Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
«Дені саудың – жаны сау» |
||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
||||
|
Күні |
07.02.2022ж. |
||||
|
Сынып: |
2 «О» Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мазмұндама «Керемет нәрселер» |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.3.1 Оқыған , тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құру және тірек сөздерді пайдалана отырып мазмұндама жазу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар : аудио-бейнежазба мазмұны бойынша айтылған өзгенің пікіріне (келісу/келіспеу себебін ) өз көзқарасын білдіреді, интонацияны, вербалды емес тілдік құралдарды (қимыл, ым-ишара), керекті сөздерді қолдана отырып мазмұндама жазады; Оқушылардың басым бөлігі: суреттерге қарайды, сөздерді оқиды, кез келген сөздермен сөйлем құрайды; Кейбір оқушылар: жоғарыда сөздер қай суреттерге сәйкес келетінін айтады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
- суреттерге қарайды, сөздерді оқиды, кез келген сөздермен сөйлем құрайды; - жоғарыда сөздер қай суреттерге сәйкес келетінін айтады. |
||||
|
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады Үй тапсырмасын сұрау Ой қозғау
«Ізденемін, ойланамын»
Өнерпаз, кітапхана, өнер, суат, өнерлі, баспа, жұмысшы, арбакеш, орман, бүркітші, аспан, дала. |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады «Бас бармақ» әдісі |
Смайликтер арқылы |
Мазмұндама жинағы (26-бет) |
|
|
Сабақтың ортасы 5 минут 25минут |
Мазмұндама «Керемет нәрсе» Керекті тірек сөздер: баяғы заманда, ұшақ, ұшқыш кілем, ертегі, қазіргі кезде, көз алдымызда. Жоспар: 1.Адамдардың арманы. 2.Ұшқыш кілем. 3.Арманның орындалуы. Керемет нәрселер Бұл ертегіні баяғы заманда ойлап шығарған. Бұл кезде кілем болған бірақ ұшақ болмаған. Адамдар ертеде ұшып жүруді көп аңсаған. Сондықтан да олар ұшқыш кілем туралы ертегіні ойлап шығарған. Ал қазірде мұндай керемет нәрселер көз алдымызда болып жатады. Ұшаққа ұшқан құс та жете алмайды. |
|
10 балл |
|
|
|
Сабақтың аяғы 5минут |
Кері байланыс «Сұрақ –жауап » әдіс Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? |
Сұрақтарға жауап береді
|
«Бас бар-мақ» әдісі |
Үйге: Ереже-лерді жаттау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мазмұндама «Керемет нәрселер»
Мазмұндама «Керемет нәрселер»
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
«Дені саудың – жаны сау» |
||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
||||
|
Күні |
07.02.2022ж. |
||||
|
Сынып: |
2 «О» Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мазмұндама «Керемет нәрселер» |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.3.1 Оқыған , тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құру және тірек сөздерді пайдалана отырып мазмұндама жазу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар : аудио-бейнежазба мазмұны бойынша айтылған өзгенің пікіріне (келісу/келіспеу себебін ) өз көзқарасын білдіреді, интонацияны, вербалды емес тілдік құралдарды (қимыл, ым-ишара), керекті сөздерді қолдана отырып мазмұндама жазады; Оқушылардың басым бөлігі: суреттерге қарайды, сөздерді оқиды, кез келген сөздермен сөйлем құрайды; Кейбір оқушылар: жоғарыда сөздер қай суреттерге сәйкес келетінін айтады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
- суреттерге қарайды, сөздерді оқиды, кез келген сөздермен сөйлем құрайды; - жоғарыда сөздер қай суреттерге сәйкес келетінін айтады. |
||||
|
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады Үй тапсырмасын сұрау Ой қозғау
«Ізденемін, ойланамын»
Өнерпаз, кітапхана, өнер, суат, өнерлі, баспа, жұмысшы, арбакеш, орман, бүркітші, аспан, дала. |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады «Бас бармақ» әдісі |
Смайликтер арқылы |
Мазмұндама жинағы (26-бет) |
|
|
Сабақтың ортасы 5 минут 25минут |
Мазмұндама «Керемет нәрсе» Керекті тірек сөздер: баяғы заманда, ұшақ, ұшқыш кілем, ертегі, қазіргі кезде, көз алдымызда. Жоспар: 1.Адамдардың арманы. 2.Ұшқыш кілем. 3.Арманның орындалуы. Керемет нәрселер Бұл ертегіні баяғы заманда ойлап шығарған. Бұл кезде кілем болған бірақ ұшақ болмаған. Адамдар ертеде ұшып жүруді көп аңсаған. Сондықтан да олар ұшқыш кілем туралы ертегіні ойлап шығарған. Ал қазірде мұндай керемет нәрселер көз алдымызда болып жатады. Ұшаққа ұшқан құс та жете алмайды. |
|
10 балл |
|
|
|
Сабақтың аяғы 5минут |
Кері байланыс «Сұрақ –жауап » әдіс Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? |
Сұрақтарға жауап береді
|
«Бас бар-мақ» әдісі |
Үйге: Ереже-лерді жаттау |
|
шағым қалдыра аласыз

















