|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Сугирбаева С. К. |
|||||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Айнымалылар туралы түсінік. Айнымалысы бар өрнектер |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Оқушыларға құрамында әріптері бар өрнектер туралы түсінік беру. Айнымалының қабылдайтын мәндерін табуды үйрету. Айнымалылары бар өрнектің негізгі қасиетін меңгерту, есептер шығару барысында қолдана білуге дағдылау |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқушыларға құрамында әріптері бар өрнектер туралы түсінік беру. Айнымалының қабылдайтын мәндерін табуды үйрету |
|||||||
|
Жетістік критерийлері |
Оқушыларға құрамында әріптері бар өрнектер туралы түсінеді. Айнымалының қабылдайтын мәндерін табуды үйренеді. |
|||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Өтілген тақырыптардың ережелерін тұжырымдап беру |
|||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды тиянақтылыққа, дәлдікке, ұқыптылыққа, сыйластыққа тәрбиелеу |
|||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
|
|||||||
|
Бастапқы білім |
Проценттерге есептер |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу. Топқа бөлу. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Үй тапсырмасын тексеру, сұрақтарына жауап беру. Бүгінгі сабақтың мақсаттарын атап өту. |
Тақта, бор |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты меңгерту: Құрамында әріптері бар өрнек айнымалылары бар өрнек деп аталады. Айнымалының берілген өрнектің мағынасы болатын мәндерін айнымалының қабылдайтын мәндері деп атайды. Есептер шығару: №695 |
Оқулық, тақта, бор |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Есептер шығару: №697 Бекіту кезеңі: оқушыларға рефлексия жүргізу: - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім? Сабақты қорытындылау: Оқушыларға сабаққа қатысқандарына сай баға қою. Үй жұмысы: Тақырыпты пысықтап оқу №696 |
Оқулық, тақта, бор |
||||||
|
Саралау |
Бағалау |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||
|
|
|
|
||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
|
|||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? 1. 2. |
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика "Айнымалылар туралы түсінік. Айнымалысы бар өрнектер" 6 сынып
Математика "Айнымалылар туралы түсінік. Айнымалысы бар өрнектер" 6 сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Сугирбаева С. К. |
|||||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Айнымалылар туралы түсінік. Айнымалысы бар өрнектер |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Оқушыларға құрамында әріптері бар өрнектер туралы түсінік беру. Айнымалының қабылдайтын мәндерін табуды үйрету. Айнымалылары бар өрнектің негізгі қасиетін меңгерту, есептер шығару барысында қолдана білуге дағдылау |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқушыларға құрамында әріптері бар өрнектер туралы түсінік беру. Айнымалының қабылдайтын мәндерін табуды үйрету |
|||||||
|
Жетістік критерийлері |
Оқушыларға құрамында әріптері бар өрнектер туралы түсінеді. Айнымалының қабылдайтын мәндерін табуды үйренеді. |
|||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Өтілген тақырыптардың ережелерін тұжырымдап беру |
|||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды тиянақтылыққа, дәлдікке, ұқыптылыққа, сыйластыққа тәрбиелеу |
|||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
|
|||||||
|
Бастапқы білім |
Проценттерге есептер |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу. Топқа бөлу. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Үй тапсырмасын тексеру, сұрақтарына жауап беру. Бүгінгі сабақтың мақсаттарын атап өту. |
Тақта, бор |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты меңгерту: Құрамында әріптері бар өрнек айнымалылары бар өрнек деп аталады. Айнымалының берілген өрнектің мағынасы болатын мәндерін айнымалының қабылдайтын мәндері деп атайды. Есептер шығару: №695 |
Оқулық, тақта, бор |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Есептер шығару: №697 Бекіту кезеңі: оқушыларға рефлексия жүргізу: - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім? Сабақты қорытындылау: Оқушыларға сабаққа қатысқандарына сай баға қою. Үй жұмысы: Тақырыпты пысықтап оқу №696 |
Оқулық, тақта, бор |
||||||
|
Саралау |
Бағалау |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||
|
|
|
|
||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
|
|||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? 1. 2. |
||||||||
шағым қалдыра аласыз


























