×
Сертификат тегін алу үшін
Материал тегін жариялау
ҚР БАҚ(СМИ) тіркеу №9512
Сайт бойынша барлық сұрақтарды 8(771)-234-55-99 (Ватсап) осы номерге жазуға болады. Тәрбиешілерге, ұстаздарға, оқушыларға, студенттерге арналған турнирлер басталды. Толығырақ
Құрметті аттестация тапсыратын ұстаздар аттестацияға арналған сұрақтар мен оның жауаптары дайын болды. Біз оны арнайы кітапша ретінде шығардық. Толығырақ: 8-(707)-358-15-26 осы номерге дәл қазір хабарласыңыз немесе ватсапқа жазыңыз.

Менің отбасым және достарым

Автор:Акбулатова Нурзия Еркиновна
Бағыты: Бастауыш сынып
Бөлімі: Ашық сабақ
Сыныбы: 1 сынып
Жарияланған уақыты: 2019-10-09

50-ден астам пәндер бойынша материалдарды тегін жүктеп, сабақ барысында қолдануға болады

Материал туралы қысқаша түсінік

Бастауыш сынып мұғалімдеріне жаратылыстану пәнінен


Пәні:математика
Бөлімше:
  • Натурал сандар және 0 саны. Бөлшектер

  • Сабақтың тақырыбы3 саны және цифры
    Сынып: 1 Қатыспағандар саны:


    1.1.1.2.. Бір таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру

    1.1.1.3.. Бір таңбалы сандардың құрамын анықтау
    Сабақ мақсаттары:









    Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:
    Құндылықтарды дарыту:
    Пәнаралық байланыстар: Дүниетану - ұлттық ойынды ойнағанда көрінеді.Сауат ашу - есепке байланысты сөйлем құрастырады.
    Бастапқы білім
  • оқушылар 1-10- ға дейінгі санауды біледі,

  • 1,2 сандарын таниды, жазады

  • Сабақтың

    Ресурстар
    Сабақтыңбасы- Осы бағдаршам көздеріне қарап не айтар едіңдер?- Бағдаршамның 3 көзі бар. - Бағдаршам көздерінің түстері қандай екен? (қызыл,сары,жасыл)- Бүгінгі күннің сабақ мақсаты қандай деп ойлайсыңдар?- Қандай санмен танысамыз (сабақтың мақсатын айту)- Бүгін біз 3 саны және цифрымен танысамыз.



























































































    7 мин















    2 мин





    7 мин









    7 мин



























    4 мин
    «Ханталапай» ойыны Қарқын бойынша саралау1-тапсырма.Бағалау критерийі: Сандардың құрамын анықта. Дескриптор: Білім алушы - 1 санын жазады - 2 санын жазады - 1 санын жазады



    Доптарды санап, санын анықтайды.Сандарды жазады және салыстырады.

    - үлкен доптардың санын анықтайды және сәйкес цифрмен жазады; -кіші доптардың санын анықтайды және сәйкес цифрмен жазады;- Суреттегі аққуды сана (2)- Не өзгерді? (біреуі қосылды)- Енді қанша болды? (2+1=3)- Жаңғақ қанша болды (3) - Не өзгерді? (біреуі түсіп кетті) - Қанша қалды? (3-1)
  • 3 көбелектің суретін сал

  • Әрбір ағашта 3 алмадай болатындай етіп алмалардың суретін сал

  • Түсіп қалған сандарды жаз

  • 1 топ: «>», «<», «=» таңбаларын қой2 топ: 1,2,3 сандарын қатыстырып, есеп құрап шығар3 топ:«Балық аулау» ойыны арқылы өрнектің мәнін тапҚалыптастырушы бағалауға арналған тапсырма
  • 1,2,3 сандарын сандық сәулеге ретімен орналастырады.

  • Сандық сәуледе белгіленген сандардан 3 санының орнын анықтайды.

  • 1,2,3 сандарын сандық сәуленің бойына орналастыр.

  • 1. 2 санының оң жақ және сол жағындағы санды;

  • - сандық сәулеге 1,2,3 сандарын белгілейді және жазады; - сандық сәулеге 3 санының сол жағындағы және оң жағындағы санды белгілейді және жазады;
    «Сиқырлы жәшік»,асықтар



    Оқулық,18-бет































































































    Музыка әуеніменорындалады



    15-жұмыс парағы 17-18 бет













































































    Дәптерге«+», «-» таңбасы
    Аяқталауы- 3 санының реттік қатары- 3 санының көршілес сандарды атаРефлексия Доп









    1 2 3
    Қосымша ақпарат
    Тапсырма бойынша саралау

    Өзін- өзі «Цукерман таяқшалары» бағалауыТопта бірін-бірі бағалауӨзін - өзі бағалауы « +», «-» таңбалары

    Денсаулықты сақтау және өмір қауіпсіздігі:






    50-ден астам пәндер бойынша материалдарды тегін жүктеп, сабақ барысында қолдануға болады

    Сертификатты жеке кабинеттегі жетістіктерім бөлімінен жүктеп алуға болады

    Материалды сайттан тегін жүктеу

    Материал ұнаса парақшаңызға сақтап қойыңыз!

    Өз пікіріңізді қалдыру үшін тіркелу қажет.