|
Сабақтың тақырыбы: Кел, қаталайық! |
Мектеп:№4мектебі |
|||||
|
Күні:.29.09.2016ж. |
Мұғалімнің аты-жөні:Құрманғалиева Б.Ә. |
|||||
|
Сынып:1 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
1.1.1.1.Сөзді зейн қойып тыңдау, түсіну және оған дұрыс әрекет ету(қимыл,ым мен ишараны қолдану, іс-әрекет жасау). 1.1.2.1 Күнделіктң өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну. 1.2.1.1.Сөйлеу барысында танысу, өзі туралы айту және затты сипаттау үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолдану. 1.2.3.1.Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып,түрлі тәсілдермен жауап беру. 1.5.1.2.Мұғалімнің көмегімен көптік /тәуелдік/ жіктік/септік жалғауларын ауызша тілде қолдану. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: 1-бөлімде өткен тақырыптарды қандай деңгейде меңгергендерін көрсете алады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап бере алады, басқа оқушыларға сұрақ қоя алады. |
|||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: 1-бөлімде өткен тақырыптар бойынша өзара тілдесе алады. Сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін дұрыс сақтап қолдана алады. |
||||||
|
Кейбіроқушыларорындайалады: 1-бөлім бойынша өткен материяларды өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алдады. |
||||||
|
Алдыңғыоқу: |
Сен не киесің? |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланғанжұмыс |
Ресурстар |
||||
|
Басы 2-5минут |
Кіріспе.10 мин. Сәлемдесу Оқушыларды түгендеу «.Шаттық шеңбері» жылы лебіздермен үлкендермен кішілермен қалай амандасу керек екенін айтқызу. Критерий 1.күнделікті қолданатын сөздерді білу. 2.заттын атын,түстерін білу. 3.сұрақ қою,жауап беру. |
|
||||
|
Ортасы 20минут |
Суретке қараймыз. Ойланамыз. Толықтырып айтамыз. Сенің атың кім?-менің атым ...... Бұл кім?-бұл мұғалім Маған доп берші-міне,ал Сенде неше қалам бар?-менде төрт қалам бар Сенің етігіңқандай?-менің етігім көк. Сен не киесің?-мен көйлек киемін. Сергіту сәті Қуыршақ,қуыршақ тұршы Айнаға қарашы, Шашынды тарашы, Бетіңді жушы Көйлегіңді киші Дәптермен жұмыс. |
Оқулық Аудиодиск : 1.8.1 1.8.2. 1.8.3. 1.8.4. Киімдерге арналған карточкалар. Жұмыс дәптері |
||||
|
Соңы |
Кері байланыс.10 минут Диалог -сәлем -сен не киесің? -менкөйлек киемін. Менің көйлегім қызыл.маған қызыл көйлек ұнайды.сен не киесің? |
Сын тұрғысынан сұрақтарға жауап беру (келісемін келіспеймін)
|
||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||
|
Рефлексия |
Сиқырлы ағаш Қызыл стикер-ұнады Жасыл стикер-түсіндім Сары стикер-түсінбедім |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кел,қайталайық!
Кел,қайталайық!
|
Сабақтың тақырыбы: Кел, қаталайық! |
Мектеп:№4мектебі |
|||||
|
Күні:.29.09.2016ж. |
Мұғалімнің аты-жөні:Құрманғалиева Б.Ә. |
|||||
|
Сынып:1 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
1.1.1.1.Сөзді зейн қойып тыңдау, түсіну және оған дұрыс әрекет ету(қимыл,ым мен ишараны қолдану, іс-әрекет жасау). 1.1.2.1 Күнделіктң өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну. 1.2.1.1.Сөйлеу барысында танысу, өзі туралы айту және затты сипаттау үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолдану. 1.2.3.1.Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып,түрлі тәсілдермен жауап беру. 1.5.1.2.Мұғалімнің көмегімен көптік /тәуелдік/ жіктік/септік жалғауларын ауызша тілде қолдану. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: 1-бөлімде өткен тақырыптарды қандай деңгейде меңгергендерін көрсете алады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап бере алады, басқа оқушыларға сұрақ қоя алады. |
|||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: 1-бөлімде өткен тақырыптар бойынша өзара тілдесе алады. Сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін дұрыс сақтап қолдана алады. |
||||||
|
Кейбіроқушыларорындайалады: 1-бөлім бойынша өткен материяларды өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алдады. |
||||||
|
Алдыңғыоқу: |
Сен не киесің? |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланғанжұмыс |
Ресурстар |
||||
|
Басы 2-5минут |
Кіріспе.10 мин. Сәлемдесу Оқушыларды түгендеу «.Шаттық шеңбері» жылы лебіздермен үлкендермен кішілермен қалай амандасу керек екенін айтқызу. Критерий 1.күнделікті қолданатын сөздерді білу. 2.заттын атын,түстерін білу. 3.сұрақ қою,жауап беру. |
|
||||
|
Ортасы 20минут |
Суретке қараймыз. Ойланамыз. Толықтырып айтамыз. Сенің атың кім?-менің атым ...... Бұл кім?-бұл мұғалім Маған доп берші-міне,ал Сенде неше қалам бар?-менде төрт қалам бар Сенің етігіңқандай?-менің етігім көк. Сен не киесің?-мен көйлек киемін. Сергіту сәті Қуыршақ,қуыршақ тұршы Айнаға қарашы, Шашынды тарашы, Бетіңді жушы Көйлегіңді киші Дәптермен жұмыс. |
Оқулық Аудиодиск : 1.8.1 1.8.2. 1.8.3. 1.8.4. Киімдерге арналған карточкалар. Жұмыс дәптері |
||||
|
Соңы |
Кері байланыс.10 минут Диалог -сәлем -сен не киесің? -менкөйлек киемін. Менің көйлегім қызыл.маған қызыл көйлек ұнайды.сен не киесің? |
Сын тұрғысынан сұрақтарға жауап беру (келісемін келіспеймін)
|
||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||
|
Рефлексия |
Сиқырлы ағаш Қызыл стикер-ұнады Жасыл стикер-түсіндім Сары стикер-түсінбедім |
|
||||
шағым қалдыра аласыз













