Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
САБАҚ: Қазақ тілі |
|
||||
|
Күні: 03.10. 2017 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Жуманова А.К |
||||
|
|
Мектебі: №11 ЖОББМ |
|
|||
|
Бөлім атауы: |
Менің отбасым және достарым. |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бұл менің отбасым. |
||||
|
Жүзеге асатын оқу мақсаттары |
2.1.1.1. Ауызша тіл және тыңдау көру материалдарын тыңдау және қарапайым сөйлемдерді түсініп қайталау. 2.2.1.1. Сөйлеу барысында алған ақпарат бойынша сұраулы сөйлем құрастыру үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолдану. 2.5.1.2. Сөйлеу барысында көптік, тәуелдік , жіктік, септік жалғауларын қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Мәтінді түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Көптеген оқушылар: Тыңдаған мәтін бойынша тірек сөздер арқылы сұраулы сөйлемдер құрастырады. Кейбір оқушылар: Тыңдаған мәтінді негізге ала отырып, өз отбасы туралы айтады. Суреттер бойынша сөйлемдер құрастырады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, жинақтау. |
||||
|
Тілдік міндеттер |
Аға, әпке, қарындас, сіңлі, іні. |
||||
|
Құндылықтар |
Зайырлы қоғам және жоғарғы руханият |
||||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
Нәтиже сабақ. Мен не білдім? |
||||
|
|
|||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
|||
|
Сабақтың басы
|
Біз бақытты баламыз, Гүлденеді қаламыз. Жақсы оқып сабақты, Кілең бестік аламыз.
Тыңдалым алды: Оқулықтың 43 бетіндегі суретпен жұмыс жүргізу. (сөздікпен жұмыс) жұмыс дәптерімен жұмыс. Суретте не бейнеленген? Олар не істеп жүр? Олар қандай отбасы? Сенің отбасыңда кімдер бар? |
|
|||
|
Сабақтың ортасы 5 мин. 10 мин. 10 мин. |
Тыңдалым (Топтық жұмыс) Мәтінді тыңдау, түсіну, аудару. ) Тапсырма: Тыңдаған мәтін бойынша сұрақтарға жауап беру. Баланың аты кім? Оның отбасысы қандай? Неше адам бар? Олар кімдер? Дескриптор: Мәтінді түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Қалыптастырушы бағалау: «Бас бармақ» әдісі Айтылым. (Жұптық жұмыс) Жаңа сөздерді және менің, сенің, оның тірек сөздерін пайдаланып диалог құрастыру. Дескриптор: Жаңа сөздерді пайдаланады. Кесте бойынша диалог құрастырады. Қалыптастырушы бағалау: смайлик ТБ Жеке жұмыс. Жұмыс дәптеріндегі 2 ,3, 4 - тапсырманы орындау. Сызбалар бойынша сөйлемдер құрастыру. Дескриптор: Суретке сәйкес келетін сөздерді табады. Сөйлем құрастырады. Қалыптастырушы бағалау: мұғалімнің ауызша кері байланысы. |
|
|||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия: Ағашқа қызыл, сары, жасыл алмалар ілу Үйге тапсырма: Жұмыс дәптері 7 - тапсырма |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
менің отбасым және достарым.
менің отбасым және достарым.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
САБАҚ: Қазақ тілі |
|
||||
|
Күні: 03.10. 2017 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Жуманова А.К |
||||
|
|
Мектебі: №11 ЖОББМ |
|
|||
|
Бөлім атауы: |
Менің отбасым және достарым. |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бұл менің отбасым. |
||||
|
Жүзеге асатын оқу мақсаттары |
2.1.1.1. Ауызша тіл және тыңдау көру материалдарын тыңдау және қарапайым сөйлемдерді түсініп қайталау. 2.2.1.1. Сөйлеу барысында алған ақпарат бойынша сұраулы сөйлем құрастыру үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолдану. 2.5.1.2. Сөйлеу барысында көптік, тәуелдік , жіктік, септік жалғауларын қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Мәтінді түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Көптеген оқушылар: Тыңдаған мәтін бойынша тірек сөздер арқылы сұраулы сөйлемдер құрастырады. Кейбір оқушылар: Тыңдаған мәтінді негізге ала отырып, өз отбасы туралы айтады. Суреттер бойынша сөйлемдер құрастырады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, жинақтау. |
||||
|
Тілдік міндеттер |
Аға, әпке, қарындас, сіңлі, іні. |
||||
|
Құндылықтар |
Зайырлы қоғам және жоғарғы руханият |
||||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
Нәтиже сабақ. Мен не білдім? |
||||
|
|
|||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
|||
|
Сабақтың басы
|
Біз бақытты баламыз, Гүлденеді қаламыз. Жақсы оқып сабақты, Кілең бестік аламыз.
Тыңдалым алды: Оқулықтың 43 бетіндегі суретпен жұмыс жүргізу. (сөздікпен жұмыс) жұмыс дәптерімен жұмыс. Суретте не бейнеленген? Олар не істеп жүр? Олар қандай отбасы? Сенің отбасыңда кімдер бар? |
|
|||
|
Сабақтың ортасы 5 мин. 10 мин. 10 мин. |
Тыңдалым (Топтық жұмыс) Мәтінді тыңдау, түсіну, аудару. ) Тапсырма: Тыңдаған мәтін бойынша сұрақтарға жауап беру. Баланың аты кім? Оның отбасысы қандай? Неше адам бар? Олар кімдер? Дескриптор: Мәтінді түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Қалыптастырушы бағалау: «Бас бармақ» әдісі Айтылым. (Жұптық жұмыс) Жаңа сөздерді және менің, сенің, оның тірек сөздерін пайдаланып диалог құрастыру. Дескриптор: Жаңа сөздерді пайдаланады. Кесте бойынша диалог құрастырады. Қалыптастырушы бағалау: смайлик ТБ Жеке жұмыс. Жұмыс дәптеріндегі 2 ,3, 4 - тапсырманы орындау. Сызбалар бойынша сөйлемдер құрастыру. Дескриптор: Суретке сәйкес келетін сөздерді табады. Сөйлем құрастырады. Қалыптастырушы бағалау: мұғалімнің ауызша кері байланысы. |
|
|||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия: Ағашқа қызыл, сары, жасыл алмалар ілу Үйге тапсырма: Жұмыс дәптері 7 - тапсырма |
|
|||
шағым қалдыра аласыз













