Сабақ: | Мектеп: С.Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі |
Күні: 26.09.2018 | Мұғалім: Нурманова Гульназ |
Сынып 11«А» | Қатысқандар: | Қатыспағаны: |
Сабақтың тақырыбы | Қисықсызықты трапеция және оның ауданы тақырыбына есептер шығару |
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) Қисықсызықты трапеция ұғымымен танысып, қисықсызықты трапецияның ауданын табуды үйреніп, берілген функция үшін алғашқы функцияны анықтау бойынша білімін кеңейту |
Сабақ негізделген оқу мақсаты |
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Сабақ мақсаты | Барлық оқушылар: Қисықсызықты трапеция ұғымын біледі. |
| Оқушылардың басым бөлігі:Қисықсызықты трапецияның ауданын табады. |
| Кейбір оқушылар:Берілген функция үшін алғашқы функцияны анықтайды. |
Тілдік мақсат | Негізгі сөздер мен тіркестер:Функция, қисықсызықты трапеция. |
| Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:Оқушылар қисықсызықты трапецияның формуласы арқылы есептер шығарады. |
| Жазылым бойынша ұсыныстар:Қисықсызықты трапецияның формуласы арқылы есептер шығарады және дәптерге түсіреді. |
Алдыңғы оқу | Қисықсызықты тапецияның және оның ауданы |
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар |
Сабақ кезеңдерінің уақыты | Тапсырмалар | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Ресурс (көрнекілігі, құрал-жабдықтары) |
Басталуы |
Ұйымдастыру кезеңі
Үй тапсырмасын «Миға шабуыл» тәсілімен сұрау | Сәлемдесу Оқушыларды түгелдеу
Оқушылардан үй тапсырмасына дайындығын тексеремін.
| Сәлемдесу Оқу құралдарын дайындайды.
Үй тапсырмасын тексертеді.
Оқушылар бір-біріне тапсырма беріп, үй тапсырмасын тексереді | Тақта, бор, оқу құралы. |
Ортасы | «Эстафета» тәсілі арқылы есептер шығару.№21№22№24 |
Оқулықтан есептер шығартамын. |
Оқушылар тапсырмаларды кезектесіп тақтаға орындайды. | Тақта, бор, оқу құралы.Кеспе қағаздар. |
Аяқталуы |
Сабақты қорытындылауҮй тапсырмасы: №23 | Сабақты қорытындылай отырып өткен сабақтарға қатысты сұрақтар қояды.Үйге тапсырма береді. | Сұрақтарға жауап береді.
Берілген үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады. | Тақта, бор, оқу құралы.
|
Қосымша ақпарат |
Барлығы:Интегралдау кестесіБасым бөлігі:Кеспе қағаздары беріледі.Кейбірі:Жеке, күрделі тапсырма беріледі |
Сумативті бағалаймын | Сыныптағы қауіпсіздік ережесін сақтауды түсіндіру.Еңбекке баулу. |
Рефлексия
|
Қорытынды бағамдауҚандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады(оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не екенін білдім?
|