Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Көркем еңбек 7 - сынып 2 тоқсан 2024 ж. жоспары
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Көркем еңбек |
Мектеп: Амангелді атындағышағын орталықты орта мектебі |
|||||
Күні: 13.11.2024ж |
Оқытушының аты-жөні: Нурлыбаева А. |
|||||
Сынып: 7 сабақ 1 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|||||
Сабақтың тақырыбы: |
Көркемдік жазба (батик, гжель, хохлома). Жазбалар түрлері. Жазбалардың тәсілдері мен техникасы. Материалдары және құралдары |
|||||
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
7.1.2.1-Тарихи және мәдени шығутегі әртүрлі өнер, қолөнер мен дизайн туындыларының ерекшеліктерін өз бетінше зерделеу және сипаттау 7.1.3.1-Шығармашылық жұмыста идеяларын іске асыру мақсатында түрлі ақпарат көздерінің ең тиімдісін таңдай отырып, қолдану (оның ішінде ақпараттық-коммуникативтік технологияларды қолдану арқылы) |
|||||
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
Құндылықтарды дарыту |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК
|
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
Басталуы |
Сабақ басында: - оқушылардың зейінін шоғырландыруға, - оқушылармен бірге сабақ мақсаттарын/ОМ анықтап алуға көңіл бөлу қажет. «Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік» тақырыбында ой қозғау. (Ұ) Оқушылардан қоршаған ортадағы көркемдік жазбамен безендірілген бұйымдардың атауын сұрайды. Оларға сабақ тақырыбын анықтайтын сұрақтар қою. (Қ)Тапсырма №1 «Сәндік-қолданбалы өнер» тақырыбын қайталауға арналған тестік сұрақтарға жауап беріңіз. |
Оқушылар амандасып, бір-біріне сәттілік тілейді. Оқушылар құндылық туралы өз ойларын айтады. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулықтағы түсініктемелер мен берілген суреттер |
||
Ортасы |
(Т) Оқушылар сәндік-қолданбалы өнердің бір түрі көркемдік жазба және оның түрлерімен танысады. Оқушыларды көркемдік жазбаларының бейнелері бар (мысалы, гжель, хохлома, батик және т.б.) карточкалар қолданып топтарға біріктіру. Әр топқа бір көркемдік жазба түрін зерделеуге тапсырма беру. Зерттеу барысында оқушылар келесі жазба түрлерімен танысу қажет:
Зерттеу жұмыстары толық қамту үшін оқушылар интернет-ресурстарын, СҚӨ жайлы арнайы әдебиеттерді, иллюстрацияларды қолданады. Оқушылар көркемдік жазба техникасында жұмыс істейтін замануи суретшілер мен СҚӨ шеберлерінің шығармашылығымен танысады, мысалы, Юлия Исмамбетованың, Гульжанат Кабижанованың, Елены Ракованың, Галина Скоблеваның және т.б. батигі. (Қ) Тапсырма №2 Оқушылар зерделенген ақпаратты ұсынып, келесі сұрақтарға жауап береді: - Көркемдік жазбалардың түрлерін атаңыздар - Әр көркемдік жазбалардың ерекшеліктері атап шығыңыңыз - Көркемдік жазбаларда қандай ою-өрнектік композициялар қолданады? - Шеберлері көркемдік жазба орындауда қандай бояуларды қолданады? -Көркемдік жазбалар қандай негіздерде орындалады? |
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі
Жауабын зерттеу дәптеріңе жазып, суретке түсіреді. |
Дискриптор жазбалардың тәсілдері мен техникасы, материалдары және құралдарымен танысады. шығармашылық жұмыста идеяларын іске асыру мақсатында түрлі ақпарат көздерінің ең тиімдісін таңдай отырып, қолдануды үйренеді. |
http://www.artvek.ru/dekor.html Сәндік-қолданбалы өнерКөркемдік жазбаhttp://sabaqtar.kz/suret/4430-sndk-oldanbaly-ner-gzhel-ner.html Сәндік-қолданбалы өнер. Гжель өнеріhttp://decormaster.kz/st/kazaxskij_ornament.php - ежелгі ою-өрнектің шығу тарихы мен символикасы ttps://kk.wikipedia.org/wiki/Гжель_керамикасы |
||
Аяқталуы
|
Кері байланыс Оқушылар рефлекциясы : Мен не білдім ? Не үйрендім ? Маған бүгінгі сабақта түсініксіз болды ? |
