Ұйымдастырылған оқу іс – әрекетінің картасы
Күні: 25. 10 .2018
Білім беру саласы:Шығармашылық
Бөлімі: Мүсіндеу
Тақырыбы: «Үстел мен орындықтар »
Мақсаты:2кіші: Балалардың ойлау арқылы өз бетімен жиһаз мүсіндеу дағдыларын дамыту.
Ортаңғы топ; Жиһаздың әр түрлі формасын, көлемін, мөлшерін қарапайым геометриялық пішіндер негізінде мүсіндеу.
Міндеттері: 2- кіші Біртекті заттардан сюжеттер жасау, бірнеше пішінді бір тұғырға орналастыруға үйрету. Сулы шүберекпен пішіннің үстінен тегістеуді және кескішті қолдануды жетілдіру
Ортаңғы топ; Конструктивтік және мүсіндеу техникаларын қолданып, түрлі пішіндегі кескіштерді пайдалана отырып жиһаз моделін мүсіндеуге үйрету.
Билингвальды компонент:Үстел-стол,орындық-стул
Көрнекі құралдар: суреттер, демонстрациялық материал. Тақтайша, ермексаз, кескіш тақтайша, қолорамал. І.
Әдіс-тәсілдер:түсіндіру,сұрақ-жауап,әңгімелесу.
Сабақ барысы:
|
Әрекет кезеңі |
Тәрбиешінің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
I. Кіріспе |
Шаттық шеңбері Салем күннің көзі , Жылуынды бер маған! |
Қолдарын созып күнмен амандасады
қимыл жасайды
Балалар сау болыңдар . |
|
II. Негізгі бөлім |
Балалар ,
назарымызды мына тақтадағы суреттерге қарайықшы. |
|
|
III. Бекіту бөлімі |
Иә, балалар қолдарыңнан
көптеген нәрсе келеді екен. |
|
Есеп
|
+ |
- |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мүсіндеу Тақырыбы:Жиһаздар
Мүсіндеу Тақырыбы:Жиһаздар
Ұйымдастырылған оқу іс – әрекетінің картасы
Күні: 25. 10 .2018
Білім беру саласы:Шығармашылық
Бөлімі: Мүсіндеу
Тақырыбы: «Үстел мен орындықтар »
Мақсаты:2кіші: Балалардың ойлау арқылы өз бетімен жиһаз мүсіндеу дағдыларын дамыту.
Ортаңғы топ; Жиһаздың әр түрлі формасын, көлемін, мөлшерін қарапайым геометриялық пішіндер негізінде мүсіндеу.
Міндеттері: 2- кіші Біртекті заттардан сюжеттер жасау, бірнеше пішінді бір тұғырға орналастыруға үйрету. Сулы шүберекпен пішіннің үстінен тегістеуді және кескішті қолдануды жетілдіру
Ортаңғы топ; Конструктивтік және мүсіндеу техникаларын қолданып, түрлі пішіндегі кескіштерді пайдалана отырып жиһаз моделін мүсіндеуге үйрету.
Билингвальды компонент:Үстел-стол,орындық-стул
Көрнекі құралдар: суреттер, демонстрациялық материал. Тақтайша, ермексаз, кескіш тақтайша, қолорамал. І.
Әдіс-тәсілдер:түсіндіру,сұрақ-жауап,әңгімелесу.
Сабақ барысы:
|
Әрекет кезеңі |
Тәрбиешінің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
I. Кіріспе |
Шаттық шеңбері Салем күннің көзі , Жылуынды бер маған! |
Қолдарын созып күнмен амандасады
қимыл жасайды
Балалар сау болыңдар . |
|
II. Негізгі бөлім |
Балалар ,
назарымызды мына тақтадағы суреттерге қарайықшы. |
|
|
III. Бекіту бөлімі |
Иә, балалар қолдарыңнан
көптеген нәрсе келеді екен. |
|
Есеп
|
+ |
- |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













