Күні: 28.02.2014 ж.
Пәні: алгебра
Сынып: 9 « Б » Пән мұғалімі Курманова Салтанат Уаповна
Сабақтың тақырыбы: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер және оларды қолдану.
Сабақ мақсаты:
1) Білімділік: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді білу және өрнектерді түрлендіруде оларды қолдануды сапалы меңгеруіне жету. ББД бойынша қарыздардың деңгейін анықтау. Алған білімдерін тереңдету, жүйелеу. Өткен тақырып бойынша 63%-ға жеткен оқушылардың білім мен біліктілігін сөйлеу арқылы нақты бекіту;
2) Дамытушылық: ой-өрісін дамыту, білуге тиісті міндетті деңгейдегі есептерді шығару дағдыларын дамыту, теориялық білімін практикада қолдана білу, оқушылардың пәнге деген қызығушылықтарын арттыру, ынталандыру;
3) Тәрбиелік: өз ойын тиянақты, дәл айта білуге үйрету, сабақтағы белсенділіктерін арттыру, ұқыптылыққа, шапшаңдыққа үйрету.
Сабақ түрі: Білімді бекіту сабағы
Сабақта қолданылған әдіс- тәсілдер: Биоақпараттану және Синергетика технологиясы
Сабақ көрнекілігі: интербелсенді тақта, алгоритм сызбалары, жаттықтырғыштар кестесі
Сабақ барысы:
(«триада –биоинтернет» картасы бойынша)
-
Ұйымдастыру кезеңі
«Биоинтернет» картасы бойынша оқушылардың жұмыс жүргізу мотивациясы төмендегіше:
Орындадың+түсіндіре білдің=меңгердің.
Білімді болу – өз ойыңды нақты жеткізу және сұрақ қоя білу біліктілігің.
Үйренгің келсе – үйрет, оқыт.
Топтық рух: сенде мүмкіндік бар, басқаларға көмектесе отырып, өзіңе көмектесу.
Сыныпты белсендіру үшін сөз көшбасшыға беріледі.
Оқусыз білім жоқ,
Білімсіз күнің жоқ!
Жұмыстың реті карта бойынша түсіндіріледі.
ООМ бойынша жұмыс барысы түсіндіріледі.
-
«Жетекші білімдері мен іс-әрекет тәсілдерін өзектендіру»
Тақтаға мұғаліммен бірлесіп кезекпен қатаң ОӘЖА сызбасы бойынша тізбектің шешімін айта алатын сарапшы шақырылады. Терминологиялық дұрыс сөйлеуге баса көңіл аударылады.
Бірлік шеңбер R = 1
Егер
синус
косинус
Нүктенің абсциссасының радиусқа қатынасы
Cos α = x
R
Нүктенің ординатасының радиусқа қатынасы Sin α = y
R
Sin² x + cos² x = 1
Sin α = ± √ 1 – cos 2α
Cos α = ±√ 1 – sin2 α
тангенс
котангенс
Нүктенің ординатасының абсциссаға қатынасы
tg α = y
x
Нүктенің абсциссасының ординатаға қатынасы
ctg α = x
y
tg α = sin α
cos α
ctg α = cos α
sin α
tg α * ctg α = 1
1 + tg² α = 1
cos² α
1 + ctg² α = 1
sin² α
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер және оларды қолдану. ОӘЖӘ М9/3/10
Егер
![]()
![]()
1-цикл
-
Стандартты және өзгермелі жағдаятта білімді қолдану үлгісін құрау
Сынып үш тапсырма алады: ТКШ-АКШ-ЖКШ (І-ІІ нұсқаға әр деңгейден 1 есептен беремін). Жұмыстың аяқталуы 5+30.
Жұмыс аяқталған соң, «Қолдағы қаламсап – бұл қателік» бұйрығы беріледі. Тапсырмалардың орындалу сапасын кезеңмен тексеру. Орындау сапасы әрбір деңгейде жеке анықталады.