Оқушылар сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін айтады |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
Көркем еңбек |
Мектеп: |
|||||
Күні: . |
Оқытушының аты-жөні |
|||||
Сынып: 7 сабақ 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|||||
Сабақтың тақырыбы: |
Бұйымның нобайын орындау. Материалдар мен құралдарды дайындау |
|||||
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
7.1.5.2 -Бұйым жасауда әртүрлі графикалық құралдарды қолдана отырып (оның ішінде ақпараттық-коммуникативтік технологияларды қолданып), нобайлар, графикалық және технологиялық құжаттар дайындау 7.1.4.1-Алған білімдері мен тәжірибелерін қолдана болашақ іс-әрекеттерін анықтау және шығармашылық қызметін жоспарлау |
|||||
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
Құндылықтарды дарыту |
ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ
|
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
Басталуы |
Оқушылармен сәлемдесу. «Жасампаздық және жаңашылдық» тақырыбында ой қозғау.Оқушылар арасында шағын пікірталас жүргізу. Оқушылармен сәлемдесіп, түгелдеп болған соң бүгінгі сабақтың тақырыбын айтпас бұрын оқушыларға презентация көрсетіледі. Ұ = ұжымдық жұмыс Сабақ мақсаттары мен жетістік критерийлері айтылады. |
Оқушылар амандасып, бір-біріне сәттілік тілейді. Ой қозғайды, ойларын айтады. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулықтағы түсініктемелер мен берілген суреттер |
||
Ортасы |
Ұ = ұжымдық жұмыс: Еркін батик техникасында берілген бейнематериалды тамашалаңыз. Бейнематериалды тамашалаудың критерийлері:
ДИФФЕРЕНЦИАЦИЯ: Оқушылардың ішінде еркін техникада емес, резервтің көмегімен суық батик жасаймын дегендерге суық батиктің техникасын көрсетуге болады. Ұ = ұжымдық жұмыс: Еркін батик пен суық батик техникасымен танысып шығады. Олардың қандай ерекшеліктері бар. Ауызша талдау қажет. Екі техникада салынған картиналарды өзара салыстырып, оқушылар қандай техникада тәжірибелік тапсырма орындайтындықтарын анықтау қажет. Т= топтық жұмыс: Топта еркін батик техникасында кішігірім тәжірибелік тапсырма орындауға болады.
Тәжірибелік тапсырма. Тапсырманы орындаудың критерийлері: А4 форматындағы матаны рамкаға бекіт. Гүл сал(көшірме жасауға болады). Гүлдің бейнесін жасау үшін қандай түстерді қолданасың? Түстерді қалай үйлестіруге болады? Жұмысыңды таныстыр. Ө=өздік жұмыс:
Эскизді орындаудың критерийлері:
|
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі
Жауабын зерттеу дәптеріңе жазып, суретке түсіреді. Оқушылар бұл тапсырманы жұпта бағалайды. |
Дискриптор Батиктің еркін техникасымен танысты. Эскизін скетчбукке салды. Материалдарды таңдады. |
Презентация 1,2,3,4,5 слайдтар Бейнефильм: Ирисы(1 мин). Рисуем маки(4 мин) Презентация РР. 4-9 слайд Бейнефильм: Ирисы(1 мин)
Мақта-мата, подкладочный шелк, акварель бояулары, батик бояулары, қылқалам. |
||
Аяқталуы |
Кері байланыс Оқушылар рефлекциясы : Мен не білдім ? Не үйрендім ? Маған бүгінгі сабақта түсініксіз болды ? |
|
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
Көркем еңбек |
Мектеп: |
|||||
Күні: . |
Оқытушының аты-жөні: |
|||||
Сынып: 7 сабақ 3-4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|||||
Сабақтың тақырыбы: |
Көркемдік жазбаны орындау. |
|||||
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
7.2.1.1-Күрделі шығармашылық идеялары мен сезімдерін білдіру үшін, өнер құралдары мен әртүрлі техникада таңдалған қасиеттері мен тәсілдерін визуалды элементтерді таңдау және негізделген түрде анықтау |
|||||
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
Құндылықтарды дарыту |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ
|
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
Басталуы |
Оқушылармен сәлемдесу.
