1.ұнайтын 2-3 азырақ ұнайтын 4. ұнамайтын. Жанына ұнайтын не ұнамайтын бір қасиетін жазу. |
Қол шапалақтау |
Парақтар |
|
Ақпарлама 1 минут |
Коучинг- сессияның тақырыбы,мақсаты, күтілетін нәтижесі айтылады. |
Таныстырылымды тыңдайды |
|
|
|
«Ой болжау» минут |
«Графикалық органайзер»-туралы ойларын ортаға салу. |
Әр топ өз пікірлерін білдіреді . |
«Бас бармақ» |
|
|
минут |
«Графикалық органайзер» |
«Графикалық органайзер» -туралы мағлұмат алады. |
|
|
|
«Ой толғаныс» |
«Графикалық органайзердің»-түрлері туралы постер жасау |
(Өз сабақтарында немесе белгілі бір тақырып маңайында постер жасау,қорғау). |
Өзара бағалау. 1-2, 2-1. |
ватман |
|
«Ой қорыту» |
|
|
«Жұлдызша»-арқылы |
|
|
|
|
|
|
|
|
Рефлексия |
Ойларын қағаз бетіне түсіру. |
1.Сіз бұл тапсырманы пайдалы деп ойлайсыз ба? 2. Сіз енді графикалық органайзерлер туралы бұрынғыдан көбірек білесіз бе? 3. Егер солай болса, онда Сіз не білдіңіз? Егер олай болмаса,онда Сіз нені білуді қалар едіңіз? 4. Оқушылардың логикалық ойлау дағдыларын дамыту үшін өз сабағыңызда графикалық органайзерлерді қалай қолданатын боласыз? |
|
А-4.8 |
Менің қасиеттерім қандай?
Қасқыр, ит,мысық,тышқан.
Мысық-жұмсақтық
Қасқыр-батылдық
Ит-адалдық
Тышқан-ұсақтық.
Жауабы:
1 жолға жазылған қасиет өзімізге жетіспейтін қасиет, біз оны жетілдіруге,арттыруға ұмтыламыз.
2.Өзімізде бар деп есептейміз,яғни түсінеміз.
3. Басқа адамдардың бізді қалай қабылдайтындығымызды білдіреді,ел көзіне біз осылайша көрінеміз.
4. Біз неден қашқақтайтынымызды білдіреді,тұла боймызды бұл қасиеттен арылтуға ұмтыламыз.
шағым қалдыра аласыз