ТКШ= АКШ= ЖКШ=
Сынып үш топқа бөлінеді:
Альфа: ТКШ АКШ ЖКШ
Бета: ТКШ АКШ
Гамма: ТКШ тапсырмаларын орындағандар.
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Есепте |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -1 |
|
І -1 |
|
І -1 |
|
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
-
Білімді өз бетінше қолдану
Орындалған жұмыстар бойынша қатемен жұмыс. «Альфа» тобының сарапшылары ООМ толтырады және «Бета» тобымен жұмыс жасайды. Сынып ОӘЖА сызбасы негізінде сол тақырып бойынша жұмыс істейді.
-
Бақылау және өзіндік бақылау
«Бета» тобындағы сынақты тапсырғандар ООМ толтырады және «Гамма» тобына түсіндіруге көшеді, немесе өз топтарындағы жағдаяттарға қарай жұмыс жасайды. Ешбір оқушы жұмыссыз отырмайды, тіпті сарапшылар қасына келмеген жағдайда да өз бетінше ОӘЖА сызбасы бойынша ауызша айтып үйренеді.
Жұмыстың аяқталғаны ООМ ұяшықтарының толтырылуы бойынша анықталады. Сынақ тапсырғандар мен сарапшыларды қосқанда 63%-дан кем болмауы тиіс.
-
Түзету
Сынып үш тапсырма алады: ТКШ-АКШ-ЖКШ (әр деңгейден 1 есептен беремін).
Жұмыс аяқталған соң, «Қолдағы қаламсап – бұл қателік» бұйрығы беріледі. Тапсырмалардың орындалу сапасын кезеңмен тексеру. Орындау сапасы әрбір деңгейде жеке анықталады.
ТКШ= АКШ= ЖКШ=
Жұмыстың аяқталуы 5+30 бойынша тек қана «Бета» және «Гамма» топтары үшін.
Сынып үш топқа бөлінеді:
Альфа: ТКШ АКШ ЖКШ
Бета: ТКШ АКШ
Гамма: ТКШ тапсырмаларын орындайды.
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -1 |
|
І -1 |
|
І -1 |
|
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
2- цикл
-
«Стандартты және өзгермелі жағдаяттарда білімді қолдану үлгісін құрау»
Атқарылған жұмыс бойынша қатемен жұмыс.
«Альфа» тобының сарапшылары ООМ толтырады және «Бета» тобымен жұмыс жасайды. Сынып ОӘЖА сызбасы негізінде сол тақырып бойынша жұмыс жасайды.
-
«Білімді өз бетінше қолдану»
«Бета» тобындағы сынақты тапсырғандар ООМ толтырады және «Гамма» тобына түсіндіруге көшеді, немесе өз топтарындағы жағдаяттарға қарай жұмыс жасайды. Ешбір оқушы жұмыссыз отырмайды, тіпті сарапшылар қасына келмеген жағдайда да өз бетінше ОӘЖА сызбасы бойынша ауызша айтып үйренеді.
Жұмыстың аяқталғаны ООМ ұяшықтарының толтырылуы бойынша анықталады. Сынақ тапсырғандар мен сарапшыларды қосқанда 63%-дан кем болмауы тиіс.
-
«Бақылау мен өзіндік бақылау»
Сынып үш тапсырма алады: ТКШ-АКШ-ЖКШ (әр деңгейден 1 есептен беремін).
Жұмыс аяқталған соң, «Қолдағы қаламсап – бұл қателік» бұйрығы беріледі. Тапсырмалардың орындалу сапасын кезеңмен тексеру. Орындау сапасы әрбір деңгейде жеке анықталады.
ТКШ= АКШ= ЖКШ=
Жұмыстың аяқталуы 5+30 бойынша тек қана «Бета» және «Гамма» топтары үшін.
Сынып үш топқа бөлінеді:
Альфа: ТКШ АКШ ЖКШ
Бета: ТКШ АКШ
Гамма: ТКШ тапсырмаларын орындайды.