Құндылықтарды еске түсіру.
«Бірлік және
ынтымақ»
тақырыбында ой
қозғау. Сабақтыңбасындаоқушылардыңдайындығынтексеру. Сабақ басында техника қауіпсіздігі мен санитарлы-гигиеналық нормалар туралы нұсқама жүргізу. |
Оқушылар амандасып, бір-біріне сәттілік тілейді. «Бірлік және ынтымақ» тақырыбында ой қозғап, сұрақтарға жауап береді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулықтағы түсініктемелер мен берілген суреттер |
||
Ортасы |
Ұ = ұжымдық жұмыс Оқушыларға сарамандық жұмысты орындау үшін түрлі көрнекілік, иллюстрациялық және видеоматериалдарды (халық қолөнер бұйымдары немесе көркемдік жазба техникасында орындалған сәндік-қолданбалы өнер заттарының иллюстрацияларын) қолдануына ұсыну. Оқушылар жұмыстарын жалғастырады.
(Ж)(Қ) Сарамандық жұмыс №6 Әрбір көркемдік жазбаға арналған түстік палитраны жинақтау. Оқушылар көркемдік жазба бойынша бірқатар жаттығулар орындайды. Қылқаламдарды (жалпақ, дөңгелек пішінді, әр түрлі өлшемді) таңдап алып, қағаз бетінде бірнеше элементтер орындап болған соң, жұмысқа кіріседі. Жазықтыққа ою-өрнек салар алдында, оқушыларға алғашқы жағысты (мазокты) керек емес қағаз немесе мата бетіне салып көру қажет. Шығармашылық жұмысты аяқтау үрдісін ұйымдастыру: кептіру және т.б. |
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі
Жауабын зерттеу дәптеріңе жазып, суретке түсіреді. Оқушылар бұл тапсырманы жұпта бағалайды. |
Дискриптор Қоршаған ортадағы визуалды элементтерді таңдау және негізделген түрде анықтауды үйренеді; күрделі шығармашылық идеялары мен сезімдерін білдіру үшін, өнер құралдары мен тәсілдерімен жұмыстарды орындауға үйренеді. |
Жостов жазбасының өнері http://irenabatik.ru/batik-obuchenie/batik-dlya-nachinayushhix-voprosy-i-otvety.html Бейне сабақтары,шеберлік- класстар http://kitchendecorium.ru/accessories-decor/dekorirovanie/rospis-tarelok-svoimi-rukami.html Бастауыштарға арналған өз қолымен ыдыстарды жазбамен көркемдеу - 5 шебер-класстар |
||
Аяқталуы |
(Қ) Жұмыс аяқталғаннан кейін оқушылармен бірге нобайлар көрмесінмен орындалған жұмыстарды талқылау «Бағдаршам» әдісін қолдану |
|
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
Көркем еңбек |
Мектеп: |
|||||
Күні: . |
Оқытушының аты-жөні: |
|||||
Сынып: 7 сабақ 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|||||
Сабақтың тақырыбы: |
Сәндеу. Безендіру |
|||||
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
7.1.6.4-Шығармашылық жұмыстар жасау үшін әр түрлі (заманауи) технологиялар мен өнер материалдарын анықтау, таңдау және біріктіру |
|||||
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
Құндылықтарды дарыту |
ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ
|
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
Басталуы 0-5 мин |
Сабақтың басында оқушылардың дайындығын тексеру. Сабақ басында техника қауіпсіздігі мен санитарлы-гигиеналық нормалар туралы нұсқама жүргуі. Мұғалім оқушылармен «тәуелсіздік және отаншылдық» тақырыбында ой қозғау.Оқушыларды фотоколлаж туындыларымен таныстыру. Жұмысты бастамас бұрын оқушыларға жостов, хохлома, гжель және т.б. жазбаларды орындау үшін қағаз ыдыстар, бір реңкті керамикалық ыдыстарды, фанера немесе тақтайшаларды т.б. материалдарды қолдануына ұсыныс жасау. |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Ойлану арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
