|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
11.1.1А. Жасанды интеллект |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 4 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жасанды интелектіні әзірлеуде «мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымы. |
|||
|
Оқу мақсаттары |
11.3.4.3 электрондық кестелердегі/математикалық
модельдеу бағдарламаларындағы нейрондық желілерді жобалау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
-жасанды интеллектіні әзірлеу әдістерін қолдану. |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Тәуелсіздік және отаншылдық |
- ел игілігінің жеке мүдделерінің басымдылығы; - елдің болашағы үшін жауапкершілікті түсіну; - ел жетістіктері үшін мақтаныш; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сәргіту сәті. Саусақ-жаттығулары. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. |
ҚБ |
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин Сабақты бекітіу 5 мин |
Жаңа сабақ Нейронды желіні әртүрлі әдістермен оқытуға болады: «мұғаліммен», «мұғалімсіз», «мұғалімнің ішін ара қатысуымен». Нейрондық желіні оқыту нәтижесі –бейнелерді кластерлеу
«Мұғаліммен оқыту» барысын да нейронды желі белгіленгендеректер жиынтығын да оқытылады және оқыту деректерін де алгоритмнің дәлдігін бағалау үшін пайда ланылатын жауаптар ды болжайды. «Мұғалімсіз оқытуда» белгісіз деректерді пай даланады, олар дың іші нен алгоритм белгілері мен тәуелділікерін өздігімен алуға тырысады «Мұғаліммен оқыту» модельді құрудың барлық кезеңдерін де жаттықтыру үшін белгіленген деректердің толық жиынтығының бар болуын көздейді
«Мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымы 18-суретте көрсетілген:
Тапсырма 1 «Мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымының әрқайсысына өмірден нақты мысал келтіріп, оның қызмет ету алгоритмін кестеге толтырыңдар.
Сұрақ жауап арқылы бекіту Жобаны қорғау. |
Мұғалім жаңа сабақты түсіндіреді. Дескриптор: - Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру Дескриптор: - Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру |
ҚБ Жарайсың 5 балл
5 балл
ҚБ Жарайсың |
Сурет/слайд Сурет/слайд Таратпа материал |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
|
Өзін-өзі бағалау. Оқушылар алған баллдарын есептеп өзін-өзі бағалайды. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жасанды интелектіні әзірлеуде "мұғаліммен оқыту әдісін қолдану" 11 сынып ЖБ 13-14 сабақ қмж
Жасанды интелектіні әзірлеуде "мұғаліммен оқыту әдісін қолдану" 11 сынып ЖБ 13-14 сабақ қмж
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
11.1.1А. Жасанды интеллект |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 4 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жасанды интелектіні әзірлеуде «мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымы. |
|||
|
Оқу мақсаттары |
11.3.4.3 электрондық кестелердегі/математикалық
модельдеу бағдарламаларындағы нейрондық желілерді жобалау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
-жасанды интеллектіні әзірлеу әдістерін қолдану. |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Тәуелсіздік және отаншылдық |
- ел игілігінің жеке мүдделерінің басымдылығы; - елдің болашағы үшін жауапкершілікті түсіну; - ел жетістіктері үшін мақтаныш; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сәргіту сәті. Саусақ-жаттығулары. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. |
ҚБ |
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин Сабақты бекітіу 5 мин |
Жаңа сабақ Нейронды желіні әртүрлі әдістермен оқытуға болады: «мұғаліммен», «мұғалімсіз», «мұғалімнің ішін ара қатысуымен». Нейрондық желіні оқыту нәтижесі –бейнелерді кластерлеу
«Мұғаліммен оқыту» барысын да нейронды желі белгіленгендеректер жиынтығын да оқытылады және оқыту деректерін де алгоритмнің дәлдігін бағалау үшін пайда ланылатын жауаптар ды болжайды. «Мұғалімсіз оқытуда» белгісіз деректерді пай даланады, олар дың іші нен алгоритм белгілері мен тәуелділікерін өздігімен алуға тырысады «Мұғаліммен оқыту» модельді құрудың барлық кезеңдерін де жаттықтыру үшін белгіленген деректердің толық жиынтығының бар болуын көздейді
«Мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымы 18-суретте көрсетілген:
Тапсырма 1 «Мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымының әрқайсысына өмірден нақты мысал келтіріп, оның қызмет ету алгоритмін кестеге толтырыңдар.
Сұрақ жауап арқылы бекіту Жобаны қорғау. |
Мұғалім жаңа сабақты түсіндіреді. Дескриптор: - Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру Дескриптор: - Нейрон қабылдайтын кірістерді таңдау жұмысынавтоматтандыру |
ҚБ Жарайсың 5 балл
5 балл
ҚБ Жарайсың |
Сурет/слайд Сурет/слайд Таратпа материал |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
|
Өзін-өзі бағалау. Оқушылар алған баллдарын есептеп өзін-өзі бағалайды. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз



















