Материалдар / "Не үйрендім, не білдім?"

"Не үйрендім, не білдім?"

Материал туралы қысқаша түсінік
Дауысты және дауысыз дыбыстарды ажыратады; сызба-модель, сурет, белгілер арқылы сөз,өйлем, шағын мәтін құрастырады, коммуникативтік қатыната сөз әдебін(сәлемдесу, алғыс білдіру, кешірім сұрау, өтініш айту, рұқсат сұрау, қоштасу)дұрыс қолдана алады. Көркем жазу талаптарына сай жазу жолы, жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап, әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады. Буын санына қарай сөздерді топтастырады
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
04 Желтоқсан 2022
464
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Пәні:

Әліппе

Күні:

29.11.2022

Педагогтің аты-жөні:


Сынып: 1

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Не үйрендім? Не білдім?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

Дауысты және дауысыз дыбыстарды ажыратады; сызба-модель, сурет, белгілер арқылы сөз,өйлем, шағын мәтін құрастырады, коммуникативтік қатыната сөз әдебін(сәлемдесу, алғыс білдіру, кешірім сұрау, өтініш айту, рұқсат сұрау, қоштасу)дұрыс қолдана алады.

Көркем жазу талаптарына сай жазу жолы, жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап, әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады.

Сабақтың мақсаты

әр қатардағы артық әріпті табады

сызбаға сәйкес мақалды құрады

сурет мазмұны бойынша сұрақ қояды және жауап береді

Құндылықтар

өмір бойы оқуға дайын болу

Р.Л Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы (3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:

1.Сәлемдесу.

2.Оқушыларды түгендеу.

Психологиялық ахуал орнату.

«Үш қадам» әдісі

1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау)

2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау)

3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету)

Оқушылар сабаққа назар аударады.


Оқушылар сұраққа жауап береді

Тамаша!Керемет!

Ғажап!



Сабақтың ортасы

(5 мин)









10 мин

«Қарындаш» әдісі

Берілген сөздерді буынға бөл.

Буын санына қарай топтастыр.

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау







1-тапсырма

Жұптық жұмыс

«Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі

Әр қатардағы артық әріпті тап.

Себебін түсіндір.

Дескриптор:

-артық әріпті табады

-себебін түсіндіреді

Буын санына қарай сөздерді топтастырады











1. артық әріпті табады

2.себебін түсіндіреді

Мадақтау












Білім зарядтарыменбағалау (жауабына қарай)

Оқулық

73 бет

әріптердің

баспа, жазба

түрлері

Дауысты,дауыссыз үй суретіА4



Таратпа

қаламсап


8 мин








Сергіту сәті

2 минут

2- тапсырма

Жеке жұмыс

Сызбаға сәйкес мақалды құра.

Жаттап ал.

Дескриптор:

- мақалды құрады

-мақалды жатқа айтады


«Жүгіреді балалар»

Бейнекөрініс ұсынылады

1. мақалды құрады

2.мақалды жатқа айтады






Балалар жаттығуды қайталап жасайды

«Комментарий» арқылы







«Басбармақ» арқылы

Дәптер

қаламсап








Сабақтың соңы

10 мин

3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс

«Құрастыр» әдісі

Сурет мазмұны бойынша сұрақ қой.

Сұрақтарға жауап бер.

Дескриптор:

-сурет мазмұны бойынша сұрақ құрастырады

-сұрақтарға жауап береді

1. сурет мазмұны бойынша сұрақ құрастырады

2.сұрақтарға жауап береді


«Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау

Оқулық

73 бет


Рефлексия

7 мин

«Білім заряды» әдісі (Бағалау)

Бүгінгі сабақты толық түсіндім (8,9,10 заряд)

Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(5,6,7)

Бүгінгі сабақты түсінбедім (1,2,3,4)

Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды.

«Комментарий»

арқылы

Зарядтар,

«Білім заряды» таратпасы
































Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