|
Машықкердің аты-жөні: |
Шаймарданова Жансая |
|||||
|
Пән/Сынып: |
2 сынып |
|||||
|
Күні |
26.10.2021ж |
|||||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
2.1.3.1 - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатыса алады, әріптердің емлесін сақтап жаза алады. Көптеген оқушылар: мәтін тақырыбын анықтайды. Кейбір оқушылар: мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді. |
|||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
||||||
|
Ұжымдық жұмыс Жаңа тақырыптың түсіндірілуі Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
|||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
8минут |
Басы |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді. Оқу материалын жариялау «Мюссенберг» әдісі арқылы жүреді: Берілген әріптер арасынан мағыналы сөздерді тауып, тақырыпты шығарыңдар. раэлиащөнәтижеөпывыыкеаозсабақтадпигннушәжпгвпвущпдпщ -Қандай сөз шықты? -Нәтиже деген не? -Ендеше бүгінгі сабағымызда не істейміз деп ойлайсыңдар? |
Мағыналы сөздерді тауып, тақырыпты шығарады. (Нәтиже сабақ) |
|
|
|
|
35 минут |
Ортасы |
(Ұ) 1- тапсырма «Еркін әңгіме» әдісі арқылы жүзеге асады. Дәптермен жұыс жүреді. 1-жаттығу. Өлеңді оқы және оның не туралы екенін анықта. Қай қатардағы сөз оның тақырыбы бола алады? Құшағы, бағы сөздеріндегі ы әрпін алып тастап жаз. 2-жаттығу. Көп нүктенің орнына н, ң әріптерінің тиістісін қойып, көшіріп жаз. Саралау тәсілі «Қарқын» әдісі арқылы жүзеге асады Қарқыны жоғары оқушыға: - Мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыр. Қарқыны баяу оқушыларға: уақыт беріледі.
Сергіту сәтінед «Көңілді күн» әуенімен билейді.
(Д) 2- тапсырмада «Ашық микрофон» әдісі арқылы жүреді. Дәптермен жұмыс болады. 3-жаттығу. Дұрыс тасымалданбаған сөздерді тауып, дұрыс тасымалдап жаз. Қо-ңы-рау, қа-йың, ме-йі-рім. 4-жаттығу. Өлеңді мәнерлеп оқып, жатқа жаз. Алғысыңды, ризашылығыңды білдіретін сөздерді жаз. |
. Дескриптор: - Өлеңді оқиды және оның не туралы екенін анықтайды. -Өлең тақырыбын анықтайды. -Құшақ, бақ сөздерін жазады. - Н, ң әріптерінің тиістісін қойып, сөйлемдерді көшіріп жазады. Дескриптор: - Сөздерді дұрыс тасымалдап жазады. - Өлеңді мәнерлеп оқып, жатқа жазады. - Алғыс білдіретін сөздерін жазады. |
ҚБ: 1-10 балдық жүйе
ҚБ: 1-10 балдық жүйе
|
Оқулық, дәптер |
|
|
2минут |
Кері байланыс |
Кері байланыс: «Менің күнделігім» әдісі. |
Рефлексия жасайды. |
|
|
|
|
Машықкердің аты-жөні: |
Шаймарданова Жансая |
|||||
|
Пән/Сынып: |
2 сынып |
|||||
|
Күні |
26.10.2021ж |
|||||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
2.2.3.1 - мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді. Көптеген оқушылар: мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды. Кейбір оқушылар: дыбыстардың өзгеруіне талдау жасап, қорытынды шығарады. |
|||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
||||||
|
Ұжымдық жұмыс Жаңа тақырыптың түсіндірілуі Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
|||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
8минут |
Басы |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Ізгі тілек» әдісі арқылы жүреді. Оқу материалын жариялау сұрақ жауап арқылы жүреді:
|
Жақсы тілек айтады. Сұрақтарға жауап береді. |
|
|
|
|
35 минут |
Ортасы |
(Д) 1- тапсырма дәптермен жұмыс жүзеге асады. 5-жаттығу. Суреттерге қарап, аттарын жаз. 6-жаттығу. Диалогтерді алғыс сөздермен толтырып жаз. Саралау тәсілі: «Тапсырма» әдісі арқылы жүргізіледі. Кейбір оқушыға: - Лақ, жаңғақ сөздеріне ы дыбысын қосып жаз. Дыбыстардың өзгеруіне талдау жасап, қорытынды шығар. Сергіту сәті: Оңға, оңға түзу тұр, Солға, солға түзу тұр. Артқа қарай бір адым Алдыға қарай бір адым Жоғары төмен қарайық Орнымызды табайық. (Ұ) 2- тапсырмада «Еркін әңгіме» әдісі арқылы жүреді. 7-жаттығу. Берілген тірек сөздерді қолданып, «Алғыс» тақырыбына әңгіме құрап айт. |
Дескриптор: - Лақ, ілгіш, жаңғақ сөздерін сауатты жазады. - Диалогтерді алғыс сөздермен толтырып жазады.
