-
Бөлім:
Адамгершілік – асыл қасиет
Педагогтің аты-жөні
Есенкулова Ж.Д
Күні:
9.02.2021
Сынып:
5 «Д»
Қатысушылар саны: 28
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Б.Соқпақбаев «Менің атым Қожа» хикаяты. Қожа бейнесі.
Оқу бағдарлама-сына сәйкес оқыту мақсаттары
5.3.2.1 кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстырып бағалау;
Сабақтың мақсаты
Б.Соқпақбаевтың «Менің атым Қожа» хикаятындағы кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстырып бағалайды;
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурс-тар
Сабақтың басы
Ұйымдастыру кезеңі
Оқушыларды түгендеу
Өткен сабақты пысықтау мақсатында сұрақтар қою:
Хикаят неге «Менің атым Қожа» деп аталды?
Шығармаға қандай атау берер едің?
Шығармадағы Қожаның прототипі кім?
Қожа, Жантас, Жанар сияқты балалар шынайы өмірде кездесе ме?
Амандасады
Сабаққа қатысып отырған оқушылар белгі береді
Оқытушының сұрақтарына жауап береді
5-сынып оқулық
Дәптер
Сабақ ортасы
«АКТ» қолдану «Менің атым Қожа» хикаятының желісі бойынша түсірілген фильмнен үзінділер көрсету, көрсетілген видеоға байланысты тапсырмалалар орындату
Торлы диаграмма әдісі
Кейіпкер
Сырт келбеті
Мінезі
Арманы
Ерекше әрекеттері
Қожа
Жанар
«Теріп алу стартегиясы» әдісін қолдану
Берілген сөздер бойынша кейіпкерлерге сипаттама беру: алғыр, пысық, өтірікші, сотқар, тентек, мейірімді, қу, зымиян, жағымпаз, тиянақсыз, әділетті, әзілқой, тапқыр, арамза, шыдамсыз, қателіктерін түсіне біледі.
«Менің атым Қожа» хикаятының желісі бойынша түсірілген фильмнен үзінді көреді, видеоға байланысты тапсырма орындайды
Дескриптор:
Кейіпкерді таңдайды
Сырт келбетін суреттейді
Мінезіндегі ерекшелікте-рін даралайды
Арманын анықтайды
Дескриптор
Берілген сөздерді қолданады
Кейіпкерді сипаттайды
ҚБ «Бір сөйлеммен түйіндеу» әдісі бойынша бағаланады
ҚБ «Ашық пікір» әдісі арқылы мұғалімнің тарапынан оқушылар-дың жауабы бағаланады.
Сабақ соңы
«БББ»кестесі бойынша сабақтан алған әсеріңді жазу
Білдім
Білемін
Білгім келеді
Тапсырма: Хикаят желісі бойынша буктрейлер жасау
Кестеге сай сабақтан алған әсерлерін жазады
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Менің атым Қожа хикаяты. Қожа бейнесі.
Менің атым Қожа хикаяты. Қожа бейнесі.
-
Бөлім:
Адамгершілік – асыл қасиет
Педагогтің аты-жөні
Есенкулова Ж.Д
Күні:
9.02.2021
Сынып:
5 «Д»
Қатысушылар саны: 28
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Б.Соқпақбаев «Менің атым Қожа» хикаяты. Қожа бейнесі.
Оқу бағдарлама-сына сәйкес оқыту мақсаттары
5.3.2.1 кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстырып бағалау;
Сабақтың мақсаты
Б.Соқпақбаевтың «Менің атым Қожа» хикаятындағы кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстырып бағалайды;
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурс-тар
Сабақтың басы
Ұйымдастыру кезеңі
Оқушыларды түгендеу
Өткен сабақты пысықтау мақсатында сұрақтар қою:
Хикаят неге «Менің атым Қожа» деп аталды?
Шығармаға қандай атау берер едің?
Шығармадағы Қожаның прототипі кім?
Қожа, Жантас, Жанар сияқты балалар шынайы өмірде кездесе ме?
Амандасады
Сабаққа қатысып отырған оқушылар белгі береді
Оқытушының сұрақтарына жауап береді
5-сынып оқулық
Дәптер
Сабақ ортасы
«АКТ» қолдану «Менің атым Қожа» хикаятының желісі бойынша түсірілген фильмнен үзінділер көрсету, көрсетілген видеоға байланысты тапсырмалалар орындату
Торлы диаграмма әдісі
Кейіпкер
Сырт келбеті
Мінезі
Арманы
Ерекше әрекеттері
Қожа
Жанар
«Теріп алу стартегиясы» әдісін қолдану
Берілген сөздер бойынша кейіпкерлерге сипаттама беру: алғыр, пысық, өтірікші, сотқар, тентек, мейірімді, қу, зымиян, жағымпаз, тиянақсыз, әділетті, әзілқой, тапқыр, арамза, шыдамсыз, қателіктерін түсіне біледі.
«Менің атым Қожа» хикаятының желісі бойынша түсірілген фильмнен үзінді көреді, видеоға байланысты тапсырма орындайды
Дескриптор:
Кейіпкерді таңдайды
Сырт келбетін суреттейді
Мінезіндегі ерекшелікте-рін даралайды
Арманын анықтайды
Дескриптор
Берілген сөздерді қолданады
Кейіпкерді сипаттайды
ҚБ «Бір сөйлеммен түйіндеу» әдісі бойынша бағаланады
ҚБ «Ашық пікір» әдісі арқылы мұғалімнің тарапынан оқушылар-дың жауабы бағаланады.
Сабақ соңы
«БББ»кестесі бойынша сабақтан алған әсеріңді жазу
Білдім
Білемін
Білгім келеді
Тапсырма: Хикаят желісі бойынша буктрейлер жасау
Кестеге сай сабақтан алған әсерлерін жазады
шағым қалдыра аласыз













