Тексерілді:_____________
Пән:Алгебра және анализ бастамалары Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары №63
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Көрсеткіштік және логарифмдік функциялар |
Мектеп: |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сыныбы: 11 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Логарифмдік функцияның туындысы; |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.3.1.17 логарифмдік функцияның туындысын табу |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
логарифмдік функцияның туындысын табуға есептер шығарады |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңдері/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
I.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, түгелдеу, сабаққа дайындықтарын тексеру. Сабақты жағымды ахуалдан бастау. Оқyшылaрдa бір-бірінe болғaн доcтық ceзімдeрін оятy мaқcaтындa«Aтом жәнe молeкyлa» әдіcі aрқылы пcихологиялық жaғдaй орнaтaмын жәнe үш топқa бөлeмін. II. Үй тапсырмасын тексеру: Тақтада тапсырма дұрыс жауабымен көрсетіліп тұрады. «Мен саған, сен маған» арқылы оқушылар бір-бірінің үй тапсырмасын тексереді. |
Шаттық шеңберін құрып «Өзіңе тілегенді,өзгеге тіле»! әдісі арқылы бір-біріне тілек айтып,жақсы көңіл күй сыйлайды. көтереді, бауырмалдығын оятады. |
«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Оқулық |
|
|
Сабақтың ортасы 15 мин |
Тапсырма 1. 1) Geogebra бағдарламасында негізі е саны болатын логарифмдік функцияның графигін салыңыз; 2) график бойынан нүкте алып, осы нүктедегі графиктік жанамасын салыңыз; 3) жанаманың бұрыштық коэффициентін салыңыз; 4) әрбір нүктедегі жанаманың бұрыштық коэффициентін кестеге жазыңыз. Сұрақ: Бұдан не байқауға болады? Оқушылардың ойларын тыңдау.
№2 Функцияның туындысын табыңыз:
№3
y = ф |
Шешуі:
Тапсырманы жұптаса отырып орындайды. |
Дескриптор: -Тапсырманы орындайды 2 балл
Дескриптор: -логарифмдік функцияның туындысын табу формуласын біледі; -функцияның туындысын табады; 4 балл
Дескриптор: -түзу теңдеуін жазады; - функцияны теңестіру арқылы теңдеуді шешеді; -анықталған интеграл арқылы дифференциалдайды; -Қисық сызқты трапеция ауданын табады;
- 2 балл |
11 сынып Алгебра және анализ бастамалары Оқулығы |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия
Үйге тапсырма: |
Оқушылар осы тарау бойынша өз ойларымен бөліседі |
Әр тапсырманың бағалау критерийлері бойынша 10 баллдық жүйемен бағаланады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Логарифмдік функцияның туындысы 11 алг №63 ҚГБ
Логарифмдік функцияның туындысы 11 алг №63 ҚГБ
Тексерілді:_____________
Пән:Алгебра және анализ бастамалары Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары №63
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Көрсеткіштік және логарифмдік функциялар |
Мектеп: |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сыныбы: 11 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Логарифмдік функцияның туындысы; |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.3.1.17 логарифмдік функцияның туындысын табу |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
логарифмдік функцияның туындысын табуға есептер шығарады |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңдері/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
I.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, түгелдеу, сабаққа дайындықтарын тексеру. Сабақты жағымды ахуалдан бастау. Оқyшылaрдa бір-бірінe болғaн доcтық ceзімдeрін оятy мaқcaтындa«Aтом жәнe молeкyлa» әдіcі aрқылы пcихологиялық жaғдaй орнaтaмын жәнe үш топқa бөлeмін. II. Үй тапсырмасын тексеру: Тақтада тапсырма дұрыс жауабымен көрсетіліп тұрады. «Мен саған, сен маған» арқылы оқушылар бір-бірінің үй тапсырмасын тексереді. |
Шаттық шеңберін құрып «Өзіңе тілегенді,өзгеге тіле»! әдісі арқылы бір-біріне тілек айтып,жақсы көңіл күй сыйлайды. көтереді, бауырмалдығын оятады. |
«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Оқулық |
|
|
Сабақтың ортасы 15 мин |
Тапсырма 1. 1) Geogebra бағдарламасында негізі е саны болатын логарифмдік функцияның графигін салыңыз; 2) график бойынан нүкте алып, осы нүктедегі графиктік жанамасын салыңыз; 3) жанаманың бұрыштық коэффициентін салыңыз; 4) әрбір нүктедегі жанаманың бұрыштық коэффициентін кестеге жазыңыз. Сұрақ: Бұдан не байқауға болады? Оқушылардың ойларын тыңдау.
№2 Функцияның туындысын табыңыз:
№3
y = ф |
Шешуі:
Тапсырманы жұптаса отырып орындайды. |
Дескриптор: -Тапсырманы орындайды 2 балл
Дескриптор: -логарифмдік функцияның туындысын табу формуласын біледі; -функцияның туындысын табады; 4 балл
Дескриптор: -түзу теңдеуін жазады; - функцияны теңестіру арқылы теңдеуді шешеді; -анықталған интеграл арқылы дифференциалдайды; -Қисық сызқты трапеция ауданын табады;
- 2 балл |
11 сынып Алгебра және анализ бастамалары Оқулығы |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия
Үйге тапсырма: |
Оқушылар осы тарау бойынша өз ойларымен бөліседі |
Әр тапсырманың бағалау критерийлері бойынша 10 баллдық жүйемен бағаланады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз

