. Дескриптор: - Тірек сөздерді қолданып, «Алғыс» тақырыбына әңгіме құрап айтады. |
ҚБ: 1-10 балдық жүйе
ҚБ: 1-10 балдық жүйе
|
Оқулық, дәптер |
|
|
2минут |
Кері байланыс |
Кері байланыс: «Менің күнделігім» әдісі. |
Рефлексия жасайды. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Нәтиже сабақ. Мен нені үйрендім
Нәтиже сабақ. Мен нені үйрендім
|
Машықкердің аты-жөні: |
Шаймарданова Жансая |
|||||
|
Пән/Сынып: |
2 сынып |
|||||
|
Күні |
26.10.2021ж |
|||||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
2.1.3.1 - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатыса алады, әріптердің емлесін сақтап жаза алады. Көптеген оқушылар: мәтін тақырыбын анықтайды. Кейбір оқушылар: мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді. |
|||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
||||||
|
Ұжымдық жұмыс Жаңа тақырыптың түсіндірілуі Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
|||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
8минут |
Басы |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді. Оқу материалын жариялау «Мюссенберг» әдісі арқылы жүреді: Берілген әріптер арасынан мағыналы сөздерді тауып, тақырыпты шығарыңдар. раэлиащөнәтижеөпывыыкеаозсабақтадпигннушәжпгвпвущпдпщ -Қандай сөз шықты? -Нәтиже деген не? -Ендеше бүгінгі сабағымызда не істейміз деп ойлайсыңдар? |
Мағыналы сөздерді тауып, тақырыпты шығарады. (Нәтиже сабақ) |
|
|
|
|
35 минут |
Ортасы |
(Ұ) 1- тапсырма «Еркін әңгіме» әдісі арқылы жүзеге асады. Дәптермен жұыс жүреді. 1-жаттығу. Өлеңді оқы және оның не туралы екенін анықта. Қай қатардағы сөз оның тақырыбы бола алады? Құшағы, бағы сөздеріндегі ы әрпін алып тастап жаз. 2-жаттығу. Көп нүктенің орнына н, ң әріптерінің тиістісін қойып, көшіріп жаз. Саралау тәсілі «Қарқын» әдісі арқылы жүзеге асады Қарқыны жоғары оқушыға: - Мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыр. Қарқыны баяу оқушыларға: уақыт беріледі.
Сергіту сәтінед «Көңілді күн» әуенімен билейді.
(Д) 2- тапсырмада «Ашық микрофон» әдісі арқылы жүреді. Дәптермен жұмыс болады. 3-жаттығу. Дұрыс тасымалданбаған сөздерді тауып, дұрыс тасымалдап жаз. Қо-ңы-рау, қа-йың, ме-йі-рім. 4-жаттығу. Өлеңді мәнерлеп оқып, жатқа жаз. Алғысыңды, ризашылығыңды білдіретін сөздерді жаз. |
. Дескриптор: - Өлеңді оқиды және оның не туралы екенін анықтайды. -Өлең тақырыбын анықтайды. -Құшақ, бақ сөздерін жазады. - Н, ң әріптерінің тиістісін қойып, сөйлемдерді көшіріп жазады. Дескриптор: - Сөздерді дұрыс тасымалдап жазады. - Өлеңді мәнерлеп оқып, жатқа жазады. - Алғыс білдіретін сөздерін жазады. |
ҚБ: 1-10 балдық жүйе
ҚБ: 1-10 балдық жүйе
|
Оқулық, дәптер |
|
|
2минут |
Кері байланыс |
Кері байланыс: «Менің күнделігім» әдісі. |
Рефлексия жасайды. |
|
|
|
|
Машықкердің аты-жөні: |
Шаймарданова Жансая |
|||||
|
Пән/Сынып: |
2 сынып |
|||||
|
Күні |
26.10.2021ж |
|||||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
2.2.3.1 - мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді. Көптеген оқушылар: мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды. Кейбір оқушылар: дыбыстардың өзгеруіне талдау жасап, қорытынды шығарады. |
|||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
||||||
|
Ұжымдық жұмыс Жаңа тақырыптың түсіндірілуі Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
|||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
8минут |
Басы |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Ізгі тілек» әдісі арқылы жүреді. Оқу материалын жариялау сұрақ жауап арқылы жүреді:
|
Жақсы тілек айтады. Сұрақтарға жауап береді. |
|
|
|
|
35 минут |
Ортасы |
(Д) 1- тапсырма дәптермен жұмыс жүзеге асады. 5-жаттығу. Суреттерге қарап, аттарын жаз. 6-жаттығу. Диалогтерді алғыс сөздермен толтырып жаз. Саралау тәсілі: «Тапсырма» әдісі арқылы жүргізіледі. Кейбір оқушыға: - Лақ, жаңғақ сөздеріне ы дыбысын қосып жаз. Дыбыстардың өзгеруіне талдау жасап, қорытынды шығар. Сергіту сәті: Оңға, оңға түзу тұр, Солға, солға түзу тұр. Артқа қарай бір адым Алдыға қарай бір адым Жоғары төмен қарайық Орнымызды табайық. (Ұ) 2- тапсырмада «Еркін әңгіме» әдісі арқылы жүреді. 7-жаттығу. Берілген тірек сөздерді қолданып, «Алғыс» тақырыбына әңгіме құрап айт. |
Дескриптор: - Лақ, ілгіш, жаңғақ сөздерін сауатты жазады. - Диалогтерді алғыс сөздермен толтырып жазады.
. Дескриптор: - Тірек сөздерді қолданып, «Алғыс» тақырыбына әңгіме құрап айтады. |
ҚБ: 1-10 балдық жүйе
ҚБ: 1-10 балдық жүйе
|
Оқулық, дәптер |
|
|
2минут |
Кері байланыс |
Кері байланыс: «Менің күнделігім» әдісі. |
Рефлексия жасайды. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