https://youtu.be/Uy5GGacwiwQРоспись изделия, двойной мазок, имитация гжели, irishkalia Галилео. Гжель. Батикке, керамикаға, шыныға арналған бояулар жинағы керме, қылқаламдар |
||
11-20 мин Ортасы
21-35 мин
5 мин |
Ұ = ұжымдық жұмыс (МК)Оқушылар өткен сабақта дайын бұйымға арнайы декордың композициясын орындап, көркемдік жазба ерекшелігін ескере отырып,материалдар дайындаған. Жазық немесе көлемді пішін бетіне суретті көшірудің бірнеше тәсілін, сондай-ақ, мысалы, гжель, жостово немесе хохломада және т.б. еркін жазбаларды орындауда негізгі сызықтары жүргізілетінін көрсету. Егер оқушылардың бірі мата үстінде жазба таңдаған болса, мұғалім суреттің контурын резервпен жүргізу үрдісін қадағалайды. Оқушылардың резерв құйылған түтікшені қолдану барысында қауіпсіз жұмыс істеуін қадағалау керек. (Ө)(Қ) Сарамандық жұмыс №5 Оқушылар құрастырылған технологиялық карта бойынша жұмысқа кіріседі.Оқушылар суретті негізге көшіреді. |
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі Жауабын зерттеу дәптеріңе жазып, суретке түсіреді. Оқушылар бұл тапсырманы жұпта бағалайды. |
Дискриптор шығармашылық жұмыстар жасау үшін әр түрлі (заманауи) технологиялар мен өнер материалдарын анықтауды, таңдауды және біріктіруді үйретеді; шығармашылық жұмысты жасау үшін көркемдік материалдармен жұмыс орындау дағдыларын дамытады. |
https://www.youtube.com/watch?v=f4CsBV_tnf0 Батик. Шиборитехникасы. Шыны және мата үстінде контурмен жұмыс жасау БАТИК- контурлы техника. Орамал.Шеберлік-класс batikcentr.ru http://blogbatik.ru/ батик для начинающих: техники, мастер-классы, художники. https://www.youtube.com/watch?v=AKJWegLM1IU Галилео. Хохлома |
||
5 мин Аяқталуы |
Оқушылар өз туындыларына атау беріп, сыныпқа ұсынады, өздерінің және сыныптастарының жұмыстарын бағалайды. Жұмыс орнын тазалау. (Қ) Сабақтыңсоңындаоқушыларменбіргеорындалғанжұмыстардыңкөрмесінөткізіп, талдау «Қолмен белгі беру» әдісін қолдану. |
|
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
Көркем еңбек |
Мектеп: № |
|||||
Күні: . |
Оқытушының аты-жөні: |
|||||
Сынып: 7 сабақ 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|||||
Сабақтың тақырыбы: |
Сәндеу. Безендіру |
|||||
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
7.2.6.1-Қауіпсіздік техникасын қадағалап, оның маңыздылығын сезіне және демонстрациялай отырып, материалдар мен құралдарды қолдану |
|||||
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
Құндылықтарды дарыту |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК
|
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
Сабақтың басы 2 мин
8 мин. |
Сабақ мақсаты мен критерийлері айтылады. «Әділдік және жауапкершілік» тақырыбында ой қозғау. Оқушылар арасында шағын пікірталас жүргізу. Ойын: Маған өз күлкіңді сыйлашы. Оқушылар дөңгелене тұрады. Жүргізуші ойынға қатысушының біріне келіп; «Крошка! Крошка! Егер мені жақсы көрсең маған өз күлкіңді сыйла! Оған күлмей жауап беру қажет: Крошка! Крошка! Мен сені жақсы көремін. Бірақ саған күлмеймін! Егер оқушының бірі күлсе, жүргізуші сол болады. Егер шыдаса, онда өз орнында қалады. Жүргізуші өзгеге барады. (Мұндай ойын көңіл-күйді көтеріп, сыныпты біріктіреді) Бейнероликтертер көрсетілімі: Рамканы қалай жасауға болатындығы жөнінде. |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулықтағы түсініктемелер мен берілген суреттер Картоннан рамка жасау https://www.youtube.com/watch?v=pu_bteDcTmc https://www.youtube.com/watch?v=KqE6minyTQU |
