Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ЖМБ
Тақырыбы: Туындының көмегімен функцияны зерттеу және графигін салу.
|
Бөлім: |
10.3АТуындының қолданылуы |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
17.04.2024ж |
|
|
Сынып: 10 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Туындының көмегімен функцияны зерттеу және графигін салу. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.1.33 - туындының көмегімен функцияның қасиеттерін зерттеу және оның графигін салу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Туындыны қолданып функцияның қасиеттерін зерттеу және оның графигін салу. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды, сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ түсіндіру. Туынды арқылы функцияны зерттеу және оның графигін салу тақырыбын 5 сабаққа келесі түрдегі тақырыпшаларға бөліп қарастыру керек:
Функцияны зерттеп, графигін сызу келесі жоспарға сай жүргізіледі:
Функцияның анықталу облысын табуды еске түсір. Аргументтің қабылдайтын мәндерінің жиынын функцияның анықталу облысы деп атайды. Функцияның анықталу облысы берілген функцияның түріне байланысты анықталады. Бөлшек-рацонал функцияның анықталу облысын табу үшін бөлімі нөлге тең емес және иррационал функцияның анықталу облысын табуда жұп дәрежелі түбір астындағы өрнек теріс емес деп қарастыру керек. Тапсырмалар орындау: Функцияны зерттеп, графигінің эскизін салыңыздар.
Жұппен жұмыс Функцияны зерттеп, графигінің эскизін салыңыздар:
Дескрипторлар
|
Жаңа тақырыпты меңгереді. Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Тапсырманы жұптасып орындайды Дескрипторды қолданады |
Дескриптор бойынша бағаланады. |
bilimland.kz |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № Рефлексия.
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жаңа сабақ. Туындының көмегімен функцияны зерттеу және графигін салу. ҚМЖ 10 сынып ЖМБ алгебра 4 тоқсан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ЖМБ
Тақырыбы: Туындының көмегімен функцияны зерттеу және графигін салу.
|
Бөлім: |
10.3АТуындының қолданылуы |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
17.04.2024ж |
|
|
Сынып: 10 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Туындының көмегімен функцияны зерттеу және графигін салу. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.1.33 - туындының көмегімен функцияның қасиеттерін зерттеу және оның графигін салу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Туындыны қолданып функцияның қасиеттерін зерттеу және оның графигін салу. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды, сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ түсіндіру. Туынды арқылы функцияны зерттеу және оның графигін салу тақырыбын 5 сабаққа келесі түрдегі тақырыпшаларға бөліп қарастыру керек:
Функцияны зерттеп, графигін сызу келесі жоспарға сай жүргізіледі:
Функцияның анықталу облысын табуды еске түсір. Аргументтің қабылдайтын мәндерінің жиынын функцияның анықталу облысы деп атайды. Функцияның анықталу облысы берілген функцияның түріне байланысты анықталады. Бөлшек-рацонал функцияның анықталу облысын табу үшін бөлімі нөлге тең емес және иррационал функцияның анықталу облысын табуда жұп дәрежелі түбір астындағы өрнек теріс емес деп қарастыру керек. Тапсырмалар орындау: Функцияны зерттеп, графигінің эскизін салыңыздар.
Жұппен жұмыс Функцияны зерттеп, графигінің эскизін салыңыздар:
Дескрипторлар
|
Жаңа тақырыпты меңгереді. Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Тапсырманы жұптасып орындайды Дескрипторды қолданады |
Дескриптор бойынша бағаланады. |
bilimland.kz |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № Рефлексия.
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз


















