Ш. Уәлиханов атындағы мектеп -гимназиясы
|
Бөлім: 8 3А |
Химиялық элементтердің периодтық жүйесі |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Байзакова А. |
|
Күні:21.01.2021ж. |
|
|
Сыныбы: 8 А |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Металдар және бейметалдар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
8.2.1.7-химиялық элементтің периодтық кестеде орналасуына сай қасиеттерін болжау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Металдардың және бейметалдардың периодтық жүйедегі орнын сипаттайды Металдар мен бейметалдар физикалық қасиетін біледі |
|
Бағалау критерийі |
Металдар мен бейметалдардың қасиеттерін ажыратады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Білу 5мин |
І.Ұйымдастыру кезеңі: Оқушыларды түгелдеу Өткен тақырыпқа шолу «Кім жылдам»?
|
Өтілген тақырып бойынша сұрақтарға жылдам жауап береді |
Смайлик |
|
|
Түсіну 10мин |
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтары және суреттер беріледі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін мұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.
|
Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады.
|
Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Сурет Сызбалар |
|
Қолдану 10мин |
Сәйкестендіру Металдар мен бейметалдардың аты және физикалық қасиеті беріледі |
Металдар мен бейметалдардың физикалық қасиетімен таңбасын сәйкестендіреді |
Мадақтау |
слайд |
|
Жинақтау 10 мин |
Металдар мен бейметалдар
Дескриптор Металдарды анықтайды Бейметалдарды ажыратады |
Элемент таңбаларын жазады |
Смайлик |
. |
|
Бағалау Рефлексия |
Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үйге тапсырма 124 бет 5-8 тапсырма |
|
1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылар дың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Металдар және бейметалдар
Металдар және бейметалдар
Ш. Уәлиханов атындағы мектеп -гимназиясы
|
Бөлім: 8 3А |
Химиялық элементтердің периодтық жүйесі |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Байзакова А. |
|
Күні:21.01.2021ж. |
|
|
Сыныбы: 8 А |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Металдар және бейметалдар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
8.2.1.7-химиялық элементтің периодтық кестеде орналасуына сай қасиеттерін болжау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Металдардың және бейметалдардың периодтық жүйедегі орнын сипаттайды Металдар мен бейметалдар физикалық қасиетін біледі |
|
Бағалау критерийі |
Металдар мен бейметалдардың қасиеттерін ажыратады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Білу 5мин |
І.Ұйымдастыру кезеңі: Оқушыларды түгелдеу Өткен тақырыпқа шолу «Кім жылдам»?
|
Өтілген тақырып бойынша сұрақтарға жылдам жауап береді |
Смайлик |
|
|
Түсіну 10мин |
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтары және суреттер беріледі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін мұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.
|
Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады.
|
Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Сурет Сызбалар |
|
Қолдану 10мин |
Сәйкестендіру Металдар мен бейметалдардың аты және физикалық қасиеті беріледі |
Металдар мен бейметалдардың физикалық қасиетімен таңбасын сәйкестендіреді |
Мадақтау |
слайд |
|
Жинақтау 10 мин |
Металдар мен бейметалдар
Дескриптор Металдарды анықтайды Бейметалдарды ажыратады |
Элемент таңбаларын жазады |
Смайлик |
. |
|
Бағалау Рефлексия |
Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үйге тапсырма 124 бет 5-8 тапсырма |
|
1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылар дың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады |
|
шағым қалдыра аласыз















