Қысқа мерзімді жоспарлау
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 1С. Жай бөлшектер Мектеп|: Глубокое ауданы «Мәлік Ғабдуллин атындағы орта мектеп» КММ Күні: Мұғалімнің аты-жөні: Бикенова Назым Бактияровна Сынып: 5 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Жай бөлшектер. Жай бөлшектерді оқу және жазу |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.1.1.9. Жай бөлшек ұғымын меңгеру; 5.5.2.1. Жай бөлшектерді оқу және жазу |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: Жай бөлшек, бөлшектің алымы , бөлімі , бөлшек сызығы ұғымдарымен танысады. Бөлшектің алымы мен бөлімін ажырата алады. Көпшілігі: Бөліндіні жай бөлшекпен жаза алады, оқи алады |
|
Бағалау критерийі |
Жай бөлшектің анықтамасын біледі. Жай бөлшекті жазады,оқиды. |
|
Тілдік мақсаттар |
Жай бөлшектерге қатысты терминдерді біледі, қолданады. Негізгі сөздер мен тіркестер: жай бөлшек, бөлшектің алымы, бөлшектің бөлімі, бөлшек сызығы |
|
Құндылықтарға баулу |
Математикалық тілде сауатты сөйлеуге, өз ойларын нақты жеткізе білуге, бір- бірімен дұрыс қарым-қатынас жасауға, денсаулық, достық, қамқорлыққа баулу. Жалпыға бірдей еңбек қоғамы |
|
Алдыңғы білім |
Үлестер, жарты және ширек ұғымдарын біледі |
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығулар |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу,түгендеу. 2.Топқа бөлу Үлестірме қағаздарға шаршы және дөңгелектің суреттері салынып, олардың жартысы, ширегі боялады және тұтас суреттер салынады. Оқушылар сол суреттер бойынша үш топқа бөлінеді. |
Шаршы және дөңгелектің суреттері бар үлестірме қағаздар |
|
Сабақтың ортасы Сергіту сәті |
«Миға шабуыл» 2 алманы 3 бала қалай тең етіп бөліп алады? Мақсаты: сабақтың тақырыбын ашу Бағалау: смайликтер арқылы «Жигсо» әдісімен жаңа тақырыпты әр топ талдайды. Мақсаты: оқушылар оқулықтағы мәтінмен танысып жұмыс жасайды.. Оқушының өздігінен білім алуға мүмкіндік туғызу. Мысалдарды талдай отырып, ережелерді меңгереді. Бағалау: жұлдызшалар арқылы топтық бағалау «Ойлан жұптас, талқыла» стратегиясы «Математикалық диктант» қолдану Мақсаты: Бөлшектерді ести отырып жазу дағдысын дамыту үшін Бағалау: өзара бағалау «Ауадағы сандар» «Семантикалық карта» әдісі Мақсаты:Оқушылар жай бөлшектерді жазып және оқып үйренеді және натурал санды жай бөлшекпен жазады Бағалау: топаралық бірін-бірі бағалау «Серпілген сауал» әдісі Мақсаты: Сабақ бойы алған білімдерін бекіту Бағалау: «Бағдаршам» |
Смайликтер, жұлдызшалар Оқулық Интербелсенді тақта |
|
Сабақтың соңы |
Үйге тапсырма: № .... .... бет Кері байланыс: «БББ» кестесі Рефлексия: 1 мин эссе |
|
|
Саралау- Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау- оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Денсаулық Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс құндылығы |
|
Қарқын Диалог және қолдау көрсету жіктеу Бағалау Тапсырма Дереккөздер |
Смайлик арқылы Жұлдызшалар арқылы Өзара бағалау Бірін-бірі бағалау «Бағдаршам» |
Тұрмыспен байланыс Сергіту сәті |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жай бөлшектер 5-сынып
Жай бөлшектер 5-сынып
Қысқа мерзімді жоспарлау
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 1С. Жай бөлшектер Мектеп|: Глубокое ауданы «Мәлік Ғабдуллин атындағы орта мектеп» КММ Күні: Мұғалімнің аты-жөні: Бикенова Назым Бактияровна Сынып: 5 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Жай бөлшектер. Жай бөлшектерді оқу және жазу |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.1.1.9. Жай бөлшек ұғымын меңгеру; 5.5.2.1. Жай бөлшектерді оқу және жазу |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: Жай бөлшек, бөлшектің алымы , бөлімі , бөлшек сызығы ұғымдарымен танысады. Бөлшектің алымы мен бөлімін ажырата алады. Көпшілігі: Бөліндіні жай бөлшекпен жаза алады, оқи алады |
|
Бағалау критерийі |
Жай бөлшектің анықтамасын біледі. Жай бөлшекті жазады,оқиды. |
|
Тілдік мақсаттар |
Жай бөлшектерге қатысты терминдерді біледі, қолданады. Негізгі сөздер мен тіркестер: жай бөлшек, бөлшектің алымы, бөлшектің бөлімі, бөлшек сызығы |
|
Құндылықтарға баулу |
Математикалық тілде сауатты сөйлеуге, өз ойларын нақты жеткізе білуге, бір- бірімен дұрыс қарым-қатынас жасауға, денсаулық, достық, қамқорлыққа баулу. Жалпыға бірдей еңбек қоғамы |
|
Алдыңғы білім |
Үлестер, жарты және ширек ұғымдарын біледі |
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығулар |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу,түгендеу. 2.Топқа бөлу Үлестірме қағаздарға шаршы және дөңгелектің суреттері салынып, олардың жартысы, ширегі боялады және тұтас суреттер салынады. Оқушылар сол суреттер бойынша үш топқа бөлінеді. |
Шаршы және дөңгелектің суреттері бар үлестірме қағаздар |
|
Сабақтың ортасы Сергіту сәті |
«Миға шабуыл» 2 алманы 3 бала қалай тең етіп бөліп алады? Мақсаты: сабақтың тақырыбын ашу Бағалау: смайликтер арқылы «Жигсо» әдісімен жаңа тақырыпты әр топ талдайды. Мақсаты: оқушылар оқулықтағы мәтінмен танысып жұмыс жасайды.. Оқушының өздігінен білім алуға мүмкіндік туғызу. Мысалдарды талдай отырып, ережелерді меңгереді. Бағалау: жұлдызшалар арқылы топтық бағалау «Ойлан жұптас, талқыла» стратегиясы «Математикалық диктант» қолдану Мақсаты: Бөлшектерді ести отырып жазу дағдысын дамыту үшін Бағалау: өзара бағалау «Ауадағы сандар» «Семантикалық карта» әдісі Мақсаты:Оқушылар жай бөлшектерді жазып және оқып үйренеді және натурал санды жай бөлшекпен жазады Бағалау: топаралық бірін-бірі бағалау «Серпілген сауал» әдісі Мақсаты: Сабақ бойы алған білімдерін бекіту Бағалау: «Бағдаршам» |
Смайликтер, жұлдызшалар Оқулық Интербелсенді тақта |
|
Сабақтың соңы |
Үйге тапсырма: № .... .... бет Кері байланыс: «БББ» кестесі Рефлексия: 1 мин эссе |
|
|
Саралау- Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау- оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Денсаулық Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс құндылығы |
|
Қарқын Диалог және қолдау көрсету жіктеу Бағалау Тапсырма Дереккөздер |
Смайлик арқылы Жұлдызшалар арқылы Өзара бағалау Бірін-бірі бағалау «Бағдаршам» |
Тұрмыспен байланыс Сергіту сәті |
шағым қалдыра аласыз













