|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Сугирбаева С. К. |
|||||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Процентке күрделі есептер шығару |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Проценттерге қайталау есептерін шығарту, есептер шығару барысында өтілген тақырыптардың ережелерін тұжырымдап өту, түсінбеген сұрақтарына жауап беру |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Проценттерге қайталау есептер шығарту, өтілген тақырыптардың ережелерін қайталау |
|||||||
|
Жетістік критерийлері |
Проценттерге қайталау есептер шығарады, өтілген тақырыптардың ережелерін меңгерген |
|||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Өтілген тақырыптардың ережелерін тұжырымдап беру |
|||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды тиянақтылыққа, дәлдікке, ұқыптылыққа, сыйластыққа тәрбиелеу |
|||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
|
|||||||
|
Бастапқы білім |
Рационал сандарға амалдар қолдану |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу. Топқа бөлу. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Үй тапсырмасын тексеру, сұрақтарына жауап беру. Бүгінгі сабақтың мақсаттарын атап өту. |
Тақта, бор |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Есептер шығару: №683 1 – жылы -10%-ке өсті 2 – жылы –одан 20%-ке өсті 3 – жылы –одан 25%-ке өсті Алғашқыда қалада қанша жолаушы таситын көлік болды?
№684 Ормандағы құстардың: Құрлар - 4% Қалғанының 25%-і шымшықтар Қалғанының 25 %-і үкілер. Қалғаны әр түрлі өзге құстар қанша процент?
№685 14т руданы қорытқанда 10% қоспасы ар 7 т металл алынды. Рудадағы таза металл неше процент?
|
Оқулық, тақта, бор |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Есептер шығару: №686 1-сынып оқушылары – 160 оқушы бастауыш сынып оқушыларының 25%індей. Бастауыш сынып оқушылары мектептегі барлық оқушылардың 40%-ін құрайды. мектепте барлығы қанша оқушы оқиды?
№688 Бекіту кезеңі: оқушыларға рефлексия жүргізу: - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім? Сабақты қорытындылау: Оқушыларға сабаққа қатысқандарына сай баға қою. Үй жұмысы: Тақырыпты пысықтап оқу №687 |
Оқулық, тақта, бор |
||||||
|
Саралау |
Бағалау |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||
|
|
|
|
||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
|
|||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? 1. 2. |
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика "Процентке күрделі есептер шығару" 6 сынып
Математика "Процентке күрделі есептер шығару" 6 сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Сугирбаева С. К. |
|||||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Процентке күрделі есептер шығару |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Проценттерге қайталау есептерін шығарту, есептер шығару барысында өтілген тақырыптардың ережелерін тұжырымдап өту, түсінбеген сұрақтарына жауап беру |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Проценттерге қайталау есептер шығарту, өтілген тақырыптардың ережелерін қайталау |
|||||||
|
Жетістік критерийлері |
Проценттерге қайталау есептер шығарады, өтілген тақырыптардың ережелерін меңгерген |
|||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Өтілген тақырыптардың ережелерін тұжырымдап беру |
|||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды тиянақтылыққа, дәлдікке, ұқыптылыққа, сыйластыққа тәрбиелеу |
|||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
|
|||||||
|
Бастапқы білім |
Рационал сандарға амалдар қолдану |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу. Топқа бөлу. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Үй тапсырмасын тексеру, сұрақтарына жауап беру. Бүгінгі сабақтың мақсаттарын атап өту. |
Тақта, бор |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Есептер шығару: №683 1 – жылы -10%-ке өсті 2 – жылы –одан 20%-ке өсті 3 – жылы –одан 25%-ке өсті Алғашқыда қалада қанша жолаушы таситын көлік болды?
№684 Ормандағы құстардың: Құрлар - 4% Қалғанының 25%-і шымшықтар Қалғанының 25 %-і үкілер. Қалғаны әр түрлі өзге құстар қанша процент?
№685 14т руданы қорытқанда 10% қоспасы ар 7 т металл алынды. Рудадағы таза металл неше процент?
|
Оқулық, тақта, бор |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Есептер шығару: №686 1-сынып оқушылары – 160 оқушы бастауыш сынып оқушыларының 25%індей. Бастауыш сынып оқушылары мектептегі барлық оқушылардың 40%-ін құрайды. мектепте барлығы қанша оқушы оқиды?
№688 Бекіту кезеңі: оқушыларға рефлексия жүргізу: - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім? Сабақты қорытындылау: Оқушыларға сабаққа қатысқандарына сай баға қою. Үй жұмысы: Тақырыпты пысықтап оқу №687 |
Оқулық, тақта, бор |
||||||
|
Саралау |
Бағалау |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||
|
|
|
|
||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
|
|||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? 1. 2. |
||||||||
шағым қалдыра аласыз


























