|
Бекітемін |
|
|
Пәні: |
Вокал |
|
Сыныбы: |
4-сынып |
|
Уақыты: |
10 сәуір 2025ж. |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көмек Ыбырайұлының өмірі мен шығармашылығы |
|
Сабақтың мақсаты мен міндеттері: |
Көмек Ыбрайұлының өмірімен таныстыру оның шығармашылығымен танысу |
|
Сабақтың түрі: |
Жаңа материалдарды түсіндіру |
|
Қолданылатын педогогикалық технологиялар: |
Ақпараттық коммуникативті технология |
|
Қолданылған әдістер: |
Музыка тыңдау, ән айту, сұрақ-жауаптар, дауыс жаттықтырулары |
|
Пән аралық байланыс: |
Вокал, сольфеджио, музыкалық теория |
|
Пайдаланылатын көрнекіліктер: |
Ақын суреттері, үнтаспа, әннің сөзі мен слайд |
Директордың оқу ісі
жөніндегі орынбасары
_____________ Н.Махмудова
«___» ____________2025жыл
|
Сабақтың барысы |
Оқытушының қызметі |
Оқушының міндеті |
Күтілетін нәтиже |
|||||
|
I.Ұйымдастыру кезеңі |
1. Оқушылармен амандасу: “Сәлметсіз бе оқушы?” 2. Балалардың көңіл-күйін сұрау. 3. Дауыс жаттықтыру; Гамма “До мажор”. “Ма мэ ми мо му” 4. Үй тапсырмасын қайталау “ ” |
1. Оқытушымен амандасу: “Сәлеметсізбе ұстаз!” 2. Оқушылар: Көңіл күйіміз тамаша 3. Қосылып орындау: 4. Үй тапсырмасын орындау |
Оқушылардың бар зейінімен көңіл аударуы, оқушылардың сабаққа дайын болуы. |
|||||
|
IIЖаңа материалдарды игеру кезеңі. |
Көмек Ыбырайұлы — балалар ақыны,
сазгер. |
Оқушылардың бар зейінімен көңіл аударуы, оқушылардың сабаққа дайын болуы. |
|
|
||||
|
III. Әнді талдау |
Әні мен сөзі: К.Ыбырайұлы «Қазақстаным менің»
Әлемге аян кең
төрі,
|
Әнді таңдау. |
Әннің сөзін жаттап, әнді тыңдап, мұғаліммен бірге орындау, нотамен талдау |
|
||||
|
IV. Жаңа сабақты бекіту |
Ақын өмірі жайлы түсінгеніңді |
Сұраққа жауап береді, жаңа әнді тыңдайды |
Оқушы сұраққа жауап беру арқылы хор жанры туралы түсінеді.Жаңа әнді талдау барысында әнді жаттап та үлгереді. |
|
||||
|
V. Бағалау |
Оқушыны сабаққа қатысқан үлгерімі бойынша бағалау, жетістіктерін айту, кемшіліктерін айта отырып, олардың алдын-алу жолдарын айту. Оқушылармен қоштасу |
Сабақты ойша зерделейді. Өз кемшіліктері мен жетістіктерін біліп, онымен жұмыс жасауға тырысады. |
Оқушылар үйге берілген әнді жаттап, дыбыстық жаттығуларды және тыныс алу жаттығуларын жасайды |
|
||||
|
VI. Үй тапсырмасы |
Әнді жаттау Оқушылармен қоштасу. |
Үй тапсырмасын күнделікке жазады. Оқытушымен қоштасу. |
Оқушылар үйге берілген әнді жаттап, дыбыстық жаттығуларды және тыныс алу жаттығуларын жасайды |
|
||||
|
|
|
|
|
|
||||
https://view.genially.com/67fceee453df9052510bbf14/interactive-content-sra-zhauap
Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің
«Құрық балалар өнер мектебі»
жедел басқару құқығындағы МКҚК
Ашық сабақ
Тақырыбы: Көмек Ыбырайұлы «Қазақстаным менің»
Вокал мұғалімі: Кобесов.С
Құрық 2025 ж
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көмек Ыбырайұлы «Қазақстаным менің»