||
15 мин
15 мин |
Ұ = ұжымдық жұмыс Практикалық жұмыс. Оқушылар жұмыс барысына кіріседі. Санитарлық-гигиеналық нормалар жайында мұғалімге сабақ басталмас бұрын техникалық қауіпсіздік шарасын өткізген дұрыс. Оқушылар жұмыстарын технологиялық карталарына сәйкес аяқтайды. Және шығармашылық жұмысына рамка әзірлеуге кіріседі( оларды керекті материалдар болуы тиіс)
Егер оқушылардың бірі рамка әкелмесе, онда шығармашылық жұмысын әсемдеуге болады. Түрлі бисерлермен. Мұғалім «Техника кракле» деп аталатын тәсіл жайында түсіндіріп өтуіне болады. «Кракелюр» парафин арқылы жасалады. Ол жайында |
|
Дискриптор Батиктің өлшемі бойынша өз жұмысына рамка жасайды. Жұмысын әсемдейді (кракле, бисер) Өзінің және сыныптастарының жұмыстарына баға береді. |
Эффект кракле в батике. https://www.youtube.com/watch?v=p1_8G_-ZWUk Утюг, газеты, воск, краски для Батика. Кракелюр техникасы жайында толығырақ мәлімет. http://fb.ru/article/136933/tehnika-krakelyur-master-klass-dlya-lyubiteley-dekupaja-i-ne-tolko |
||
Сабақтың соңы 5 мин. |
Оқушылар мұғаліммен бірге өздерінің жұмыстарының көрсетілімін жасап, бір бірін бағалайды: Не жақсы шықты? Нені түрлендіру қажет? Оқушылар бір біріне комментарийлерін білдіреді. |
|
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
Көркем еңбек |
Мектеп: № |
|||||
Күні: . |
Оқытушының аты-жөні: |
|||||
Сынып: 6 сабақ 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|||||
Сабақтың тақырыбы: |
Жұмыстардың көрмесі |
|||||
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
7.3.1.1 Ауқымды аудиторияның алдында дайын болған өз жұмыстарын таныстыру(көрсе, сән көрсетілімі, т.б.) |
|||||
Сабақтың мақсаты: |
Картиналар мен бұйымдардың орналасу жоспарын салады. |
|||||
Құндылықтарды дарыту |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК
|
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
Басталуы 0-5 мин |
Ұйымдастыру бөлімі: Оқушыларды орналастыру, амандасу, құралдарын дайындау. «Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік» тақырыбында ой қозғау. Оқушыларды жаңа тақырып пен оқу мақсаттарымен таныстыру. Бүгінгі сабақтағы іс-әрекеттерін атап шығу. (Ұ) Мұғалім оқушыларға шығармашылық көрменің ұйымдастыру кезеңдері менмақсатын таныстырады. Сонымен қатар, көрме оқушылардың өз шығармашылығында идеяларының берілу жолдарын көрсетеді. |
Оқушылар амандасып, бір-біріне сәттілік тілейді. Ойлану арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулық, құрал-жабдықтар |
||
6-20 мин Ортасы 21-30 мин
30-40 мин |
Шығармашылық жұмысты таныстырылымға дайындау.
Сыныптастарыңа жұмысыңды таныстыр
Көрме ұйымдастыр
|
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі
Жауабын зерттеу дәптеріңе жазып, суретке түсіреді. Оқушылар бұл тапсырманы жұпта бағалайды. |
Дискриптор Шығармашылық жұмыстарды рәсімдей алады; Өз жұмыстарына аннотация жаза алады; Көрме ұйымдастыра алады. |
http://mir-biz.ru/biznes-plany/vystavochnyj-biznes/ Көрмелік бизнесті қалай істеуге болады Өз шығармаңыздыңнегізгі бағасын қалай білуге болады. http://mrsa.ru/ocenka-kartin/kak-ocenit-stoimost-hudozhestvennogo-proizvedeniya |
||
5 мин Аяқталуы |
Көрме шолу; - орындалған жұмыстарды бағалау; - оқушылардың жұмыстарына талдау жасау. Жұмыс орнын тазалау. |
|
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|