БҚО,Теректі ауданы, Подстепный ауылы Подстепный ЖОББМ Бастауыш сынып мұғалімі Жунусова ГулзадаТыныштыбаевна
| 
 Білім беру ұйымының атауы  | 
 Подстепный ЖОББМ  | 
||||
| 
 Пәні:  | 
 Еңбекке баулу  | 
||||
| 
 Бөлім:  | 
 Саяхат  | 
||||
| 
 Педагогтің аты-жөні:  | 
 Жунусова Гулзада Тыныштыбаевна  | 
||||
| 
 Күні:  | 
 
  | 
||||
| 
 Сынып: 1 «г»  | 
 Қатысушылар саны: 20  | 
 Қатыспағандар саны:20  | 
|||
| 
 Сабақтың тақырыбы:  | 
 Жануарлар әлеміне саяхат.  | 
||||
| 
 Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:  | 
 1.1.1.1 материалдың түрлерімен танысу барысында қасиеттерінің сипаттамасын (жұмсақтығы, тығыздығы, беріктігі) анықтау  | 
||||
| 
 Сабақтың мақсаты  | 
 1. Жануарлардың түрлерімен таныса отырып, ақпарат алады. 2. Жануарлардың түрлерімен танысу арқылы олардың қасиеттеріне сипаттама береді. 3. Жануарлардың түрлерімен танысу барысында қасиеттеріне сипаттама бере отырып, тұжырым жасай алады.  | 
||||
| 
 Сабақтың барысы  | 
|||||
| 
 Сабақтың кезеңі//уақыты  | 
 Педагогтің әрекеті  | 
 Оқушының әрекеті  | 
 Бағалау  | 
 Ресурстар  | 
|
| 
 Ұйымдастыру бөлімі 
 Жаңа білім  | 
 Оқушылармен амандасу. Шаттық шеңбері Біздің топта ұл-қыздар, Тату- тәтті ойнаймыз. Әлемдегі бар адамға, Тек жақсылық сыйлаймыз. Миға шабуыл жасау (әдіс) -қандай жануарларды білесіңдер? -қай жерде мекен етеді? Сабақтың тақырыбы және мақсатымен танысу. Жануарлар әлеміне саяхат. Слайд көру. Оқушылар үй және жабайы жануарларын ажыратады, талдайды. 
 мекендейді? 
 
 
 
 Дескриптор: -жануарлардың айырмашылығын түсінеді, -үй жануарларының көлемі мен атауын ажырата алады, - үй және жабайы жануарлары қайда мекендейтінін біледі. 
 
 
 Бейне жазба көрсетіледі  | 
 Бірге айтады. Слайд көреді Зейін қойып тыңдайды және талдайды.  | 
 ФБ: -Жақсы! Жарайсыңдар 
 
 ФБ: -Жақсы! Жарайсыңдар! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Мадақтау 
 
 
 
 
 
 
 
  | 
 
 
 
 
 Суреттер 
 
 
 Бейне жазба 
  | 
|
| 
 Сарамандық жұмыс Сергіту сәті 
 Бекіту 
 
 
 Кері байланыс  | 
 
 Оқушыларға дене бөлшектері арқылы жануарлардың бейнесін құрастыруға ұсынылады. Үй және жабайы жануарларды атайды, қасиеттерін жазады (қойдың жүні – мамық,қылшық, түбіт т.б.) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Дескриптор - оқушылар жануарларды құрастыра алады, -жануарлардың атауын біледі. -қасиеттерімен танысады. - жануарлар туралы білдіңіздер; - үй және жабайы жануарлар туралы білді, көлемі мен түсін ажыратты; - суреттегі жануарларды құрастыра білді. 
 Жаттығу « Көңілді күн» Қорытындылау 
 Кері байланыс «Бағдаршам» бойынша бағаланады. Жасыл – барлығы түсінікті, сары – әлі сұрақтарым бар, қызыл – маған әлі түсініксіз. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  | 
 
 
 
 
 