Көмек Ыбырайұлы «Қазақстаным менің»
|
Бекітемін |
|
|
Пәні: |
Вокал |
|
Сыныбы: |
4-сынып |
|
Уақыты: |
10 сәуір 2025ж. |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көмек Ыбырайұлының өмірі мен шығармашылығы |
|
Сабақтың мақсаты мен міндеттері: |
Көмек Ыбрайұлының өмірімен таныстыру оның шығармашылығымен танысу |
|
Сабақтың түрі: |
Жаңа материалдарды түсіндіру |
|
Қолданылатын педогогикалық технологиялар: |
Ақпараттық коммуникативті технология |
|
Қолданылған әдістер: |
Музыка тыңдау, ән айту, сұрақ-жауаптар, дауыс жаттықтырулары |
|
Пән аралық байланыс: |
Вокал, сольфеджио, музыкалық теория |
|
Пайдаланылатын көрнекіліктер: |
Ақын суреттері, үнтаспа, әннің сөзі мен слайд |
Директордың оқу ісі
жөніндегі орынбасары
_____________ Н.Махмудова
«___» ____________2025жыл
|
Сабақтың барысы |
Оқытушының қызметі |
Оқушының міндеті |
Күтілетін нәтиже |
|||||
|
I.Ұйымдастыру кезеңі |
1. Оқушылармен амандасу: “Сәлметсіз бе оқушы?” 2. Балалардың көңіл-күйін сұрау. 3. Дауыс жаттықтыру; Гамма “До мажор”. “Ма мэ ми мо му” 4. Үй тапсырмасын қайталау “ ” |
1. Оқытушымен амандасу: “Сәлеметсізбе ұстаз!” 2. Оқушылар: Көңіл күйіміз тамаша 3. Қосылып орындау: 4. Үй тапсырмасын орындау |
Оқушылардың бар зейінімен көңіл аударуы, оқушылардың сабаққа дайын болуы. |
|||||
|
IIЖаңа материалдарды игеру кезеңі. |
Көмек Ыбырайұлы — балалар ақыны,
сазгер. |
Оқушылардың бар зейінімен көңіл аударуы, оқушылардың сабаққа дайын болуы. |
|
|
||||
|
III. Әнді талдау |
Әні мен сөзі: К.Ыбырайұлы «Қазақстаным менің»
Әлемге аян кең
төрі,
|
Әнді таңдау. |
Әннің сөзін жаттап, әнді тыңдап, мұғаліммен бірге орындау, нотамен талдау |
|
||||
|
IV. Жаңа сабақты бекіту |
Ақын өмірі жайлы түсінгеніңді |
Сұраққа жауап береді, жаңа әнді тыңдайды |
Оқушы сұраққа жауап беру арқылы хор жанры туралы түсінеді.Жаңа әнді талдау барысында әнді жаттап та үлгереді. |
|
||||
|
V. Бағалау |
Оқушыны сабаққа қатысқан үлгерімі бойынша бағалау, жетістіктерін айту, кемшіліктерін айта отырып, олардың алдын-алу жолдарын айту. Оқушылармен қоштасу |
Сабақты ойша зерделейді. Өз кемшіліктері мен жетістіктерін біліп, онымен жұмыс жасауға тырысады. |
Оқушылар үйге берілген әнді жаттап, дыбыстық жаттығуларды және тыныс алу жаттығуларын жасайды |
|
||||
|
VI. Үй тапсырмасы |
Әнді жаттау Оқушылармен қоштасу. |
Үй тапсырмасын күнделікке жазады. Оқытушымен қоштасу. |
Оқушылар үйге берілген әнді жаттап, дыбыстық жаттығуларды және тыныс алу жаттығуларын жасайды |
|
||||
|
|
|
|
|
|
||||
https://view.genially.com/67fceee453df9052510bbf14/interactive-content-sra-zhauap
Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің
«Құрық балалар өнер мектебі»
жедел басқару құқығындағы МКҚК
Ашық сабақ
Тақырыбы: Көмек Ыбырайұлы «Қазақстаным менің»
Вокал мұғалімі: Кобесов.С
Құрық 2025 ж
шағым қалдыра аласыз













