|
ІІ БӨЛІМ Денсаулық және қауіпсіздік |
Мектеп: №219 Ы.Алтынсарин атындағы қазақ орта мектебі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Дінісламова Жасмина |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
12.10.2021ж. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 «а» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Желідегі қауіпсіздік |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
8.4.2.1. Желі қолданушыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерін сақтау (интернеттегі алаяқтық пен агрессия) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Желі қолданушыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерін сақтауды біледі Оқушылардың басым бөлігі: Желі қолданушыларының қауіпсіздік ережелерін жұмыс барысында қамтамасыз етуді біледі, қауіпті және қауіпсіз әрекеттерді ажырата алады. Кейбір оқушылар: Желіде қауіпсіздікті сақтау үшін желілік байланысты реттеп отыру керектігін біледі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Ағылшын тілі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдын ала білім
|
Желі ұғымын және оны пайдалану жолдарын біледі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ басы 0-5мин Өткенді қайталау 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу. Сыныптың сабаққа дайындығын тексеру, оқушыларды түгендеу. Психологиялық дайындық «Гүлмен тілек» әдісі. Оқушылар шеңбер бойымен тұрып бір – біріне өз тілектерін білдіреді. Мақсаты: тыңдау дағыларын дамыту, жағымды ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын пысықтау. «Колесо фортун» айналдырып, стрелкаға қай оқушының аты түссе сол оқушы сұраққа жауап береді.
Не себепті компьютерде ұзақ уақыт отыратын адам остеохондроз ауруына шалдығады? |
Өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді. |
арқылы бағалаймын. |
https://wheeldecide.com/index.php?id=523954
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа білімді меңгерту 8 мин 5мин. |
Жаңа тақырыпқа байланысты видеоролик көреді. Көрсетілген видеороликтен ауызша айтады. Дәптерлеріне керекті мәліметтерді жазып алады Презентация арқылы жаңа тақырыпты түсіндіру. Сөздікпен жұмыс.
|
Оқушылар видеоролик көреді Түсінгендерін ауызша айтады. Дәптерлеріне керекті мәліметтерді жазып алады. Сөздік жұмысты жазып алады Мұғаліммен бірге сабаққа қатысты ағылшын тілінде берілген термин сөздерді қайталайды. |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ ортасы 12 мин. |
Жеке жұмыс. №1 тапсырма
Дискриптор
№2 тапсырма
Дискриптор
« арқылы топтар кері байланыс жүргізеді |
Тапсырмаларды орындайды |
|
Слайд |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ соңы 5 мин Үйге тапсырма |
Жұптық жұмыс «Көршіңмен әңгімелес» әдісі арқылы оқушылар жұптасып, мәліметтерді тауып, бір – біріне түсіндіреді. Тапсырма: Іздеу жайттарын пайдаланып, терминдерге түсініктеме бер.
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















