|
Бөлім |
1 Бөлім.Сәндік қолданбалы өнер |
||
|
Педагогтің аты жөні |
Муса Д |
||
|
Күні: |
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Көркем идеяларды жүзеге асыру. Дыбыстау |
||
|
Осы сабақта қол жеткізіле- тін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Шығармашылық идеялардың көркемдік өрнегі 6.2.1.1 - Өздерінің идеялары мен сезімдерін жеткізу үшін қоршаған әлемнің көрнекі элементтерін және көркем өнер құралдарын анықтау, таңдау және пайдалану. Жұмысты бейімдеу және жетілдіру 6.3.4.1 - Сындарлы пікірлерді қабылдап, бейімделу, өзінің және өзге оқушылардың жетілдіру жөнінде ақпараттандырылған ұсыныстар жасау |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Театрдағы дыбыстау өнерімен таныстыру. Көптеген оқушылар: Сыныпқа шығармашылық жұмысты таныстыру.
Кейбір оқушылар: Дизайнды жетілдіруге түсініктеме беріңіз. |
||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың кезең/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
бағалау |
Ресурс тар |
|
Сабақтың басы |
Сабақ мақсаты 1.сюжет кесәйкес кейіпкерлердің дыбысын қарастыру. Оқушылар театрландырылған көрсетілімнің фрагментін көрсету. Кейіпкері мен дауысының сипатына назар аударту. Көрермендер жақсы кейіпкерлерді жаман кейіпкерлерден қалай ажыратады? - Әңгімелеуші дауыс интонациясын қалай өзгертеді? - Жарықтандырушы сюжеттің көрнекті етіп қалай көрсету керек? |
Оқушылар жоспарланған сюжетке сәйкес, кейіпкерлердің дауыстарын салады. Шығармашылық жұмысты жоспарлаудың кезеңдерін анықта.
|
Уақытылы көмек алу үшін кері байланыс алу. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Сабақ мақсаты 2: шығармашылық жұмыстарды жасау Берілген критерийлер бойынша оқушылар театрландырылған көріністі таныстыру.
мұғалімнің басшылығымен тәжірибе жүргізу Бір – бірлеріңнің ойларыңды толықтырыңдар.
|
Сценарий құрастыр. Скетчбукке жаз.
Оқытушының басшылығымен тәжірибе. |
Жұмысты аяқтағаннан кейін оқушылар өз жұмысын және сыныптастарының жұмысын бағалау. Сэндвич» техникасындағы жұмысын дамыған дескрипторларға бағалауға шақыру: |
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақ мақсаты3: Дизайнды жетілдіруге түсініктеме беріңіз. Оқушылар өзінің және сыныптастарының жұмысындағы күшті тұстарына түсініктеме беруін сұраңыз.
|
Жұмысты аяқтағаннан кейін оқушыларға эксперимент нәтижелерімен сыныптастарынмен бөлісу. |
Оқушылар сұрақтарға жауап беруге ынталандыру. -Мен не білдім ,нені үйрендім - Не түсініксіз болды?. - Не нәрсені жақсарту қажет. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көркем идеяларды жүзеге асыру
Көркем идеяларды жүзеге асыру
|
Бөлім |
1 Бөлім.Сәндік қолданбалы өнер |
||
|
Педагогтің аты жөні |
Муса Д |
||
|
Күні: |
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Көркем идеяларды жүзеге асыру. Дыбыстау |
||
|
Осы сабақта қол жеткізіле- тін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Шығармашылық идеялардың көркемдік өрнегі 6.2.1.1 - Өздерінің идеялары мен сезімдерін жеткізу үшін қоршаған әлемнің көрнекі элементтерін және көркем өнер құралдарын анықтау, таңдау және пайдалану. Жұмысты бейімдеу және жетілдіру 6.3.4.1 - Сындарлы пікірлерді қабылдап, бейімделу, өзінің және өзге оқушылардың жетілдіру жөнінде ақпараттандырылған ұсыныстар жасау |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Театрдағы дыбыстау өнерімен таныстыру. Көптеген оқушылар: Сыныпқа шығармашылық жұмысты таныстыру.
Кейбір оқушылар: Дизайнды жетілдіруге түсініктеме беріңіз. |
||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың кезең/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
бағалау |
Ресурс тар |
|
Сабақтың басы |
Сабақ мақсаты 1.сюжет кесәйкес кейіпкерлердің дыбысын қарастыру. Оқушылар театрландырылған көрсетілімнің фрагментін көрсету. Кейіпкері мен дауысының сипатына назар аударту. Көрермендер жақсы кейіпкерлерді жаман кейіпкерлерден қалай ажыратады? - Әңгімелеуші дауыс интонациясын қалай өзгертеді? - Жарықтандырушы сюжеттің көрнекті етіп қалай көрсету керек? |
Оқушылар жоспарланған сюжетке сәйкес, кейіпкерлердің дауыстарын салады. Шығармашылық жұмысты жоспарлаудың кезеңдерін анықта.
|
Уақытылы көмек алу үшін кері байланыс алу. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Сабақ мақсаты 2: шығармашылық жұмыстарды жасау Берілген критерийлер бойынша оқушылар театрландырылған көріністі таныстыру.
мұғалімнің басшылығымен тәжірибе жүргізу Бір – бірлеріңнің ойларыңды толықтырыңдар.
|
Сценарий құрастыр. Скетчбукке жаз.
Оқытушының басшылығымен тәжірибе. |
Жұмысты аяқтағаннан кейін оқушылар өз жұмысын және сыныптастарының жұмысын бағалау. Сэндвич» техникасындағы жұмысын дамыған дескрипторларға бағалауға шақыру: |
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақ мақсаты3: Дизайнды жетілдіруге түсініктеме беріңіз. Оқушылар өзінің және сыныптастарының жұмысындағы күшті тұстарына түсініктеме беруін сұраңыз.
|
Жұмысты аяқтағаннан кейін оқушыларға эксперимент нәтижелерімен сыныптастарынмен бөлісу. |
Оқушылар сұрақтарға жауап беруге ынталандыру. -Мен не білдім ,нені үйрендім - Не түсініксіз болды?. - Не нәрсені жақсарту қажет. |
|
шағым қалдыра аласыз













