Ұйымдастырылған оқу қызметінің
технологиялық картасы
Білім беру саласы:«Коммуникация»
Бөлімі: Ағылшын тілі
Тақырыбы: My family
Мақсаты: Отбасы мүшелеінің атауын ағылшын тілінде атай білуге үйрету. Үлкендерді сыйлай білуге тәрбиелеу, танымдық қызығушылығын арттыру.
Алдын- ала жүргізілетін жұмыс: әуенмен саусақ жаттығуын орындау
Қажетті құрал-жабдықтар, көрнекіліктер: доп, суреттер тақырыпқа байланысты
Қостілдік құрам: mother–ана - мама, father – әке-папа, sister– апа-сестра, brother–аға – брат, grandmother -әже , - бабушка, grandfather- ата, - дедушка,
|
Іс-әрекет Кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Мотивация-лық -қозғаушы-лық |
Hello children! I am glad to see you! Sit down. Now, children, answer my questions, please Game: “What is your name?”
- What is your name? |
- Hello teacher -My name is Aida -My name is Ali |
|
Ізденушілік –ұйымдастырушылық |
Phonetic exercise: [ p] – a pen, a paper [ k ]- a kite, a cat [m ] – a mouse, a man [ s ] – a snake [ l ] - a lemon [t ] – a tiger, a carrot New words:
Physical minuts: “Сlap your hands together!” Сlap, clap, clap your hands, Clap your hands together. Stamp, stamp, stamp your feet, Stamp your feet together. Nod, nod, nod your head, Nod your head together. Dance, dance, dance a dance, Dance a dance together.
Game: “I have a …” |
Doing the exercise Repeat new words Perform a physical minut with interest - I have a mother, - I have a father, - I have a sister, |
|
Рефлексивті – түзетушілік |
Game: “Who is this?” Good for you! Good-bye, my little friends. |
- grandmother - brother Good-bye teacher. |
Күтілетін нәтиже:
Білу: қарапайым өтініштерді аудармасыз түсінеді, орындайды.
Үйрену: отбасы мүшелерін ағылшын тілінде атап үйренеді
Меңгеру: “I have a …” сөз тіркесін қолданысқа енгізе біледі.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"My family-Менің отбасым" атты ұйымдастырылған оқу қызметі
"My family-Менің отбасым" атты ұйымдастырылған оқу қызметі
Ұйымдастырылған оқу қызметінің
технологиялық картасы
Білім беру саласы:«Коммуникация»
Бөлімі: Ағылшын тілі
Тақырыбы: My family
Мақсаты: Отбасы мүшелеінің атауын ағылшын тілінде атай білуге үйрету. Үлкендерді сыйлай білуге тәрбиелеу, танымдық қызығушылығын арттыру.
Алдын- ала жүргізілетін жұмыс: әуенмен саусақ жаттығуын орындау
Қажетті құрал-жабдықтар, көрнекіліктер: доп, суреттер тақырыпқа байланысты
Қостілдік құрам: mother–ана - мама, father – әке-папа, sister– апа-сестра, brother–аға – брат, grandmother -әже , - бабушка, grandfather- ата, - дедушка,
|
Іс-әрекет Кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Мотивация-лық -қозғаушы-лық |
Hello children! I am glad to see you! Sit down. Now, children, answer my questions, please Game: “What is your name?”
- What is your name? |
- Hello teacher -My name is Aida -My name is Ali |
|
Ізденушілік –ұйымдастырушылық |
Phonetic exercise: [ p] – a pen, a paper [ k ]- a kite, a cat [m ] – a mouse, a man [ s ] – a snake [ l ] - a lemon [t ] – a tiger, a carrot New words:
Physical minuts: “Сlap your hands together!” Сlap, clap, clap your hands, Clap your hands together. Stamp, stamp, stamp your feet, Stamp your feet together. Nod, nod, nod your head, Nod your head together. Dance, dance, dance a dance, Dance a dance together.
Game: “I have a …” |
Doing the exercise Repeat new words Perform a physical minut with interest - I have a mother, - I have a father, - I have a sister, |
|
Рефлексивті – түзетушілік |
Game: “Who is this?” Good for you! Good-bye, my little friends. |
- grandmother - brother Good-bye teacher. |
Күтілетін нәтиже:
Білу: қарапайым өтініштерді аудармасыз түсінеді, орындайды.
Үйрену: отбасы мүшелерін ағылшын тілінде атап үйренеді
Меңгеру: “I have a …” сөз тіркесін қолданысқа енгізе біледі.
шағым қалдыра аласыз













