Қысқа мерзімді жоспарлау
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
Мектеп: «С.Ғаббасов атындағы ЖББОМ» КММ |
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Дуйсенкулова К |
||||
|
Сынып: 0 |
Қатысқандар:20 |
Қатыспағандар:0 |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
0.1.1.2. Сөзді буынға бөлу, сөздегі буын санын жəне орналасу ретін анықтау. 0.1.2.2. Педагогтің сұрақтарына жауап қайтару. 0.1.4.1. Өзіне таныс тақырып аясында диалогке қатысу. 0.2.1.1. Сөз/сөйлем сызбасын оқу. Жазуға қолдарын жаттықтыру, Н əрпінің баспа түрімен танысып жазу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: Н әріпін мен дыбысын таниды. Көпшілігі: Диалогқа қатысалады. Кейбіреуі: Сызба бойынша сөйлем құрастыра алады. |
||||
|
Бағалау критерийі |
Білу: буынға бөледі, сөздегі буын санын жəне орналасу ретін Түсіну: Н дыбысының дауыссыз екенін. Қолдану: Сөз бен сөйлемнің сызбасын ажыратып, естіген сөздер мен сөйлемдерді дұрыс қайталайды. |
||||
|
Тілдік мақсат |
Н дыбысы мен әріпі, буынға бөледі, суретке қарап сөйлем құрау |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Тәрбиеленушілер бір – біріне көмек көрсетуге тәрбиелеу. |
||||
|
Пәнаралық байланыс |
Әріптерді санауда ҚМҰҚбайланысты. Әріптерді қайталап айтуды сөйлеуді дамытумен байланыстыру. |
||||
|
Бастапқы білім |
Сөйлем құрайды және сол әріптен сөздер айтады, буынға бөледі. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 3мин |
Күштің көзі ашылсын, Көкке шуақ шашылсын. Амандасу үлкенмен, Тəрбиешінің мəні ғой. Алдыменен, халайық, Амандасып алайық. Балалар, бір – біріміздің қолымыздан ұстап алақан арқалы жүрек жылуымызды сенізу қандай тамаша.
Н әріпі мен дыбысын таныстыру |
Ш
|
|||
|
Сабақтың ортасы 20 мин
2 мин |
Тапсырма №1 оқулықпен жұмыс «Көрме» әдісі Тақтада ілулі тұрған Н әріпінің бейнесіне қарап таяқшадан және ермексаздан Н әріпін жасайды. Қ/Б «Екі жұлдыз бір тілек»
Тапсырма№2 АКТ-мен жұмыс «Топтастыр» әдісі Суретте берілген заттарды бір сөзбен айтып, түрлеріне қарай топтастырып, олардың неге қажет екенін айтады. Қ/Б «От шашу»
Тапсырма № 3 Тақтамен жұмыс «Адасқан әріптер» әдісі Тақтадағы өздеріне таныс әріптерді бір қатарға жинайды. Қ/Б «Басбармақ»
|
«Нан қоқымын шашпаңдар»
|
|||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Тәбиеленушілер «Еркін микрофон» әдісі бойынша сабаққа кері байланысты ауызша айтты. |
|
|||
|
Бағалау От шашу арқылы Басбармақ көрсету Екі жұлдыз бір тілек
|
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы Ұйымдасту кезеңіндегі сергіту жаттығуларын жасағанда қауіпсіздік ережелерін сақтау |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Н н дыбысы және әрпі
Н н дыбысы және әрпі
Қысқа мерзімді жоспарлау
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
Мектеп: «С.Ғаббасов атындағы ЖББОМ» КММ |
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Дуйсенкулова К |
||||
|
Сынып: 0 |
Қатысқандар:20 |
Қатыспағандар:0 |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
0.1.1.2. Сөзді буынға бөлу, сөздегі буын санын жəне орналасу ретін анықтау. 0.1.2.2. Педагогтің сұрақтарына жауап қайтару. 0.1.4.1. Өзіне таныс тақырып аясында диалогке қатысу. 0.2.1.1. Сөз/сөйлем сызбасын оқу. Жазуға қолдарын жаттықтыру, Н əрпінің баспа түрімен танысып жазу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: Н әріпін мен дыбысын таниды. Көпшілігі: Диалогқа қатысалады. Кейбіреуі: Сызба бойынша сөйлем құрастыра алады. |
||||
|
Бағалау критерийі |
Білу: буынға бөледі, сөздегі буын санын жəне орналасу ретін Түсіну: Н дыбысының дауыссыз екенін. Қолдану: Сөз бен сөйлемнің сызбасын ажыратып, естіген сөздер мен сөйлемдерді дұрыс қайталайды. |
||||
|
Тілдік мақсат |
Н дыбысы мен әріпі, буынға бөледі, суретке қарап сөйлем құрау |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Тәрбиеленушілер бір – біріне көмек көрсетуге тәрбиелеу. |
||||
|
Пәнаралық байланыс |
Әріптерді санауда ҚМҰҚбайланысты. Әріптерді қайталап айтуды сөйлеуді дамытумен байланыстыру. |
||||
|
Бастапқы білім |
Сөйлем құрайды және сол әріптен сөздер айтады, буынға бөледі. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 3мин |
Күштің көзі ашылсын, Көкке шуақ шашылсын. Амандасу үлкенмен, Тəрбиешінің мəні ғой. Алдыменен, халайық, Амандасып алайық. Балалар, бір – біріміздің қолымыздан ұстап алақан арқалы жүрек жылуымызды сенізу қандай тамаша.
Н әріпі мен дыбысын таныстыру |
Ш
|
|||
|
Сабақтың ортасы 20 мин
2 мин |
Тапсырма №1 оқулықпен жұмыс «Көрме» әдісі Тақтада ілулі тұрған Н әріпінің бейнесіне қарап таяқшадан және ермексаздан Н әріпін жасайды. Қ/Б «Екі жұлдыз бір тілек»
Тапсырма№2 АКТ-мен жұмыс «Топтастыр» әдісі Суретте берілген заттарды бір сөзбен айтып, түрлеріне қарай топтастырып, олардың неге қажет екенін айтады. Қ/Б «От шашу»
Тапсырма № 3 Тақтамен жұмыс «Адасқан әріптер» әдісі Тақтадағы өздеріне таныс әріптерді бір қатарға жинайды. Қ/Б «Басбармақ»
|
«Нан қоқымын шашпаңдар»
|
|||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Тәбиеленушілер «Еркін микрофон» әдісі бойынша сабаққа кері байланысты ауызша айтты. |
|
|||
|
Бағалау От шашу арқылы Басбармақ көрсету Екі жұлдыз бір тілек
|
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы Ұйымдасту кезеңіндегі сергіту жаттығуларын жасағанда қауіпсіздік ережелерін сақтау |
||||
шағым қалдыра аласыз
аттық
шеңбер


















