|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 5.3В |
Мектеп: С. Есқараев атындағы №27 орта мектеп |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Берсүгірова Алтынгүл |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП:5 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Координаталық сәуледе ондық бөлшектерді кескіндеу. Ондық бөлшектерді салыстыру. |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.5.3.4 Ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу; 5.1.2.26 Ондық бөлшектерді салыстыру |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар:
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Координаталық сәуледе ондық бөшектерді салыстырғанда оң жағында орналасқан ондық бөлшек, сол жағындағы оналасқан ондық бөлшектен үлкен болады. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Бүтін бөлігі әртүрлі ондық бөлшектерді салыстырғанда, бүтін бөлігі үлкен ондық бөлшек үлкен болады. |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық қауіпсіздік және еліміздің бүкіләлемдік, өңірлік мәселелерді шешуге жаһандық қатысу, ынтымақтастық, топтық жұмыс барысында өзара сыйластық, жауапкершілікті сезіну, білім алуға дайын болу; |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Тарих- Ондық бөлшектер туралы алғашқы мәліметтер География-қоршаған ортадағы ауаның ластануы |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Ондық бөлшек. Ондық бөлшекті оқу және жазу. Ондық бөлшекті жай бөлшекке айналдыру. |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 мин |
2 мин 2 мин 4 мин |
Ұйымдастыру кезеңі «Менің көршім» психологиялық ахуал тудыру. Оқушылар шеңбер бойымен тұрады, бір-біріне сәттілік тілейді. Сол тұрған бойымен түрлі түсті стикер таңдау арқылы топқа бөлінеді. 1.Ой қозғау Ондық бөлшектерді дұрыс оқып шығыңдар: 8,1; 0,15; 45,256; 11,0625, 3,5; 12,97; 0,571; 153,6501. Оқушылардың дұрыс жауаптарын мадақтау. 2.Үй тапсырмасын тексеру № 628 есеп Жұптық жұмыс: «Көрші» әдісі. Оқушылар оң жақтағы көршісі арқылы жұпқа бөлінеді, дәптер алмастырып,бір- бірінің үй тапсырмасын тақтадағы жауаптармен тексереді. Дұрыс жауаппен салыстырады және жұбын басбармақ арқылы бағалайды. 1)1.78 > 1.68; 2) 5.33 < 5.42; 3) 0.138 < 0.148; 4)5.33 > 5.3; 5) 2.18 < 2.185; 6) 9.672 < 9.68; 7) 13.46 > 13.38; 8) 4.39 < 4.42; 9) 9.25 < 9.345; 10) 8.22 > 8.125; 11) 6.3 < 6.33; 12) 36.77 < 36.78. |
Түрлі түсті стикерлер Интербелсенді тақта Слайд |
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 24 мин |
4 мин 3 мин 4 мин 11 мин 2 мин |
3 . Математикалық диктант 1)Ондық бөлшек деген не? Бірліктен де кіші разрядтары бар ондық жүйеде жазылған сан 2)Ондық бөлшектер координаталық сәуледе қалай салыстырылады? Координаталық сәуледе үлкен ондық бөлшек оң жақта, ал одан кіші ондық бөлшек сол жақта кескінделеді 3)Ондық бөлшектің соңына нөлдерді тіркеп жазғаннан немесе алып тастағаннан ондық бөлшек өзгере ма? Өзгермейді 4)Ондық бөлшектерді разрядтары бойынша қалай салыстырады? Ондық бөлшектің алдымен бүтін бөлігін, егер бүтін бөлігі тең болса, онда ондық немесе жүздік, мыңдық және т.с.с үлестерін салыстырып, қайсысы үлкен болса сол сан үлкен болады Оқушылардың дұрыс жауаптарын мадақтау. «От шашу» әдісі 4.Тарихқа шолу Ондық бөлшектің бүтін бөлігін бөлшек бөлігінен үтірмен ажыратуды Шотландия математигі Дж. Непер (1550- 1617) және неміс аспанәлемін зерттеушісі И. Кеплер (1571 -1670) енгізген. Ресейде Леонтий Филиппович Магниицкий 1703 жылы басылып шыққан өзінің “Арифметика” оқулығында ондық бөлшектер туралы баяндауды жалғастырды 5.Қызығушылықты ояту. Жеке жұмыс. «Кім жылдам» әдісі 1)Ауызша тапсырма 6,2 мен 7,1 5,73 пен 5,69 32,46 мен 35,48 1,638 бен 0,648 2,971 мен 0,977 10,215 пен 10,309 2) Көптеген аурулардың себепкері жайсыз экологиялық жағдайлар болып табылады- ауаның, судың, топырақтың ластануы. Мысалы,ауаның ластануы Зауыт үстінде - 0,86 Қаланың үстінде – 0,129 Ауылдың үстінде –0,01 Өзен,көлдердің үстінде – 0,001 Орманның үстінде – 0,0003 Сандарды өсу ретімен орналастырып,қай жердің экологиялық жағдайы жағымды екенін анықта. Оқушылар бір – бірлерін басбармақ арқылы бағалайды. 6. Топтық жұмыс «Алтын қақпа» ойыны, оқушылар ойын шарты бойынша топпен жұмыс жасап тас қақпа және күміс қақпадан өтіп , алтын қақпаны ашу қажет, әр қақпаның алдыңдағы тапсырманы орнындаған топты мұғалім мадақтап, қақпа кілтін ұсынады.
