Кеңес Одағының Батыры Сабыр Рахымов атындағы Шымкент республикалық «Жасұлан» мектебі

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Кеңес Одағының Батыры Сабыр Рахымов атындағы Шымкент республикалық «Жасұлан» мектебі

Материал туралы қысқаша түсінік
Кеңес Одағының Батыры Сабыр Рахымов атындағы Шымкент республикалық «Жасұлан» мектебі
Материалдың қысқаша нұсқасы
Оқу-әдістемелік бөлім бастығының орынбасары (ЖБ):

Ж.Аскарова
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Алгоритмдеу және программалау Мектеп: КеңесОдағының Батыры Сабыр Рахымоватындағы Шымкент республикалық «Жасұлан» мектебі
Рота/взвод: 10А3/110Ә 3/210Б3/310 В4/110 Г4/210 Д4/3Мұғалімнің аты-жөні:Сулейменова А.П.
Күні: 10.1012.106.106.106.1011.10

Сабақ № 6

Сабақтың тақырыбы:Алгоритмдеу және визуалды программалау технологиясы
Ойлау қабілеттерінің деңгейі(Блум таксономиясы)Алгоритм туралы біліп түсінеді.Алгоритмнің түрлерін ажырата алады.Алгоритм және оның блок-сызбасын құра алады.
Сабақтың мақсатыАлгоритм және визуалды программалау технологиясы туралы түсінік беру.
Тілдік мақсаттар



Құндылықтарға баулу

пәнге деген қызығушылықтарын арттыра отырып, ойлау қабілеттерін дамыту. 
Пәнаралық байланысматематика
Алдыңғы білім1. Программа деген не?2. Нысанға бағытталған программаны қай сыныпта оқыдыңдар?3. Нысан деген не?4. Қандай түрлерін білесіңдер?5. Қандай мысал келтіре аласыңдар?6. Құрылымдық программалау деген не? 7. Ол қашан пайда болды?8. Қай кезде қолданылады? 9. «Жоғарыдан төменге» және «Төменне жоғарыға» программалау әдістемесін түсіндіріңдер. 10. «Рекурсия» тәсілі қандай, жағдайда қолданылады? 11. Модульдік программалау дегн не?12. Нысанға бағытталған программалау тілі қандай қызмет атқарады?13. Бұлтты технология деген не?14. Бұлтты технологияны пайдаланудың қандай тиімді қандай тиімді жақтары бар?15. Бұлтты технология мақсатына қарай неше түрге бөлінеді?

Ресурстароқулық, жұмыс дәптері, компьютер
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдеріСабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері

Сабақтың басы

Ұйымдастыру кезеңі.(10 мин.)Үй тапсырмасын тексеру,сұрау.
Сабақтың ортасы

Жаңа тақырыпты меңгеру. (20 мин) 
Сабақтың соңыБағалау:(бағалау тәртібін жазыңыз)(10 минут)Өтілген тақырып бойынша сұрақтар қою.Рефлексия:1. Бүгінгі сабақтан не білдік?2. Не үйрендік? Үй тапсырмасы: Оқу, түсінік айту. Тақырып бойынща сұрақ құрастыру. Күнделікке жазу. Оқушыларды бағалау. Күнделіктеріне баға қою


Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
13.02.2019
607
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Жариялаған:
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі