САБАҚТЫ БАҚЫЛАУ, ТАЛДАУ КАРТАСЫ
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
Пән |
|
|
Мектеп |
Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің «№5 жалпы білім беретін мектебі» КММ |
Сынып |
|
|
Бақылаушының аты-жөні |
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Адамбаева Бакытгуль Тарибаевна |
Тақырып |
|
|
БАҚЫЛАУ КРИТЕРИЙЛЕРІ |
Дәлелдеулер Ия/жоқ |
Басымдықтар |
|
|
Оқу мақсаты
|
|
|
|
|
Сабақ мақсаты
|
|
|
|
|
Тілдік мақсаты
|
|
|
|
|
Құндылықтарды дарыту
|
|
|
|
|
Пәнаралық байланыстар
|
|
|
|
|
Бастапқы білім
|
|
|
|
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
|
|
|
|
Ресурстар
|
|
|
|
|
Саралау
|
|
|
|
|
Бағалау
|
|
|
|
|
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
|
|
|
|
|
Рефлексия
Сабақтың қорытындысын қалай қолдана алатынын түсінеді, соның ішінде оқушылардың кері байланыс нәтижелерін келесі жоспарлауда қолдану |
|
|
|
Бақылаушы қолы: ____________________ Мұғалімнің қолы:______________________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мұғалімнің өзара сабаққа қатысу парағы
Мұғалімнің өзара сабаққа қатысу парағы
САБАҚТЫ БАҚЫЛАУ, ТАЛДАУ КАРТАСЫ
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
Пән |
|
|
Мектеп |
Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің «№5 жалпы білім беретін мектебі» КММ |
Сынып |
|
|
Бақылаушының аты-жөні |
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Адамбаева Бакытгуль Тарибаевна |
Тақырып |
|
|
БАҚЫЛАУ КРИТЕРИЙЛЕРІ |
Дәлелдеулер Ия/жоқ |
Басымдықтар |
|
|
Оқу мақсаты
|
|
|
|
|
Сабақ мақсаты
|
|
|
|
|
Тілдік мақсаты
|
|
|
|
|
Құндылықтарды дарыту
|
|
|
|
|
Пәнаралық байланыстар
|
|
|
|
|
Бастапқы білім
|
|
|
|
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
|
|
|
|
Ресурстар
|
|
|
|
|
Саралау
|
|
|
|
|
Бағалау
|
|
|
|
|
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
|
|
|
|
|
Рефлексия
Сабақтың қорытындысын қалай қолдана алатынын түсінеді, соның ішінде оқушылардың кері байланыс нәтижелерін келесі жоспарлауда қолдану |
|
|
|
Бақылаушы қолы: ____________________ Мұғалімнің қолы:______________________
шағым қалдыра аласыз