1) 5,982 ондық бөлшегіндегі: 1) бірлік 3) жүздік үлесті; 2) ондық үлесті; 4) мыңдық үлесті атаңдар
2) Ондық бөлшек түрінде
жазыңдар: 3) Салыстырыңдар: 0,27 мен 0,23, 37,35 пен 38,35
1) Жай бөлшектерді ондық бөлшек түрінде өсу ретімен жазыңдар
2,5; 2) Бірлік кесіндісі 5 см-ге тең координаталық сәуле сызыңдар. А(0,2), В(1,5), С(1,9), М(2,3) нүктелерін белгілеп., теңсіздіктер құрастырыңдар.
1) Жұлдызшаларды теңсіздіктер тура болатындай етіп, цифрлармен ауыстыр. 1) 5,0* >5,08 2) 8,2*8>8,278 3) 2,278<2,*96 4) 99.12>99,*5 5) 53,18<53,*0 6) 111,830<111,*20 2) Жұлдызшаның орнына қос теңсіздікті қанағаттандыратындай цифрды қойып жазыңдар? 1) 2,025<2,*62<2,*45 2) 0,879<0,8* < 0,*78 3) 2,576 <*,315 <*,111 4) 3,1358<3,1*45<3,1*67
Бағалау: «Екі жұлдыз, бір ұсыныс» арқылы оқушылар топтың жауабын бағалайды.
Сергіту сәт: « қыдырып қайтайық (қимыл қозғалыс)» |
интербелсенді тақта Интербелсенді тақта Слайд Үлестірме таратпалар Тас, күміс, алтын қақпалар |
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 13 мин |
5 мин 3 мин 4 мин 1 мин |
Сабақты қорытындылау. «Инсерт» әдісі Есептің жауабын тексеру үшін «Еркін микрофон»
«Инсерт» әдісі 1.Оқушылар оқулықтағы есепті шығарады. 2.Әр есеп «!» не «?» тыныс белгілерін қояды «!»- берілген мәтінді түсіндім «?»-берілген мәтінде сұрақтарым бар 3.«?» белгісі қойылған оқушылар анықталады. Осы есеп бөлігінде «!» қойылған оқушылар өз түсінгенін баяндайды.Барлық «?» белгісіне жауаптар беріліп, бекітіледі.
Жеке жұмыс. Дескриптор арқылы қалыптастырушы бағалау.
Кері байланыс: Табыс ағашы Нені білдің? Не түсініксіз болды? Сабақ несімен қызықты болды?
Үйге тапсырма:
|
Қызыл,жасыл, сары алма стикері «Табыс» ағашы
|
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
1.Топтық, жұптық, жеке жұмыстар арқылы өзара қолдау, көмек көрсету жүзеге асырылады. 2.Барлық оқушыларға сұрақтар мен жұптық, жеке тапсырмалар беріледі. Тапсырманы жеке орындай отырып, баспалдақ әдісі арқылы оқушының қай тұста екенін анықтауды жүргізу.
|
1.Топтық жұмыс арқылы оқушылардың бірлескен әрекетін бақылау, өзара 2 жұлдыз 1ұсыныс беру бойынша жетістіктерін айқындау. 2. Кері байланыс (ауызша) 3.Еркін микрафон 4. Әр оқушының ОМ жеткендігін анықтау үшін бағалау критерийлері мен дескрипторлар қолдану 5. Табыс ағашы (жазбаша) |
Сергіту жаттығуы қимылмен көрсету:
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия Сабақ \оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Координаталық сәуледе ондық бөлшектерді кескіндеу 5 сынып
Координаталық сәуледе ондық бөлшектерді кескіндеу 5 сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 5.3В |
Мектеп: С. Есқараев атындағы №27 орта мектеп |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Берсүгірова Алтынгүл |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП:5 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Координаталық сәуледе ондық бөлшектерді кескіндеу. Ондық бөлшектерді салыстыру. |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.5.3.4 Ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу; 5.1.2.26 Ондық бөлшектерді салыстыру |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар:
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Координаталық сәуледе ондық бөшектерді салыстырғанда оң жағында орналасқан ондық бөлшек, сол жағындағы оналасқан ондық бөлшектен үлкен болады. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Бүтін бөлігі әртүрлі ондық бөлшектерді салыстырғанда, бүтін бөлігі үлкен ондық бөлшек үлкен болады. |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық қауіпсіздік және еліміздің бүкіләлемдік, өңірлік мәселелерді шешуге жаһандық қатысу, ынтымақтастық, топтық жұмыс барысында өзара сыйластық, жауапкершілікті сезіну, білім алуға дайын болу; |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Тарих- Ондық бөлшектер туралы алғашқы мәліметтер География-қоршаған ортадағы ауаның ластануы |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Ондық бөлшек. Ондық бөлшекті оқу және жазу. Ондық бөлшекті жай бөлшекке айналдыру. |
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 мин |
2 мин 2 мин 4 мин |
Ұйымдастыру кезеңі «Менің көршім» психологиялық ахуал тудыру. Оқушылар шеңбер бойымен тұрады, бір-біріне сәттілік тілейді. Сол тұрған бойымен түрлі түсті стикер таңдау арқылы топқа бөлінеді. 1.Ой қозғау Ондық бөлшектерді дұрыс оқып шығыңдар: 8,1; 0,15; 45,256; 11,0625, 3,5; 12,97; 0,571; 153,6501. Оқушылардың дұрыс жауаптарын мадақтау. 2.Үй тапсырмасын тексеру № 628 есеп Жұптық жұмыс: «Көрші» әдісі. Оқушылар оң жақтағы көршісі арқылы жұпқа бөлінеді, дәптер алмастырып,бір- бірінің үй тапсырмасын тақтадағы жауаптармен тексереді. Дұрыс жауаппен салыстырады және жұбын басбармақ арқылы бағалайды. 1)1.78 > 1.68; 2) 5.33 < 5.42; 3) 0.138 < 0.148; 4)5.33 > 5.3; 5) 2.18 < 2.185; 6) 9.672 < 9.68; 7) 13.46 > 13.38; 8) 4.39 < 4.42; 9) 9.25 < 9.345; 10) 8.22 > 8.125; 11) 6.3 < 6.33; 12) 36.77 < 36.78. |
Түрлі түсті стикерлер Интербелсенді тақта Слайд |
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 24 мин |
4 мин 3 мин 4 мин 11 мин 2 мин |
3 . Математикалық диктант 1)Ондық бөлшек деген не? Бірліктен де кіші разрядтары бар ондық жүйеде жазылған сан 2)Ондық бөлшектер координаталық сәуледе қалай салыстырылады? Координаталық сәуледе үлкен ондық бөлшек оң жақта, ал одан кіші ондық бөлшек сол жақта кескінделеді 3)Ондық бөлшектің соңына нөлдерді тіркеп жазғаннан немесе алып тастағаннан ондық бөлшек өзгере ма? Өзгермейді 4)Ондық бөлшектерді разрядтары бойынша қалай салыстырады? Ондық бөлшектің алдымен бүтін бөлігін, егер бүтін бөлігі тең болса, онда ондық немесе жүздік, мыңдық және т.с.с үлестерін салыстырып, қайсысы үлкен болса сол сан үлкен болады Оқушылардың дұрыс жауаптарын мадақтау. «От шашу» әдісі 4.Тарихқа шолу Ондық бөлшектің бүтін бөлігін бөлшек бөлігінен үтірмен ажыратуды Шотландия математигі Дж. Непер (1550- 1617) және неміс аспанәлемін зерттеушісі И. Кеплер (1571 -1670) енгізген. Ресейде Леонтий Филиппович Магниицкий 1703 жылы басылып шыққан өзінің “Арифметика” оқулығында ондық бөлшектер туралы баяндауды жалғастырды 5.Қызығушылықты ояту. Жеке жұмыс. «Кім жылдам» әдісі 1)Ауызша тапсырма 6,2 мен 7,1 5,73 пен 5,69 32,46 мен 35,48 1,638 бен 0,648 2,971 мен 0,977 10,215 пен 10,309 2) Көптеген аурулардың себепкері жайсыз экологиялық жағдайлар болып табылады- ауаның, судың, топырақтың ластануы. Мысалы,ауаның ластануы Зауыт үстінде - 0,86 Қаланың үстінде – 0,129 Ауылдың үстінде –0,01 Өзен,көлдердің үстінде – 0,001 Орманның үстінде – 0,0003 Сандарды өсу ретімен орналастырып,қай жердің экологиялық жағдайы жағымды екенін анықта. Оқушылар бір – бірлерін басбармақ арқылы бағалайды. 6. Топтық жұмыс «Алтын қақпа» ойыны, оқушылар ойын шарты бойынша топпен жұмыс жасап тас қақпа және күміс қақпадан өтіп , алтын қақпаны ашу қажет, әр қақпаның алдыңдағы тапсырманы орнындаған топты мұғалім мадақтап, қақпа кілтін ұсынады.
1) 5,982 ондық бөлшегіндегі: 1) бірлік 3) жүздік үлесті; 2) ондық үлесті; 4) мыңдық үлесті атаңдар
2) Ондық бөлшек түрінде
жазыңдар: 3) Салыстырыңдар: 0,27 мен 0,23, 37,35 пен 38,35
1) Жай бөлшектерді ондық бөлшек түрінде өсу ретімен жазыңдар
2,5; 2) Бірлік кесіндісі 5 см-ге тең координаталық сәуле сызыңдар. А(0,2), В(1,5), С(1,9), М(2,3) нүктелерін белгілеп., теңсіздіктер құрастырыңдар.
1) Жұлдызшаларды теңсіздіктер тура болатындай етіп, цифрлармен ауыстыр. 1) 5,0* >5,08 2) 8,2*8>8,278 3) 2,278<2,*96 4) 99.12>99,*5 5) 53,18<53,*0 6) 111,830<111,*20 2) Жұлдызшаның орнына қос теңсіздікті қанағаттандыратындай цифрды қойып жазыңдар? 1) 2,025<2,*62<2,*45 2) 0,879<0,8* < 0,*78 3) 2,576 <*,315 <*,111 4) 3,1358<3,1*45<3,1*67
Бағалау: «Екі жұлдыз, бір ұсыныс» арқылы оқушылар топтың жауабын бағалайды.
Сергіту сәт: « қыдырып қайтайық (қимыл қозғалыс)» |
интербелсенді тақта Интербелсенді тақта Слайд Үлестірме таратпалар Тас, күміс, алтын қақпалар |
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 13 мин |
5 мин 3 мин 4 мин 1 мин |
Сабақты қорытындылау. «Инсерт» әдісі Есептің жауабын тексеру үшін «Еркін микрофон»
«Инсерт» әдісі 1.Оқушылар оқулықтағы есепті шығарады. 2.Әр есеп «!» не «?» тыныс белгілерін қояды «!»- берілген мәтінді түсіндім «?»-берілген мәтінде сұрақтарым бар 3.«?» белгісі қойылған оқушылар анықталады. Осы есеп бөлігінде «!» қойылған оқушылар өз түсінгенін баяндайды.Барлық «?» белгісіне жауаптар беріліп, бекітіледі.
Жеке жұмыс. Дескриптор арқылы қалыптастырушы бағалау.
Кері байланыс: Табыс ағашы Нені білдің? Не түсініксіз болды? Сабақ несімен қызықты болды?
Үйге тапсырма:
|
Қызыл,жасыл, сары алма стикері «Табыс» ағашы
|
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
1.Топтық, жұптық, жеке жұмыстар арқылы өзара қолдау, көмек көрсету жүзеге асырылады. 2.Барлық оқушыларға сұрақтар мен жұптық, жеке тапсырмалар беріледі. Тапсырманы жеке орындай отырып, баспалдақ әдісі арқылы оқушының қай тұста екенін анықтауды жүргізу.
|
1.Топтық жұмыс арқылы оқушылардың бірлескен әрекетін бақылау, өзара 2 жұлдыз 1ұсыныс беру бойынша жетістіктерін айқындау. 2. Кері байланыс (ауызша) 3.Еркін микрафон 4. Әр оқушының ОМ жеткендігін анықтау үшін бағалау критерийлері мен дескрипторлар қолдану 5. Табыс ағашы (жазбаша) |
Сергіту жаттығуы қимылмен көрсету:
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия Сабақ \оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















