Материалдар / Жомарттық-қайырымдылық тамшысы 5- сынып

Жомарттық-қайырымдылық тамшысы 5- сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Сабақ барысынды қмж құру кезінде көмегі тиер деген ойдамын
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
08 Қаңтар 2019
948
0 рет жүктелген
770 ₸ 770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: ІІМектеп:
Күні: Сынып: 5 АМұғалімнің аты-жөні:
Сабақ тақырыбы: Жомарттық – қайырымдылық тамшысы
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) Т/Ж1. Көркем шығарма мазмұны мен пішіні;А/И1. Әдеби шығарманың композициясыБ/С2.Заманауилығы мен жаңашылдығы.

Сабақ мақсаттарыӘдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттау.Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу.Кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстырып бағалау.
Тілдік мақсатПортрет, бейне, образ, мінез

Бағалау критерийлері
  • Әңгіменің негізгі идеясын ескере отырып құндылықтарды анықтайды;
  • Кейіпкерлерге мінездеме береді;
  • Кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстырып бағалайды;
  • Өз көзқарасын дәлелді жеткізеді, баға береді;
  • Құндылықтар-ды дарытуӨмір бойы білім алуЫнтымақтастықАзаматтық жауапкершілік
    Пәнаралық байланыстарӘдебиет, тарих
    АКТ қолдану дағдыларыНоутбук
    Бастапқы білімАтымтай Жомарт әңгімесінің тақырыбы мен идеясы
    Сабақ барысы
    Жоспарланған кезеңдеріЖоспарланған іс-әрекеттер

    Дереккөз-дер
    Сабақтың басы





    Қызығушылықты ояту. Оқушылар өздері білетін адамгершілік туралы мақал-мәтелдерді айтады.Сабақтың тақырыбы мен күтілетін нәтижелері айқындалады.Топқа бөліну. (Адами қасиеттер арқылы)



























    Сабақтың ортасы















































    Мағынаны тану.Ой шақыру.Мінез дегеніміз не?Мінездің қандай түрлері бар?Кеіпкер, образ, бейне, портрет ұғымдары жайлы не білесіздер?Тапсырма.Топтық жұмыс. Кестемен жұмыс.Дискриптор:1.Әңгіменің негізгі идеясын ескере отырып құндылықтарды анықтайды;2.Өз көзқарасын дәлелді жеткізеді;3.Көркемдегіш құралдардың қолданылуын түсіндіреді.Талқылау. Топтық бағалау.Тапсырма. ЖЖ. Кейіпкерлерге портреттік мінездеме беріңіз: Дискриптор:1.Кейіпкерлерге мінездеме береді;2.Кейіпкерлерді салыстыра өз пікірін нақты жеткізеді;Кері байланыс. Өзін-өзі бағалау. Мұғалім пікірі.



    Сабақтың соңы

    Рефлексия.Бүгінгі тақырып бойынша қандай ой түйдім?

    Үй жұмысыАтымтай Жомарт сияқты қандай кейіпкерлерді білесіздер? (Көркем шығарма. Зерттеу.)


    Оқу ісінің меңгерушісі:



    Материал жариялап тегін
    сертификат алыңыз!
    Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
    Ресми байқаулар тізімі
    Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!