Тақрыбы:Кітап-менің қазнам
Мақсаты Балаларды оқулықты құрметтей біліуге, кітапты ұқыпты ұстауға баулу.
Бүлдіршіндерді білімділік танымын өмірімен байланыстыра отрып арттыру.
Балалардын кітапқа деген сүйіспеншілігің,қызығыушылығын арттыру,
кітаппен достастыру.
Әдіс: сұрақ-жауап,ой қозғау,әңгімелеу
Кітапханаға саяхат жасау
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезең
2. Кіріспе
Біз бүгін балалар, осы жерге не үшін жиналып отырмыз.
Оның сырын біліу үшін үлкен тақтадағы жұмбақты шешейік.
Қабат-қабат қапталған,
асыл сөзбен апталған.
Парағы бар сөйлейтің
Ол қазна өлмейтің.(Кітап)
Осы кезде музыка әуенімен қақпа ашылып, тәрбие сағатының тақрыбы ащылады
«Кітап-тіл тірегі»
1.кезең «Кітап ғажайып дос»
2.кезең « Кім көп біледі?»
3. кезең «Тапқыр болсан шешіп көр»
4.кезең «Ойлан тап».
Тәрбиеші:Кітап-ғылым,ол бүкіл адам баласына ортақ.Ктап-ғылым,білім жемісін халық арасына
жаюшы,таратушы.Ктап-ақылдың кені.Кітап –бар білімнің бастауы.Кітап –барлық заманда да білім қазнасыеның ғажайып қоймасы
Өз бетімен кітап оқып,оның көмегімен үздік білім алған,сөйтіп атақты ғалым болған адамдарда дүние жүзінде аз емес.
Кітап мен адамның досымын.Менің атым –кітап.Мені жасау үшін адам баласы көп еңбек сіңірді.
Алдымен адам орманнан ағаш кеселі.Оны фабрикаға апарады.Солан соң оған авторлар жазады, суреттер салады.
Баспаханаға жазулар мен суреттерді басып, кітап етіп шығарады.Жумысшылар машина мен поездарға тиеп ауыл-ауылға,қала қалаға таратады.
Міне, мен енді сенің қасында турмың.Мені күтіп,жыртпай ұста.Мен сенің сенімді досыңмын.
«Балдырған»Ш/О «Айналайын» тобы
Жобалық іс арекет жауапты –Ережепбаева Г.С
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кітап- біздің досымыз
Кітап- біздің досымыз
Тақрыбы:Кітап-менің қазнам
Мақсаты Балаларды оқулықты құрметтей біліуге, кітапты ұқыпты ұстауға баулу.
Бүлдіршіндерді білімділік танымын өмірімен байланыстыра отрып арттыру.
Балалардын кітапқа деген сүйіспеншілігің,қызығыушылығын арттыру,
кітаппен достастыру.
Әдіс: сұрақ-жауап,ой қозғау,әңгімелеу
Кітапханаға саяхат жасау
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезең
2. Кіріспе
Біз бүгін балалар, осы жерге не үшін жиналып отырмыз.
Оның сырын біліу үшін үлкен тақтадағы жұмбақты шешейік.
Қабат-қабат қапталған,
асыл сөзбен апталған.
Парағы бар сөйлейтің
Ол қазна өлмейтің.(Кітап)
Осы кезде музыка әуенімен қақпа ашылып, тәрбие сағатының тақрыбы ащылады
«Кітап-тіл тірегі»
1.кезең «Кітап ғажайып дос»
2.кезең « Кім көп біледі?»
3. кезең «Тапқыр болсан шешіп көр»
4.кезең «Ойлан тап».
Тәрбиеші:Кітап-ғылым,ол бүкіл адам баласына ортақ.Ктап-ғылым,білім жемісін халық арасына
жаюшы,таратушы.Ктап-ақылдың кені.Кітап –бар білімнің бастауы.Кітап –барлық заманда да білім қазнасыеның ғажайып қоймасы
Өз бетімен кітап оқып,оның көмегімен үздік білім алған,сөйтіп атақты ғалым болған адамдарда дүние жүзінде аз емес.
Кітап мен адамның досымын.Менің атым –кітап.Мені жасау үшін адам баласы көп еңбек сіңірді.
Алдымен адам орманнан ағаш кеселі.Оны фабрикаға апарады.Солан соң оған авторлар жазады, суреттер салады.
Баспаханаға жазулар мен суреттерді басып, кітап етіп шығарады.Жумысшылар машина мен поездарға тиеп ауыл-ауылға,қала қалаға таратады.
Міне, мен енді сенің қасында турмың.Мені күтіп,жыртпай ұста.Мен сенің сенімді досыңмын.
«Балдырған»Ш/О «Айналайын» тобы
Жобалық іс арекет жауапты –Ережепбаева Г.С
шағым қалдыра аласыз