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -2 |
|
І -2 |
|
І -2 |
|
|
ІІ-2 |
|
ІІ-2 |
|
ІІ-2 |
|
3-цикл
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -3 |
|
І -3 |
|
І -3 |
|
|
ІІ-3 |
|
ІІ-3 |
|
ІІ-3 |
|
-
«Түзету»
2-циклдің қорытындысы шығарылады. Мұғалім ООМ бойынша сарапшыларға өткен циклдің нәтижесі бойынша деңгейі көтерілмеген оқушыларды көрсетіп, солармен қайта жұмыс жүргізуді ұйымдастырады. Кері байланыс және жауапкершілік заңдылығы жүзеге асады, Әр кезеңнен кейін түсіндіру дұрыстығына көңіл аудару және жұмыс барысында байқалған қателерді көрсету, ООМ- жаңарады.
Сыныптың көшбасшысы оқушыларды белсендіреді, кейбіреулердің белсендігін және кейбір оқушылардың белсендігінің төмендігін ескертіп отырады.
-
Рефлексия
Әр циклдің қорытындысы шығарылады. Мұғалім сарапшыларға өткен циклдің нәтижесі бойынша деңгейі көтерілмеген оқушыларды көрсетіп, солармен қайта жұмыс жүргізуді ұйымдастырады.Кері байланыс және жауапкершілік заңдылығы жүзеге асады.
Сыныптың көшбасшысы оқушыларды белсендіреді, кейбіреулердің белсендігін және кейбір оқушылардың белсендігінің төмендігін ескертіп отырады.
-
Түсінік беру
Цикл саны шектелмейді. Мұғалім картамен жұмыс барысында сарапшылардың және бүкіл сыныптың жұмысын үйлестіреді. Оқушылардың түсіндіру және тапсырманы дұрыс шешу біліктерін қатаң түрде тексереді.
Картамен жұмыстың аяқталуы: оқушылардың 63 пайызы «Альфа» тобына көшу керек.
-
Бағалау
Бағалау деңгей бойынша қойылады
Альфа-5 ұпай, Бета-4 ұпай, Гамма-3 ұпай.
«Биоинтернет» картасы бойынша жұмыс аяқталғаннан кейін, сыныптың заң шығарушылары «Альфа» тобына оқушылардың өтуіне ықпал еткен және тиімді жұмыс атқарған сарапшыларға қосымша ұпай беріледі.
Мұғалім сыныптық командамен көшбасшының жұмысының сапасын атап өтеді.
-
Үй тапсырмасы
«Альфа» тобы ЖКШ бойынша 10 тапсырмадан кем емес тапсырма орындайды. Алты сарапшы ЖКШ бойынша 30 тапсырма орындайды. Бұл сарапшылар «Жаттықтырғыш» картасында мұғалімнің көмекшісі болады және де сабақта барлық топтың оқушыларының тапсырмаларының дұрыс орындалуын тексереді.
«Бета тобы» АКШ бойынша 10 тапсырма және ЖКШ бойынша 5 тапсырма орындауы тиіс.
«Гамма» тобы ТКШ бойынша 10 кем тапсырма және АКШ бойынша 5 тапсырма орындауы тиіс.
Картамен жұмыс аяқталғаннан кейін мұғалім тақырыптарды оқыту уақытының біткенін хабарлайды.
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Есепте |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -1 |
|
І -1 |
|
І -1 |
|
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
Жаттықтырғыш
1-цикл
2-цикл
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -1 |
|
І -1 |
|
І -1 |
|
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
3-цикл
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -3 |
|
І -3 |
|
І -3 |
|
|
ІІ-3 |
|
ІІ-3 |
|
ІІ-3 |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер және оларды қолдану.
Күні: 28.02.2014 ж.
Пәні: алгебра
Сынып: 9 « Б » Пән мұғалімі Курманова Салтанат Уаповна
Сабақтың тақырыбы: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер және оларды қолдану.
