Пән: Қазақ әдебиеті Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Менің атым Қожа». Менің атым... Жолдама жайында |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5. 1. 1. 1 әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттау |
|
Сабақтың мақсаты |
әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттайды |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс--тар |
|
Сабақтың басы (7 мин) |
-
Психологиялық ахуал қалыптастыру. “Тілектер ” жаттығуын жасату (хормен жақсы тілектер
айту). «Сандар да сөйлейді» әдісі. Өткен сабаққа байланысты сұрақтар қойып үй тапсырмасын пысықтау https://learningapps.org/watch?v=p0u95miu525 Топқа бөлу https://www.classtools.net/random-group-generator/ Сабақтың мақсатын түсіндіру. |
Психологиялық жаттығуға қатысады. Сабақтың мақсатын түсінеді. |
10 балдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенді-лігі бағаланады. |
https://learningapps.org/watch?v=p0u95miu525 https://www.classtools.net/random-group-generator/ |
|
Сабақтың ортасы (25 мин) |
1. Шығармамен жұмыс
: Шығарманың басында қандай оқиға болды? Шығарманың ортасында қандай оқиғалар өрбіді? Шығарманың соңы немен аяқталды? Қожаның басынан қандай оқиғалар
өтті? 2. Шығармашылық
тапсырма: |
-
Үзіндіні тыңдайды. Оқушы өзінің атының қойылу тарихына байланысты
қысқаша әңгіме құрастырады-1 Онлайн тақтамен жұмыс жасайды-1 Сұрақтарға жауап береді-1 |
Шығарманың фабуласы мен сюжетін сипаттау шеберлі-гіне, шығармашылық жұмысының сапасына, ойын жеткізе білуіне қарай бағалау |
Шығарманың мәтіні, аудио жазба, компью-тер |
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
-
Сабақты қорытындылау.
|
Кері байланыс жасайды, сабақта не үйренгенін
айтады. |
Оқушылар-дың жетістіктерін атап өту. |
- |
|
Үйге тапсырма (2 мин) |
- “Менің атым Қожа” шығармасындағы басқа кейіпкерлерге мінездеме беру, олардың іс-әрекеттерін талдау. |
- Үйге тапсырманы жазып алады. |
- |
- |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Менің атым Қожа». Менің атым... Жолдама жайында
«Менің атым Қожа». Менің атым... Жолдама жайында
Пән: Қазақ әдебиеті Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Менің атым Қожа». Менің атым... Жолдама жайында |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5. 1. 1. 1 әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттау |
|
Сабақтың мақсаты |
әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттайды |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс--тар |
|
Сабақтың басы (7 мин) |
-
Психологиялық ахуал қалыптастыру. “Тілектер ” жаттығуын жасату (хормен жақсы тілектер
айту). «Сандар да сөйлейді» әдісі. Өткен сабаққа байланысты сұрақтар қойып үй тапсырмасын пысықтау https://learningapps.org/watch?v=p0u95miu525 Топқа бөлу https://www.classtools.net/random-group-generator/ Сабақтың мақсатын түсіндіру. |
Психологиялық жаттығуға қатысады. Сабақтың мақсатын түсінеді. |
10 балдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенді-лігі бағаланады. |
https://learningapps.org/watch?v=p0u95miu525 https://www.classtools.net/random-group-generator/ |
|
Сабақтың ортасы (25 мин) |
1. Шығармамен жұмыс
: Шығарманың басында қандай оқиға болды? Шығарманың ортасында қандай оқиғалар өрбіді? Шығарманың соңы немен аяқталды? Қожаның басынан қандай оқиғалар
өтті? 2. Шығармашылық
тапсырма: |
-
Үзіндіні тыңдайды. Оқушы өзінің атының қойылу тарихына байланысты
қысқаша әңгіме құрастырады-1 Онлайн тақтамен жұмыс жасайды-1 Сұрақтарға жауап береді-1 |
Шығарманың фабуласы мен сюжетін сипаттау шеберлі-гіне, шығармашылық жұмысының сапасына, ойын жеткізе білуіне қарай бағалау |
Шығарманың мәтіні, аудио жазба, компью-тер |
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
-
Сабақты қорытындылау.
|
Кері байланыс жасайды, сабақта не үйренгенін
айтады. |
Оқушылар-дың жетістіктерін атап өту. |
- |
|
Үйге тапсырма (2 мин) |
- “Менің атым Қожа” шығармасындағы басқа кейіпкерлерге мінездеме беру, олардың іс-әрекеттерін талдау. |
- Үйге тапсырманы жазып алады. |
- |
- |
шағым қалдыра аласыз















