|
Пән: Күні: Сынып: Мұғалім: |
Әдебиеттік оқу №3 2 «Ә» Серикбаева А. |
||||
|
Сабақтың такырыбы: |
Мен істейтін жұмыс Қадыр Мырза Али. Жұмыстың жылуы. |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.2.3.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау 2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.3.4.1 мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыссалт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтай алады Көбі: өлеңдердің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап бере алады Кейбірі: мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтай алады |
||||
|
Бағалау критерийлері |
Өлеңді іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқи алады мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтай алады мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді таба алады |
||||
|
Тілдік мақсаттар |
Тілдік дағдылар:оқылым, тыңдалым, айтылым |
||||
|
Терминалогия: Сен қандай спорт түрін ұнатасың? |
|||||
|
Сөз тіркестер: қонышыңа, омбы |
|||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу.түсіну,қолдану |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық жұмыста-өзара сыйластық, ынтымақтастық, бір-бірін құрметтеу,адамгершілік, бағалауда –шыншылдық, жарқындылық. Бір-бірімен қарым қатынасқа түсе отырып, басқалардың пікірлерін тыңдауға,өз ойын басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. |
||||
|
Пәнаралық байланыс |
дене шынықтыру |
||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым |
||||
|
|
|||||
|
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Сабақ барысы |
Бағалау түрлері |
|||
|
Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5минут |
Бағалау парақшасымен таныстыру Топтарға бөлу. Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Аялы алақан» Топтарға бөлу. Киімдер бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған киімдерге сай топтарға бөлінеді.
Үй тапсырмасын сурау «Аққала жасаймыз» Дескриптор: суреттегі сұрақтарға жауап береді |
«Аялы алақан» Ойын ойнату |
|||
|
Сабақтың ортасы 27 минут |
Білу және түсіну 1.Қысқы еңбек түрлерін ауызша ата. Дескриптор: Қысқы еңбек түрлерін ауызша атайды Өз ойларын білдіреді 2. Өлеңді дұрыс, түсініп оқы Дескриптор: өлеңді түсініп оқиды Іштей оқиды Түсінгендерін айтады |
Ой қозғау Кері байланыс жасату Оқулықпен жұмыс |
|||
|
Ортасы 10 минут |
Қолдану. Дәптермен жұмыс Сөздікті дәптерге көшіру 3. Өлеңге сүйеніп, оның мазмұнын өз сөзіңмен әңгімеле Дескриптор: Өлеңге сүйеніп, оның мазмұнын өз сөзіңмен әңгімелейді Талдау 4. Өзің қыста қандай жұмыстар атқарасың? Әңгімелеп жаз. 5. Суретке қарап,суреттегі еңбек түрі туралы әңгіме құрастыр Дескриптор: Суретке қарап,суреттегі еңбек түрі туралы әңгіме құрастырады |
Топтық жұмыс Суретпен жұмыс |
|||
|
Сергіту сәті 2 минут |
Сергіту сәті «Қыдырып қайтайық» |
|
|||
|
Кері байланыс |
|
Кері байланыс парағы. «Желкенді қайық» |
|||
|
Үйге тапсырма: Мәтінді түсініп оқу |
|
||||
|
Дифференциация-қолдау көрсету. Деңгейлік тапсырма беру |
Бағалау – «Гүл күлтешесі» |
Пәнаралық байланыс: дүниетану- жан-жануарлар туралы әңгімелейді |
|||
|
|
|
||||
|
Рефлексия |
|||||
Оқу ісінің орынбасары: Ж. Сатенбаева
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мен істейтін жұмыс Қадыр Мырза Али. Жұмыстың жылуы.
Мен істейтін жұмыс Қадыр Мырза Али. Жұмыстың жылуы.
|
Пән: Күні: Сынып: Мұғалім: |
Әдебиеттік оқу №3 2 «Ә» Серикбаева А. |
||||
|
Сабақтың такырыбы: |
Мен істейтін жұмыс Қадыр Мырза Али. Жұмыстың жылуы. |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.2.3.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау 2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.3.4.1 мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыссалт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтай алады Көбі: өлеңдердің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап бере алады Кейбірі: мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтай алады |
||||
|
Бағалау критерийлері |
Өлеңді іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқи алады мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтай алады мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді таба алады |
||||
|
Тілдік мақсаттар |
Тілдік дағдылар:оқылым, тыңдалым, айтылым |
||||
|
Терминалогия: Сен қандай спорт түрін ұнатасың? |
|||||
|
Сөз тіркестер: қонышыңа, омбы |
|||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу.түсіну,қолдану |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық жұмыста-өзара сыйластық, ынтымақтастық, бір-бірін құрметтеу,адамгершілік, бағалауда –шыншылдық, жарқындылық. Бір-бірімен қарым қатынасқа түсе отырып, басқалардың пікірлерін тыңдауға,өз ойын басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. |
||||
|
Пәнаралық байланыс |
дене шынықтыру |
||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым |
||||
|
|
|||||
|
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Сабақ барысы |
Бағалау түрлері |
|||
|
Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5минут |
Бағалау парақшасымен таныстыру Топтарға бөлу. Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Аялы алақан» Топтарға бөлу. Киімдер бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған киімдерге сай топтарға бөлінеді.
Үй тапсырмасын сурау «Аққала жасаймыз» Дескриптор: суреттегі сұрақтарға жауап береді |
«Аялы алақан» Ойын ойнату |
|||
|
Сабақтың ортасы 27 минут |
Білу және түсіну 1.Қысқы еңбек түрлерін ауызша ата. Дескриптор: Қысқы еңбек түрлерін ауызша атайды Өз ойларын білдіреді 2. Өлеңді дұрыс, түсініп оқы Дескриптор: өлеңді түсініп оқиды Іштей оқиды Түсінгендерін айтады |
Ой қозғау Кері байланыс жасату Оқулықпен жұмыс |
|||
|
Ортасы 10 минут |
Қолдану. Дәптермен жұмыс Сөздікті дәптерге көшіру 3. Өлеңге сүйеніп, оның мазмұнын өз сөзіңмен әңгімеле Дескриптор: Өлеңге сүйеніп, оның мазмұнын өз сөзіңмен әңгімелейді Талдау 4. Өзің қыста қандай жұмыстар атқарасың? Әңгімелеп жаз. 5. Суретке қарап,суреттегі еңбек түрі туралы әңгіме құрастыр Дескриптор: Суретке қарап,суреттегі еңбек түрі туралы әңгіме құрастырады |
Топтық жұмыс Суретпен жұмыс |
|||
|
Сергіту сәті 2 минут |
Сергіту сәті «Қыдырып қайтайық» |
|
|||
|
Кері байланыс |
|
Кері байланыс парағы. «Желкенді қайық» |
|||
|
Үйге тапсырма: Мәтінді түсініп оқу |
|
||||
|
Дифференциация-қолдау көрсету. Деңгейлік тапсырма беру |
Бағалау – «Гүл күлтешесі» |
Пәнаралық байланыс: дүниетану- жан-жануарлар туралы әңгімелейді |
|||
|
|
|
||||
|
Рефлексия |
|||||
Оқу ісінің орынбасары: Ж. Сатенбаева
шағым қалдыра аласыз















