Қазақ тілі №73 ІІІ- тоқсан
|
Мектеп |
|
|||
|
Сынып |
2 |
|||
|
Қазақ тілі |
|
|||
|
Мерзімі |
26.01.2021ж |
|||
|
Бөлім |
Дені саудың жаны сау |
|||
|
Тақырып |
Түбір мен қосымша Менің інім |
|||
|
Мақсаты |
2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау 2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.5.1жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету 2.4.2.1 –мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату |
|||
|
|
|
|||
|
Сабақтың барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылардың көңілін сабаққа аудару
Сабақтың тақырыбын хабарлау. Түбір мен қосымша Менің інім Сабақтың мақсатымен хабарлады. |
Оқушылар қайталап айтады Оқушылардың арасының алшақтығы 1,5 метр |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады.
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың ортасы |
№43. Мәтінді түсініп оқы.
|
Дескриптор: Мәтін мазмұны бойынша бір – біріңе сұрақ қояды. Мәтінге ат қояды «Компиьютердің пайдасы мен зияны» әңгімелейді. Дескриптор: Суреттегі зат атауларына қосымша қосып, екінші бағандағы сөздермен байланыстырып жазады. |
|
|
|
Сергіту сәті |
|
Қимылды ойындар ойнатылады. |
|
|
|
|
45. ойлан тап. (оқулықтан оқы)
|
Дескриптор: Ойлан тап ойынын ойнайды. Мәтінді оқып, суреттен берілген тапсырман орындайды. |
|
|
|
Сабақтың соңы |
Қорытынды кезеңі:
|
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. |
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
№46. 22 бет |
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика пәнінен Көбейтудің ауыстырылымдылық заңы
Математика пәнінен Көбейтудің ауыстырылымдылық заңы
Қазақ тілі №73 ІІІ- тоқсан
|
Мектеп |
|
|||
|
Сынып |
2 |
|||
|
Қазақ тілі |
|
|||
|
Мерзімі |
26.01.2021ж |
|||
|
Бөлім |
Дені саудың жаны сау |
|||
|
Тақырып |
Түбір мен қосымша Менің інім |
|||
|
Мақсаты |
2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау 2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.5.1жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету 2.4.2.1 –мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату |
|||
|
|
|
|||
|
Сабақтың барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылардың көңілін сабаққа аудару
Сабақтың тақырыбын хабарлау. Түбір мен қосымша Менің інім Сабақтың мақсатымен хабарлады. |
Оқушылар қайталап айтады Оқушылардың арасының алшақтығы 1,5 метр |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады.
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың ортасы |
№43. Мәтінді түсініп оқы.
|
Дескриптор: Мәтін мазмұны бойынша бір – біріңе сұрақ қояды. Мәтінге ат қояды «Компиьютердің пайдасы мен зияны» әңгімелейді. Дескриптор: Суреттегі зат атауларына қосымша қосып, екінші бағандағы сөздермен байланыстырып жазады. |
|
|
|
Сергіту сәті |
|
Қимылды ойындар ойнатылады. |
|
|
|
|
45. ойлан тап. (оқулықтан оқы)
|
Дескриптор: Ойлан тап ойынын ойнайды. Мәтінді оқып, суреттен берілген тапсырман орындайды. |
|
|
|
Сабақтың соңы |
Қорытынды кезеңі:
|
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. |
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
№46. 22 бет |
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз


















