Бекітемін.
Тәрбие ісінің меңгерушісі:
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: . |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы |
Менің гүлзарым |
|
|
Құндылық |
|
|
|
Мақсаттары |
Оқушыларға бөлме өсімдіктерінің дәрілік,шипалық қасиеттері мен адам өміріндегі маңызы туралы,өсімдіктерді өсіріп,күтіп-баптау жолдарын түсіндіру арқылы білім беру. Оқушылардың дәрілік өсімдіктердің пайдасы туралы алған түсініктерін кеңейте отырып,алған білімдерін әрі қарай дамыту. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық дайындық • Көңіл- күйлеріңіз қалай? • Сабақ бастауға дайынсыздар ма? • Үйренуге дайынсыздар ма? • Жаңалыққа дайынсыздар ма? 2.Кіріспе Гүл. Не бары үш әріптен ғана тұрады.Солай бола тұра бүкіл әлемнің әсемдігі мен әдемілігін бойына жинаған ерекше қасиетінің мәні сонда – көпшілік көңілін өзіне аудара білетіндігі дер едік. Расында, бір сәт айналаға зер салып қараңыздар. Керемет, қарасаңыз көзіңіз тоймайтын гүлге көмкерілген ғажайып дүние. Ендеше, мұндай ғажайыпты жасау сіздің өз қолыңызда дегіміз келеді. Ол үшін гүлді сүйіп,гүл өсірудің әдіс – тәсілін үйреніңіз. 2. «Миға шабуыл» 1.Гүл дегеніміз не? 2.Бөлме гүлдерін қалыпты жағдайда өсіру үшін қандай факторлар қажет? 3.Бөлме өсімдіктерінің климаттық флорасы қандай болады екен? І. Жарық сүйгіш бөлме өсімдіктері ІІ. Көлеңке сүйгіш бөлме өсімдіктері ІІІ. Жарықтың шашырап түсуін қажет ететін бөлме өсімдіктер. |
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
|
М
Ж
Көлеңкеге төзімді өсімдіктер
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Адамзат үшін әрі сәнді,әрі шипалы, әрі жақсы көңіл - күй сыйлайтын табиғаттың бір бөлшегін бағалай да, аялай да, күте де, өсіре де отырып,еліміздің Ол – біздің жан-дүниеміздің қаншалықты бай екенін көрсететін, біздегі мейірімділік пен ізгіліктің коэффицентін өлшейтін, біздің табиғатпен үзілмеген таза әрі терең байланысымыздың айғағы.
|
«Телефон» әдісі - Тақтада тұрған телефонға достарымызға хат жазамыз. Хатқа бүгінгі сабақтан не түсіндік, не үйрендік сол туралы жазайық!
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Менің гулзарым
Менің гулзарым
Бекітемін.
Тәрбие ісінің меңгерушісі:
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: . |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы |
Менің гүлзарым |
|
|
Құндылық |
|
|
|
Мақсаттары |
Оқушыларға бөлме өсімдіктерінің дәрілік,шипалық қасиеттері мен адам өміріндегі маңызы туралы,өсімдіктерді өсіріп,күтіп-баптау жолдарын түсіндіру арқылы білім беру. Оқушылардың дәрілік өсімдіктердің пайдасы туралы алған түсініктерін кеңейте отырып,алған білімдерін әрі қарай дамыту. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық дайындық • Көңіл- күйлеріңіз қалай? • Сабақ бастауға дайынсыздар ма? • Үйренуге дайынсыздар ма? • Жаңалыққа дайынсыздар ма? 2.Кіріспе Гүл. Не бары үш әріптен ғана тұрады.Солай бола тұра бүкіл әлемнің әсемдігі мен әдемілігін бойына жинаған ерекше қасиетінің мәні сонда – көпшілік көңілін өзіне аудара білетіндігі дер едік. Расында, бір сәт айналаға зер салып қараңыздар. Керемет, қарасаңыз көзіңіз тоймайтын гүлге көмкерілген ғажайып дүние. Ендеше, мұндай ғажайыпты жасау сіздің өз қолыңызда дегіміз келеді. Ол үшін гүлді сүйіп,гүл өсірудің әдіс – тәсілін үйреніңіз. 2. «Миға шабуыл» 1.Гүл дегеніміз не? 2.Бөлме гүлдерін қалыпты жағдайда өсіру үшін қандай факторлар қажет? 3.Бөлме өсімдіктерінің климаттық флорасы қандай болады екен? І. Жарық сүйгіш бөлме өсімдіктері ІІ. Көлеңке сүйгіш бөлме өсімдіктері ІІІ. Жарықтың шашырап түсуін қажет ететін бөлме өсімдіктер. |
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
|
М
Ж
Көлеңкеге төзімді өсімдіктер
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Адамзат үшін әрі сәнді,әрі шипалы, әрі жақсы көңіл - күй сыйлайтын табиғаттың бір бөлшегін бағалай да, аялай да, күте де, өсіре де отырып,еліміздің Ол – біздің жан-дүниеміздің қаншалықты бай екенін көрсететін, біздегі мейірімділік пен ізгіліктің коэффицентін өлшейтін, біздің табиғатпен үзілмеген таза әрі терең байланысымыздың айғағы.
|
«Телефон» әдісі - Тақтада тұрған телефонға достарымызға хат жазамыз. Хатқа бүгінгі сабақтан не түсіндік, не үйрендік сол туралы жазайық!
|
|
шағым қалдыра аласыз
















