Тексерілді: Азизова А.Х.
|
Бөлім |
Сәулет |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Танкибаева Ш.Х. |
|||||
|
Күні |
26.12.22. |
|||||
|
Сынып:3 «В» |
Қатысушылар саны:19 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Математика |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қосындыны санға бөлу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.9 100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдануды үйрету |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады. Үй тапсырмасын тексеру № 7, 78 бет Қызығушылығын ояту Берілген қима қағаздардағы өрнекті есептеп,мәнімен сәйкестендірсең,субұрқақтың қай жерде орналасқанын білесің.Өрнектің мәні субұрқақтың биіктігін білдіреді. |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Үй тапсырмасын тексертеді. Берілген қима қағаздардағы өрнектерді есептеп,мәнімен сәйкестендіреді. |
«Басбармақ» әдісі арқылы. ҚБ: Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл) |
Оқулық 79 бет |
||
|
Сабақтың ортасы 15 минут 15 минут |
1-тапсырма Өрнектің мәнін түсіндіре отырып есепте Дескриптор: - бірінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - екінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - үшінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - төртінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - бесінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - алтыншы өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) 2 тапсырма Дөңгелекте жазылған сандарды екі қосылғыштың қосындысы түрінде жаз.бірақ қосылғыштардың әрқайсысы берілген санға бөлінуі тиіс. Дескриптор: - бірінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл) - екінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл) - үшінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл) |
Берілген мысалдарды ауызша көбейту тәсілін пайдаланып есептейді. Дөңгелекте жазылған сандарды екі қосылғыштың қосындысы түрінде жазып,есептейді. |
ҚБ: 1балл 1балл 1балл 1балл 1балл 1балл ҚБ 1 балл 1балл 1балл Барлығы 10 балл |
Оқулық №2(ә),80 бет Оқулық №4 , 80 бет |
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 5 минут |
«Интервью әдісі» Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? Үйге тапсырма № 6, 81 бет |
Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
математикадан дайын қмж 3 cынып"Қосындыны санға бөлу"
математикадан дайын қмж 3 cынып"Қосындыны санға бөлу"
Тексерілді: Азизова А.Х.
|
Бөлім |
Сәулет |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Танкибаева Ш.Х. |
|||||
|
Күні |
26.12.22. |
|||||
|
Сынып:3 «В» |
Қатысушылар саны:19 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Математика |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қосындыны санға бөлу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.9 100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдануды үйрету |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады. Үй тапсырмасын тексеру № 7, 78 бет Қызығушылығын ояту Берілген қима қағаздардағы өрнекті есептеп,мәнімен сәйкестендірсең,субұрқақтың қай жерде орналасқанын білесің.Өрнектің мәні субұрқақтың биіктігін білдіреді. |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Үй тапсырмасын тексертеді. Берілген қима қағаздардағы өрнектерді есептеп,мәнімен сәйкестендіреді. |
«Басбармақ» әдісі арқылы. ҚБ: Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл) |
Оқулық 79 бет |
||
|
Сабақтың ортасы 15 минут 15 минут |
1-тапсырма Өрнектің мәнін түсіндіре отырып есепте Дескриптор: - бірінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - екінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - үшінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - төртінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - бесінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) - алтыншы өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл) 2 тапсырма Дөңгелекте жазылған сандарды екі қосылғыштың қосындысы түрінде жаз.бірақ қосылғыштардың әрқайсысы берілген санға бөлінуі тиіс. Дескриптор: - бірінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл) - екінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл) - үшінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл) |
Берілген мысалдарды ауызша көбейту тәсілін пайдаланып есептейді. Дөңгелекте жазылған сандарды екі қосылғыштың қосындысы түрінде жазып,есептейді. |
ҚБ: 1балл 1балл 1балл 1балл 1балл 1балл ҚБ 1 балл 1балл 1балл Барлығы 10 балл |
Оқулық №2(ә),80 бет Оқулық №4 , 80 бет |
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 5 минут |
«Интервью әдісі» Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? Үйге тапсырма № 6, 81 бет |
Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













