жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көксерек
Көксерек
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Жомартова |
|||||||||
|
Пән/Сынып: |
Қазақ әдебиеті, 7-сынып |
|||||||||
|
Қай аптаның нешінші сабағы |
3-тоқсан, 5-апта, №10 сабақ |
|||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
3-бөлім: Балалар мен үлкендер |
|||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Жалғыз жортуыл» )Қасқырлар тіршілігі |
|||||||||
|
Оқу мақсаттары: |
Шығармадағы оқиға желісін өзіндік көзқарас тұрғысынан дамытып жазу |
|||||||||
|
Сабақ мақсаты: |
“Көксерек” шығармасындағы көтерілген мәселені ашып, оқиға желісін өзіндік көзқарас тұрғысынан дамытып жазу, көтерілген мәселелерді ашып, түсінік беріп, себептерін анықтау, шешімін шығару |
|||||||||
|
Бағалау критериі: |
“Көксерек” шығармасындағы көтерілген мәселені талдайсыздар; - себебін анықтайсыздар; - оқиға желісін өзіндік көзқарас тұрғысынан дамытып жазасыздар; - шешім жазасыздар |
|||||||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||||
|
1-2 минут |
Ұйымдастыру |
Өткен сабақтың тақырыбына шолу Әңгіме бөлімдерін атаңыздар. |
. Әңгіменің атауларын атайды. |
Дескриптор: -Көксеректің ауыл тұтқынына айналған сәтін қайта жазады; -оқиға желісін қолданады; - өз көзқарасын білдіреді |
Презентация, оқулық. |
|
||||
|
4 минут
10-15 минут |
Жаңа сабақ Қызығушы-лықты ояту
Тапсырмалар |
Ой шақыру. Төменде берілген мақалдарды сәйкестендіріңіз
|
Сабақты мұқият тыңдауын қадағалау |
|
Презентация
|
|
||||
|
3-4 минут |
Қорытынды |
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|
|
|
||||||
шағым қалдыра аласыз














