Ұзақ мерзімді жоспар
бөлімі:
8.1А
Квадрат түбір және
ррационал өрнек
|
Мектеп: М.Төлегенов атындағы
ЖББОМ КММ
|
Күні: 14.09.20ж
|
Мұғалімнің
аты-жөні: Бекетаева
Л.Қ.
|
Сынып: 8,
алгебра
|
Қатысқандар
саны:
|
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақтақырыбы
|
Квадрат түбір
анықтамасы
|
Осы сабақтақолжеткізілетіноқумақсаттары
(оқубағдарламасынасілтеме)
|
8.1.1.2
санның квадрат түбірі және
арифметикалық квадрат түбірі анықтамаларын білу және ұғымдарын
ажырату;
|
Сабақ мақсаттары
|
Оқушылар:
-
Санның квадрат түбірі және
арифметикалық квадрат түбір анықатамаларымен
танысады;
-
Түбірдің жуық мәні, квадрат
түбір табу мүмкіндігімен
танысады;
|
Бағалау критерийлері
|
Түбірдің жуық мәні, квадрат
түбір табу мүмкіндігін біледі;
|
Құндылықтарды
дарыту
|
Индустрияландыру мен инновацияларға
негізделген экономикалық өсу
|
Пәнаралық
байланыс
|
Ағылшын
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
Ноутбук, көрсетілім
материалдары
|
Бастапқы
білім
|
Санның жуық мәні
ұғымы
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
Сабақ
басында:
- оқушылардың зейінін
шоғырландыруға
- оқушылармен бірге сабақ
мақсаттарын/ОМ анықтап алуға
- оқушылардың «жақын даму
аймағын», сабақ соңында күтілетін нәтижелерді анықтауға көңіл бөлу
қажет
1.Жағымды психолоиялық
ахуал .Әр оқушы өлең жолдары жазылған
карточкалардағы буындарды белгілі бір әуенге салып әндетеді.
Мұндағы мақсат оқушылардың сабаққа қызығушылығын
ояту./ДО-РЕ-МИ-ФА-СОЛЬ-ЛЯ-СИ-ДО/
ХА
ХЕ
ХУ
ХО
ХИ
ХУ
|
ДА
ДЕ
ДУ
ДО
ДИ
ДУ
|
2.Үй тапсырмасын
тексеру. /оқушылар дәптерлерінен
тақта бойынша өздерін
тексереді./
|
Кеспе
қағаздар
Оқу
құралдары
|
Сабақтың ортасы
|
Сабақ мақсатына орай бар
білімдерді қалыптастыру мен дағдыларды дамытуға бағытталған
іс-әрекет.
Іс-әрекет барысында
ақпаратты талдау және өңдеу, зерттеу, практикалық жұмыс,
проблемалық жағдаяттарды шешу арқылы оқушылардың бойында білім мен
дағдылар қалыптасады және
дамиды
|
Оқулық 8кл , Дәптер
,
сызу құралдары,
укаска
Алимов
/PDF/
Басбармақ арқылы
бағалау.
Алгебра 8
кл
Алматы
«Атамұра»
2018
Кеспе
қағаздар
|
Сабақтың
соңы
|
Сабақ соңында оқушылар
рефлексия жүргізеді:
- нені білдім, нені
үйрендім
- нені толық
түсінбедім
- немен жұмысты жалғастыру
қажет
Оқушылар өздерінің жұмысы
мен сыныптастарының жұмысын белгілі бір критерийлер бойынша бағалай
алады
9.
Рефлексия: Көрнекі әрі уақыт алмайтын
тиімді әдіс.
Алма мен жапырақ таратылады.
Қызыл алма – жақсы білемін, жапырақ – әлі де білгім келеді.
Стикерге атын міндетті түрде жазу.
10.Үй тапсырмасы: №
35,36
11.Бағалау
: қорытынды бағаны
шығару.
|
|
Саралау –оқушыларға қалай
көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті ды. жоғары
оқушыларға қандай міндет
қоюдыжоспарлапотырсыз?
|
Бағалау – оқушы
лардың материалды меңгеру
деңгейін қалай тексеруді
жоспарлайсыз?
|
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасының сақталуы
|
|
|
|
Сабақ бойынша
рефлексия
Сабақ
мақсаттары/оқумақсаттарыдұрысқойылған ба? Оқушылардыңбарлығы ОМ
қолжеткіздіме?
Жеткізбесе,
неліктен?
Сабақтасаралаудұрысжүргізілдіме?
Сабақтыңуақыттықкезеңдерісақталдыма?
Сабақ жоспарынан қандай
ауытқулар болды, неліктен?
|
Бұл бөлімді сабақ туралы
өзпікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол
жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап
беріңіз.
|
|
Жалпы
баға
Сабақтың жақсы өткен екі
аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1:
Сабақты жақсартуға не ықпал
ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып
туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы
нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу
қажет?
|