 
 Дайын жұмыстарына көрме ұйымдастырады 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Видеодағы қимылдарды қайталайды 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  | 
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жануарлар әлеміне саяхат. Еңбекке баулу 1 сынып
Жануарлар әлеміне саяхат. Еңбекке баулу 1 сынып
БҚО,Теректі ауданы, Подстепный ауылы Подстепный ЖОББМ Бастауыш сынып мұғалімі Жунусова ГулзадаТыныштыбаевна
| 
 Білім беру ұйымының атауы  | 
 Подстепный ЖОББМ  | 
||||
| 
 Пәні:  | 
 Еңбекке баулу  | 
||||
| 
 Бөлім:  | 
 Саяхат  | 
||||
| 
 Педагогтің аты-жөні:  | 
 Жунусова Гулзада Тыныштыбаевна  | 
||||
| 
 Күні:  | 
 
  | 
||||
| 
 Сынып: 1 «г»  | 
 Қатысушылар саны: 20  | 
 Қатыспағандар саны:20  | 
|||
| 
 Сабақтың тақырыбы:  | 
 Жануарлар әлеміне саяхат.  | 
||||
| 
 Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:  | 
 1.1.1.1 материалдың түрлерімен танысу барысында қасиеттерінің сипаттамасын (жұмсақтығы, тығыздығы, беріктігі) анықтау  | 
||||
| 
 Сабақтың мақсаты  | 
 1. Жануарлардың түрлерімен таныса отырып, ақпарат алады. 2. Жануарлардың түрлерімен танысу арқылы олардың қасиеттеріне сипаттама береді. 3. Жануарлардың түрлерімен танысу барысында қасиеттеріне сипаттама бере отырып, тұжырым жасай алады.  | 
||||
| 
 Сабақтың барысы  | 
|||||
| 
 Сабақтың кезеңі//уақыты  | 
 Педагогтің әрекеті  | 
 Оқушының әрекеті  | 
 Бағалау  | 
 Ресурстар  | 
|
| 
 Ұйымдастыру бөлімі 
 Жаңа білім  | 
 Оқушылармен амандасу. Шаттық шеңбері Біздің топта ұл-қыздар, Тату- тәтті ойнаймыз. Әлемдегі бар адамға, Тек жақсылық сыйлаймыз. Миға шабуыл жасау (әдіс) -қандай жануарларды білесіңдер? -қай жерде мекен етеді? Сабақтың тақырыбы және мақсатымен танысу. Жануарлар әлеміне саяхат. Слайд көру. Оқушылар үй және жабайы жануарларын ажыратады, талдайды. 
 мекендейді? 
 
 
 
 Дескриптор: -жануарлардың айырмашылығын түсінеді, -үй жануарларының көлемі мен атауын ажырата алады, - үй және жабайы жануарлары қайда мекендейтінін біледі. 
 
 
 Бейне жазба көрсетіледі  | 
 Бірге айтады. Слайд көреді Зейін қойып тыңдайды және талдайды.  | 
 ФБ: -Жақсы! Жарайсыңдар 
 
 ФБ: -Жақсы! Жарайсыңдар! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Мадақтау 
 
 
 
 
 
 
 
  | 
 
 
 
 
 Суреттер 
 
 
 Бейне жазба 
  | 
|
| 
 Сарамандық жұмыс Сергіту сәті 
 Бекіту 
 
 
 Кері байланыс  | 
 
 Оқушыларға дене бөлшектері арқылы жануарлардың бейнесін құрастыруға ұсынылады. Үй және жабайы жануарларды атайды, қасиеттерін жазады (қойдың жүні – мамық,қылшық, түбіт т.б.) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Дескриптор - оқушылар жануарларды құрастыра алады, -жануарлардың атауын біледі. -қасиеттерімен танысады. - жануарлар туралы білдіңіздер; - үй және жабайы жануарлар туралы білді, көлемі мен түсін ажыратты; - суреттегі жануарларды құрастыра білді. 
 Жаттығу « Көңілді күн» Қорытындылау 
 Кері байланыс «Бағдаршам» бойынша бағаланады. Жасыл – барлығы түсінікті, сары – әлі сұрақтарым бар, қызыл – маған әлі түсініксіз. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  | 
 
 
 
 
 
 
 Дайын жұмыстарына көрме ұйымдастырады 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Видеодағы қимылдарды қайталайды 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  | 
шағым қалдыра аласыз
 
 
 




 
 

