Сабақ мақсаты:
1) Білімділік: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді білу және өрнектерді түрлендіруде оларды қолдануды сапалы меңгеруіне жету. ББД бойынша қарыздардың деңгейін анықтау. Алған білімдерін тереңдету, жүйелеу. Өткен тақырып бойынша 63%-ға жеткен оқушылардың білім мен біліктілігін сөйлеу арқылы нақты бекіту;
2) Дамытушылық: ой-өрісін дамыту, білуге тиісті міндетті деңгейдегі есептерді шығару дағдыларын дамыту, теориялық білімін практикада қолдана білу, оқушылардың пәнге деген қызығушылықтарын арттыру, ынталандыру;
3) Тәрбиелік: өз ойын тиянақты, дәл айта білуге үйрету, сабақтағы белсенділіктерін арттыру, ұқыптылыққа, шапшаңдыққа үйрету.
Сабақ түрі: Білімді бекіту сабағы
Сабақта қолданылған әдіс- тәсілдер: Биоақпараттану және Синергетика технологиясы
Сабақ көрнекілігі: интербелсенді тақта, алгоритм сызбалары, жаттықтырғыштар кестесі
Сабақ барысы:
(«триада –биоинтернет» картасы бойынша)
-
Ұйымдастыру кезеңі
«Биоинтернет» картасы бойынша оқушылардың жұмыс жүргізу мотивациясы төмендегіше:
Орындадың+түсіндіре білдің=меңгердің.
Білімді болу – өз ойыңды нақты жеткізу және сұрақ қоя білу біліктілігің.
Үйренгің келсе – үйрет, оқыт.
Топтық рух: сенде мүмкіндік бар, басқаларға көмектесе отырып, өзіңе көмектесу.
Сыныпты белсендіру үшін сөз көшбасшыға беріледі.
Оқусыз білім жоқ,
Білімсіз күнің жоқ!
Жұмыстың реті карта бойынша түсіндіріледі.
ООМ бойынша жұмыс барысы түсіндіріледі.
-
«Жетекші білімдері мен іс-әрекет тәсілдерін өзектендіру»
Тақтаға мұғаліммен бірлесіп кезекпен қатаң ОӘЖА сызбасы бойынша тізбектің шешімін айта алатын сарапшы шақырылады. Терминологиялық дұрыс сөйлеуге баса көңіл аударылады.
Бірлік шеңбер R = 1
Егер
синус
косинус
Нүктенің абсциссасының радиусқа қатынасы
Cos α = x
R
Нүктенің ординатасының радиусқа қатынасы Sin α = y
R
Sin² x + cos² x = 1
Sin α = ± √ 1 – cos 2α
Cos α = ±√ 1 – sin2 α
тангенс
котангенс
Нүктенің ординатасының абсциссаға қатынасы
tg α = y
x
Нүктенің абсциссасының ординатаға қатынасы
ctg α = x
y
tg α = sin α
cos α
ctg α = cos α
sin α
tg α * ctg α = 1
1 + tg² α = 1
cos² α
1 + ctg² α = 1
sin² α
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер және оларды қолдану. ОӘЖӘ М9/3/10
Егер
![]()
![]()
1-цикл
-
Стандартты және өзгермелі жағдаятта білімді қолдану үлгісін құрау
Сынып үш тапсырма алады: ТКШ-АКШ-ЖКШ (І-ІІ нұсқаға әр деңгейден 1 есептен беремін). Жұмыстың аяқталуы 5+30.
Жұмыс аяқталған соң, «Қолдағы қаламсап – бұл қателік» бұйрығы беріледі. Тапсырмалардың орындалу сапасын кезеңмен тексеру. Орындау сапасы әрбір деңгейде жеке анықталады.
ТКШ= АКШ= ЖКШ=
Сынып үш топқа бөлінеді:
Альфа: ТКШ АКШ ЖКШ
Бета: ТКШ АКШ
Гамма: ТКШ тапсырмаларын орындағандар.
