|
Күні: |
25. 01. 19 ж |
||
|
Сыныбы: |
1 «Г» сынып |
||
|
Мұғалімі: |
Алимкулова Гульмира |
||
|
Пәні: |
Математика |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ай |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.3.1 шамаларды ажырату: уақыт; оларды өлшеуге қажетті әдістерді, құралдарды таңдау; өлшеу |
||
|
Жетістік критерийлері |
Барлық оқушылар орындай алады: Уақыт бірліктерін атай алады; Оқушылардың көпшілігі орындай алады 1 айда неше (30) күн бар екенін айта алады; Кейбір оқушылар орындай алады: Алған білімін тәжірибеде қолдана алады. |
||
|
Тірек сөздер |
Ай |
||
|
Алдыңғы оқу: |
Апта күндері |
||
|
Ойлау деңгейлері: |
Білу, түсіну, қолдану |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Адамгершілікке баулу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану, жаратылыстану |
||
|
Акт |
Сергіту сәті |
||
|
Бағалау критерийлері: |
|
||
|
Жоспар |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 3 минут |
Қай баланың «бесі» көп, Сол баланың есі көп. Кімдер алса «төртті» көп, Сана сынып көркі деп. Ал баланы «үші» көп, Ойла , шала ісі деп. Кім оқыса «екіге», Қарама оның бетіне. |
Шаттық шебері |
|
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Өткен сабақта алған білімдерін тексеру.
Бүгінгі сабақта «Ай» тақырыбымен танысамыз. Ай – ұзақ уақыт аралығы. Онда 4 апта және бірнеше күн болады. Айлар бірінен кейін бірі ретімен келеді. Оқулықпен жұмыс. Тапсырма
Дескриптор: білім алушы
Күнтізбе бойынша анықта.
Дескриптор: білім алушы
|
|
|
|
Сергіту сәті 2 минут |
Музыкалық әуен ырғағымен жаттығу орындату. |
|
|
|
Аяқталуы 20 минут |
Орындап көр. Өз сыныптастарыңның туған күндерінің тізімін жаса. Қай айда туған күн иелері көп? Дескриптор: білім алушы
Шығарып көр. 1 қаңтардан кейін 5 ай өтті. Қазір қай ай? Дескриптор: білім алушы
Жазылым: Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау. Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
Смайликтер |
|
|
Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау-оқушы білімін Тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
|
Міндеттерді оқып үйренуде суреттер көрсету, әңгімелесу арқылы бірін –бірі қолдап жұмыс істеуін қадағалаймын. Деңгейлік тапсырмалар беріп отырамын. |
Смайликтер арқылы бағалаймын |
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
Сабақтың мақсаты мен міндеттері орындалды. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика Ай
Математика Ай
|
Күні: |
25. 01. 19 ж |
||
|
Сыныбы: |
1 «Г» сынып |
||
|
Мұғалімі: |
Алимкулова Гульмира |
||
|
Пәні: |
Математика |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ай |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.3.1 шамаларды ажырату: уақыт; оларды өлшеуге қажетті әдістерді, құралдарды таңдау; өлшеу |
||
|
Жетістік критерийлері |
Барлық оқушылар орындай алады: Уақыт бірліктерін атай алады; Оқушылардың көпшілігі орындай алады 1 айда неше (30) күн бар екенін айта алады; Кейбір оқушылар орындай алады: Алған білімін тәжірибеде қолдана алады. |
||
|
Тірек сөздер |
Ай |
||
|
Алдыңғы оқу: |
Апта күндері |
||
|
Ойлау деңгейлері: |
Білу, түсіну, қолдану |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Адамгершілікке баулу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану, жаратылыстану |
||
|
Акт |
Сергіту сәті |
||
|
Бағалау критерийлері: |
|
||
|
Жоспар |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 3 минут |
Қай баланың «бесі» көп, Сол баланың есі көп. Кімдер алса «төртті» көп, Сана сынып көркі деп. Ал баланы «үші» көп, Ойла , шала ісі деп. Кім оқыса «екіге», Қарама оның бетіне. |
Шаттық шебері |
|
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Өткен сабақта алған білімдерін тексеру.
Бүгінгі сабақта «Ай» тақырыбымен танысамыз. Ай – ұзақ уақыт аралығы. Онда 4 апта және бірнеше күн болады. Айлар бірінен кейін бірі ретімен келеді. Оқулықпен жұмыс. Тапсырма
Дескриптор: білім алушы
Күнтізбе бойынша анықта.
Дескриптор: білім алушы
|
|
|
|
Сергіту сәті 2 минут |
Музыкалық әуен ырғағымен жаттығу орындату. |
|
|
|
Аяқталуы 20 минут |
Орындап көр. Өз сыныптастарыңның туған күндерінің тізімін жаса. Қай айда туған күн иелері көп? Дескриптор: білім алушы
Шығарып көр. 1 қаңтардан кейін 5 ай өтті. Қазір қай ай? Дескриптор: білім алушы
Жазылым: Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау. Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
Смайликтер |
|
|
Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау-оқушы білімін Тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
|
Міндеттерді оқып үйренуде суреттер көрсету, әңгімелесу арқылы бірін –бірі қолдап жұмыс істеуін қадағалаймын. Деңгейлік тапсырмалар беріп отырамын. |
Смайликтер арқылы бағалаймын |
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
Сабақтың мақсаты мен міндеттері орындалды. |
шағым қалдыра аласыз














