×
Сертификат тегін алу үшін
Материал тегін жариялау
ҚР БАҚ(СМИ) тіркеу №9512

Хабарландыру Республикалық чаттарға қосылу нұсқаулығын көру үшін осы сілтемені басу керек https://blog.ust.kz/422
Сайт бойынша сұрақтарды 8(771)-234-55-99 (Ватсап) осы номерге жазуға болады

Келешекті елестету

Автор:Бейсекова Эльвира Игиликовна
Бағыты: Бастауыш сынып
Бөлімі: Сабақ жоспары
Сыныбы: 1 сынып
Жарияланған уақыты: 2019-10-09

50-ден астам пәндер бойынша материалдарды тегін жүктеп, сабақ барысында қолдануға болады

Материал туралы қысқаша түсінік

Сауат ашу пәнінен сабағым қажеттеріңізге жарап қалар


Сабақтың тақырыбы:

Келешекті елестету

Мектеп: № 148 қазақ орта мектебі

Күні:


Мұғалімнің есімі: Бейсекова Эльвира

Сынып: 1


Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:


Сабақ негізделген оқу мақсаты

ТА9.2.1 Мәтін мазмұнын мұғалімнің көмегімен тақырыбы және бірінші азат жол бойынша болжайды

Ж3.2.1

Мұғалімнің көмегімен тірек сөздер мен сөз тіркестерді анықтайды, оқыған мәтінді бөлімдерге бөледі және жоспар құрастырады

Ж1.2.1 Мұғалім көмегімен мәтін түрлерін ажыратады және шағын мәтіндер, үлгі бойынша қарапайым хабарлама жазады

Ж 10.2.4

Дауыссыз б-п, қ- ғ, к-г, л, р, ң дыбыстарының емлесін қолданады Ж 2.2.1 Сөйлем түрлерін айтылу интонациясына қарай ажыратады және сәйкес тыныс белгілерін қолданады (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі)

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар орындай алады:

  • Мәтіннің құрамды бөліктерін біледі

  • Сөйлемнің ережесін біледі


Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

  • Мәтіннің түрлерін біледі және ажыратады

  • Сөйлем түрлерін біледі




Кейбір оқушылар орындай алады:

  • Дауыссыз дыбыстардың емлесін қолдана алады

  • Сөйлем түрлерін айтылу интонациясына қарай ажыратады және сәйкес тыныс белгілерін қолданады

Тілдік мақсат

Оқушылар:

Сөйлемді бас әріппен бастап жазады, сөйлем соңына тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қояды



Негізгі сөздер мен тіркестер:


Спортшы , мамандық ,ұшқыш , мәтін , сөйлем , тыныс белгі



Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Мәтіннің түрлері қандай ?

Сөйлемнің қандай түрлері бар ?

Кім болғыларың келеді ?


Не себепті …. деп ойлайсыз?

Ұшқыш болғың келеді


Алдыңғы оқу

Өмірбаян жазу

Жетістік критериі

Жетті

сөйлемді бас әріппен жазып, соңына тиісті тыныс белгілерін қоя біледі.

ЖОСПАР

Жоспарланған

уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Басталуы



0-5 мин










6-10мин









Психалогиялық дайындық

Бүгінгі сабақ

Оқу , білу ,салауат

Бүгінгі мақсат

Ұғыну , ұғу ұлағат

Бүгінгі тәрбие

Отанға деген махаббат

Топқа бөлу

Түстер арқылы топқа бөлу

Маған қарай жымиып шат көңіл тіле , мен де саған шат көңіл тілеймін

МК

Уақыт тез өтеді, ертең-ақ әрқайсың үлкен азамат боласыңдар. Біреуің адам жанының арашашысы-дәрігер, біреуің көрсе көз қуанатын әсем үйлер салатын құрылысшы-сәулетші, бірің ұстаз боларсыңдар. Араларыңнан кеме капитаны немесе ұшқыш шығуы да ғажап емес. Алайда, сендер ең әуелі нағыз азамат, жақсы адам болып өсулерің қажет. Бойларыңа мейірімділік, батылдық, қарапайымдылық, кішіпейілділік, сыпайылық сияқты асыл қасиеттерді сіңірулерің қажет






Ортасы


10-25





25-30



30-35




35-40










( Ж) Келешекте кім болатындарын елестетіп көріндерші

Өздері қалауынша келешекке деген армандарын жазуларына болады


(О) Жазған шығармаларын оқып , сыныптастарымен бөліседі


( ҰЖ) қима қағаздардан суреттер құрастырып , шықққан сурет бойынша әңгімелейді .


« Бес жолды өлең »

Мамандықты таңдаймын

Арманымды арнаймын

Арманы болған талайдың

Шұғыласына бөленіп арайдың

Ұшқыш болғанды қалаймын






Үлестірме














Әр түрлі заттар

Аяқталуы


40-45



Рефлексия:

Білім сатысы




Саралау- сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлай-сыз? Сіз қабілеті жоғары оқу шыларға тапсырманы күр-делендіруді қалай жоспар-лайсыз?


Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?


Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс

Құндылықтардағы байланыс









Рефлексия

Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?

Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз

Қорытынды бағамдау


Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?


1)


2)


Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқуды да, оқытуды да)?


1)


2)


Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?















50-ден астам пәндер бойынша материалдарды тегін жүктеп, сабақ барысында қолдануға болады

Сертификатты жеке кабинеттегі жетістіктерім бөлімінен жүктеп алуға болады

Материалды сайттан тегін жүктеу

Материал ұнаса парақшаңызға сақтап қойыңыз!

Өз пікіріңізді қалдыру үшін тіркелу қажет.

Олимпиада бітуіне қалды: