Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектеб
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Геометрия ЖМБ
|
Бөлім: |
Көпжақтар |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Алиева Г.А. |
|
|
Күні: |
21.11.2024ж. |
|
|
Сынып: 11 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Көпжақтардың жазықтықпен қималары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.1- көпжақтың жазықтықпен қималарын сала білу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды,сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау. 1 – тапсырма. 1. B1, H, T нүктелерінен өтетін қима жазықтығын салыңыздар. 2. Т, Н, М, М∈АВ нүктелерінен өтетін қима жазықтығын салыңыздар. Деңгейлік тапсырмалар A деңгей №1. DABC тетраэдр берілген. Тетраэдрдың MNK жазықтығымен қимасы салынған, мұндағы M,N,K нүктелері сәйкесінше DC, DA, AB қырларында жатыр. Тиісті нүктелерді суреттен табыңыз.
№2. Тік үшбұрышты призманың қабырғалары 13 см, 14 см және 15 см, ал биіктігі 10 см. Кіші биіктік және призманың бүйір қыры арқылы өтетін қиманың ауданын табыңыз. В деңгей №1. ABCDA1B1C1D1 параллелепипедіне m түзуі және M нүктесі арқылы өтетін қимасы қандай фигура болады?
С деңгей M, N, K нүктелері арқылы өтетін жазықтықпен тетраэдрге ізделінген қиманы салу жолдарының тізбектелген қадамдарын дұрыс орналастыр.
|
Алдыңғы сабақта алған білімдерін еске түсіреді. Тапсырманы өз бетінше орындайды. |
Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл беріледі. |
bilimland.kz |
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № Рефлексия. Оқушыларға келесі сұрақтарға жауап беру ұсынылады:
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көпжақтардың жазықтықпен қималары. 11 сынып ҚМЖ геометрия ЖМБ 2 тоқсан
Көпжақтардың жазықтықпен қималары. 11 сынып ҚМЖ геометрия ЖМБ 2 тоқсан
Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектеб
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Геометрия ЖМБ
|
Бөлім: |
Көпжақтар |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Алиева Г.А. |
|
|
Күні: |
21.11.2024ж. |
|
|
Сынып: 11 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Көпжақтардың жазықтықпен қималары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.1- көпжақтың жазықтықпен қималарын сала білу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды,сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау. 1 – тапсырма. 1. B1, H, T нүктелерінен өтетін қима жазықтығын салыңыздар. 2. Т, Н, М, М∈АВ нүктелерінен өтетін қима жазықтығын салыңыздар. Деңгейлік тапсырмалар A деңгей №1. DABC тетраэдр берілген. Тетраэдрдың MNK жазықтығымен қимасы салынған, мұндағы M,N,K нүктелері сәйкесінше DC, DA, AB қырларында жатыр. Тиісті нүктелерді суреттен табыңыз.
№2. Тік үшбұрышты призманың қабырғалары 13 см, 14 см және 15 см, ал биіктігі 10 см. Кіші биіктік және призманың бүйір қыры арқылы өтетін қиманың ауданын табыңыз. В деңгей №1. ABCDA1B1C1D1 параллелепипедіне m түзуі және M нүктесі арқылы өтетін қимасы қандай фигура болады?
С деңгей M, N, K нүктелері арқылы өтетін жазықтықпен тетраэдрге ізделінген қиманы салу жолдарының тізбектелген қадамдарын дұрыс орналастыр.
|
Алдыңғы сабақта алған білімдерін еске түсіреді. Тапсырманы өз бетінше орындайды. |
Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл беріледі. |
bilimland.kz |
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № Рефлексия. Оқушыларға келесі сұрақтарға жауап беру ұсынылады:
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз

















