|
Сабақ
тақырыбы:
|
Менің шешем
|
|
Күні:4
|
Мұғалімнің
аты-жөні:
|
|
Сынып:
|
Қатысқандар:
|
Қатыспағандар:
|
|
Сабаққа негізделген
оқу мақсаттары:
|
Түрлі дерек көздерді
зерттей отырып,отбасы ұғымын түсіну және мәнін
түсіндіру.
|
|
Сабақтан күт.
нәтиже:
1-деңгей
(білу,түсіну)
|
Барлық оқушылар орындай
алады:
Отбасы мүшелерін біледі. Атай
алады.
|
|
2-деңгей
(қолдану,талдау)
|
Оқушылардың көпшілігі орындай
алады:
Отбасы мүшелерінің оның
ішінде анасының өзіне деген қамқорлығын
түсінеді
|
|
3-деңгей
(жинақтау,бағалау)
|
Кейбір оқушылар орындай
алады:
Отбасындағы өз орнын ұғынады.Отбасы ең қадірлі ,әр уақытта
алтын ұя екенін біледі.
|
|
Тілдік
мақсат:
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен
терминдер:
Әке , шеше, мама,
папа,отбасы-семья-family
|
|
Диалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы
тіркестер:
Қымбатты ана,ардақты
әке,ата-ана,аға,іні,қарындас
|
|
Ресурстар:
|
Сөзжұмбақ,үлестірмелі
қағаздар,дидактикалық материалдар
|
|
Пәнаралық
байланыс:
|
Өзбек тілі, әдебиеттік
оқу
|
|
Алдыңғы
оқу:
|
Менің әкем
|
|
САБАҚ
ЖОСПАРЫ
|
|
Сабақ барысы және
жоспарланған уақыт
|
Берілетін тапсырмалар және қолданылатын
әдістер
|
Бағалау критерийлері
және жұмыс түрлері
|
|
ҰЙЫМДАСТЫРУ
КЕЗЕҢІ
|
Шаттық шеңбер тұрып ,
оқушылар анасының қандай тағамын жақсы көретінін
айтады.
|
1.Ана туралы мақал
2.Отбасы туралы шағын әңгіме
құрайды
|
|
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ
1-деңгей(білу,түсіну):
|
Кім?Не? сұрақтарына
жауап беретін сөздерді 2 қатарға жазып
келеді.
|
Жеке
жұмыс
|
|
2-деңгей
(қолдану,талдау):
|
Ата-анасы туралы мәлімет
жинақтайды.
|
Жеке
жұмыс
|
|
3-деңгей
(жинақтау,бағалау):
|
Отбасы мүшелеріне байланысты жұмбақтар тауып
келеді.
|
Топтық
жұмыс
|
|
ЖАҢА
САБАҚ
|
1.Отбасы суреттері бойынша
әңгіме
2.Сөзжұмбақ шешу ,отбасы.
3.Ең қадірлі жан (АНА )
Не отбасыдан
басталады?(ОТАН)
Кім асқар тау?(ӘКЕ)-деген ширату сұрақтарын
қою.
4.Оқулықтағы 2 жаттығуды берілген тапсырма бойынша
орындату.
5.Мақал-мәтелден
жарыс
|
суреттер
Оқулықпен жұмыс
Мақал
|
|
|
|
САБАҚТЫ БЕКІТУ
1-деңгей(білу,түсіну):
|
Ата-анасы туралы
мәліметті толық біліп,айта алады
|
Топтық
жұмыс
|
|
2-деңгей
(қолдану,талдау):
|
Көп нүктенің орнына
керекті сөздерді жаза алады
|
Жұптық
жұмыс
|
|
3-деңгей
(жинақтау,бағалау):
|
2-тапсырмадағы өлеңді
жатқа айтады
|
Жеке
жұмыс
|
|
Үйге тапсырма
5минут
1-деңгей(білу,түсіну):
|
2-тапсырмадағы
өлеңді жатқа айту
|
Жеке
жұмыс
|
|
2-деңгей
(қолдану,талдау):
|
Мақал
жаттау
|
Жеке
жұмыс
|
|
3-деңгей
(жинақтау,бағалау )
|
Ата,әжесі туралы
әңгімелеу
|
Жеке
жұмыс
|
|
БАҒАЛАУ
|
5-8балл-3,9-12балл-4,13-16балл-5бағалары
қойылады
|
Стикер,смайлик
|
|
КЕРІ
БАЙЛАНЫС
|
Айдаһар бейнесі өз
көңіл-күйлерін білдіру.
|
Айдаһар
бейнесі
|
|
РЕФЛЕКСИЯ
|
|
Сабақтың мақсаты мен
сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді
болды?
|
|
|
|
Сабақтың мақсаты
мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз
болды?
|
|
|