Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Investigating the world of work
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: |
Электромагниттiк индукция |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 10 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Электромагниттiк индукция заңы. Ленц ережесі. |
|
Сабақтың номері: |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.5.2 - электромагниттік индукция заңын есептер шығаруда қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Электромагниттiк индукция заңы. Ленц ережесімен танысады Оқушылардын көбі: ЭҚК формуласын.Тұйық контурдағы ток күші формуалаларын есептер шығаруда қолданады. Кейбір оқушылар: Формуланы қолданып деңгейлік есептер шығара алады |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 8 мин |
Амандасу. Оқушыларды түгендеу. Сәлеметсіздерме балалар! Өткен сабақта біз заттың магниттік қасиеттерін қарастырдық. Өткен тақырып бойынша сұраққа жауап береміз. Өткен тақырыпты тексеру. (1 тапсырма) |
|
Ұпай |
жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы
|
3 тапсырма.Онлайн мектеп тапсырмасын орындау |
Сабақтың тақырыбын дәптерлеріне жазады.
Теориялық
материалмен жұмыс
Оқушылар есептерді шығарады.
Онлайн мектеп тапсырмасын орындайды |
Ұпай |
Оқулық, жұмыс дәптері Презентация https://www.youtube.com/watch?v=-YD2DyWIhZE Оқулық, жұмыс дәптері
Оқулық, жұмыс дәптері Оқулық, жұмыс дәптері https://onlinemektep. |
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Кері байланыс Кері байланыс саны 5-Бүгінгі сабақты өте жақсы түсіндім 4-Бүгінгі сабақты жақсы түсіндім 3- Әлі де ізденуім керек Үйге тапсырма: Бүгінгі сабақ кезінде орындаған тапсырмаларын онлайнмектепке жүктеп салу және онлайн тапсырмасын орындау |
Оқушылар орындалған тапсырмаларын қолданып жүрген платформа арқылы және қол жетімді байланыс құралдары арқылы жібереді. |
Оқушының сабаққа уақытылы қатысуына қарай, үй тапсырмасын орындау деңгейіне қарай,сабақ кезіндегі тапсырмаларды орындау деңгейіне қарай, есеп шығару деңгейлеріне қарай, 10 балдық жүйемен бағаланады. |
|
1 тапсырма
1. Магниттер деп қандай заттар аталады?
2. Заттың магниттік өтімділігінің физикалық мағынасы қандай?
3. Қандай қасиеттері үшін заттар диамагниттер деп аталады?
Дескрипторлар
Тапсырма№ |
Критерийдің сипаттамасы |
Балл |
Қайталау Тапсырма№1 |
Заттардың магниттік өрісіне байланысты сұрақтарға дұрыс жауап береді. |
2 |
Жаңа тақырыпты меңгеру Тапсырма№2 |
Есеп 1. А)Есептің берілгені дұрыс жазылған, физикалық шамалар әріптермен көрсетілген. Б)Формулалар дұрыс жазылған, математикалық есептеулер дұрыс . В) Жауап дұрыс жазылған. |
1 2 1 |
Есеп 2. А)Есептің берілгені дұрыс жазылған, физикалық шамалар әріптермен көрсетілген. Б)Формулалар дұрыс жазылған, математикалық есептеулер дұрыс . В) Жауап дұрыс жазылған. |
1 2 1 |
|
|
Барлығы: |
10 |
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: |
Электромагниттiк индукция |
|
Педагогтің аты-жөні |
Қайрат О |
|
Күні: |
|
|
Сынып: 10 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Магнит өрісінің энергиясы |
|
Сабақтың номері: |
№ 22 |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.5.3 - механикалық және магнит өрісінің энергиялары арасындағы сәйкестікті жүргізу |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: механикалық және магнит өрісінің энергиялары арасындағы байланысты біледі Оқушылардын көбі: Физикалық формуланы жазады, формуланы түрлендіреді, өлшем бірлігін анықтайды. Кейбір оқушылар: формуланы қолданып есеп шығара алады. |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтың басы 8 мин |
Амандасу. Оқушыларды түгендеу. Сәлеметсіздерме балалар! Өткен сабақта электромагниттiк индукция заңы. Ленц ережесі қарастырдық. Өткен тақырып бойынша сұраққа жауап береміз. Өткен тақырыпты тексеру. (1 тапсырма) |
|
Ұпай |
жұмыс дәптері |
Сабақтың ортасы
|
|