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Есепте |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -1 |
|
І -1 |
|
І -1 |
|
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
-
Білімді өз бетінше қолдану
Орындалған жұмыстар бойынша қатемен жұмыс. «Альфа» тобының сарапшылары ООМ толтырады және «Бета» тобымен жұмыс жасайды. Сынып ОӘЖА сызбасы негізінде сол тақырып бойынша жұмыс істейді.
-
Бақылау және өзіндік бақылау
«Бета» тобындағы сынақты тапсырғандар ООМ толтырады және «Гамма» тобына түсіндіруге көшеді, немесе өз топтарындағы жағдаяттарға қарай жұмыс жасайды. Ешбір оқушы жұмыссыз отырмайды, тіпті сарапшылар қасына келмеген жағдайда да өз бетінше ОӘЖА сызбасы бойынша ауызша айтып үйренеді.
Жұмыстың аяқталғаны ООМ ұяшықтарының толтырылуы бойынша анықталады. Сынақ тапсырғандар мен сарапшыларды қосқанда 63%-дан кем болмауы тиіс.
-
Түзету
Сынып үш тапсырма алады: ТКШ-АКШ-ЖКШ (әр деңгейден 1 есептен беремін).
Жұмыс аяқталған соң, «Қолдағы қаламсап – бұл қателік» бұйрығы беріледі. Тапсырмалардың орындалу сапасын кезеңмен тексеру. Орындау сапасы әрбір деңгейде жеке анықталады.
ТКШ= АКШ= ЖКШ=
Жұмыстың аяқталуы 5+30 бойынша тек қана «Бета» және «Гамма» топтары үшін.
Сынып үш топқа бөлінеді:
Альфа: ТКШ АКШ ЖКШ
Бета: ТКШ АКШ
Гамма: ТКШ тапсырмаларын орындайды.
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -1 |
|
І -1 |
|
І -1 |
|
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
2- цикл
-
«Стандартты және өзгермелі жағдаяттарда білімді қолдану үлгісін құрау»
Атқарылған жұмыс бойынша қатемен жұмыс.
«Альфа» тобының сарапшылары ООМ толтырады және «Бета» тобымен жұмыс жасайды. Сынып ОӘЖА сызбасы негізінде сол тақырып бойынша жұмыс жасайды.
-
«Білімді өз бетінше қолдану»
«Бета» тобындағы сынақты тапсырғандар ООМ толтырады және «Гамма» тобына түсіндіруге көшеді, немесе өз топтарындағы жағдаяттарға қарай жұмыс жасайды. Ешбір оқушы жұмыссыз отырмайды, тіпті сарапшылар қасына келмеген жағдайда да өз бетінше ОӘЖА сызбасы бойынша ауызша айтып үйренеді.
Жұмыстың аяқталғаны ООМ ұяшықтарының толтырылуы бойынша анықталады. Сынақ тапсырғандар мен сарапшыларды қосқанда 63%-дан кем болмауы тиіс.
-
«Бақылау мен өзіндік бақылау»
Сынып үш тапсырма алады: ТКШ-АКШ-ЖКШ (әр деңгейден 1 есептен беремін).
Жұмыс аяқталған соң, «Қолдағы қаламсап – бұл қателік» бұйрығы беріледі. Тапсырмалардың орындалу сапасын кезеңмен тексеру. Орындау сапасы әрбір деңгейде жеке анықталады.
ТКШ= АКШ= ЖКШ=
Жұмыстың аяқталуы 5+30 бойынша тек қана «Бета» және «Гамма» топтары үшін.
Сынып үш топқа бөлінеді:
Альфа: ТКШ АКШ ЖКШ
Бета: ТКШ АКШ
Гамма: ТКШ тапсырмаларын орындайды.
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -2 |
|
І -2 |
|
І -2 |
|
|
ІІ-2 |
|
ІІ-2 |
|
ІІ-2 |
|
3-цикл
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -3 |
|
І -3 |
|
І -3 |
|
|
ІІ-3 |
|
ІІ-3 |
|
ІІ-3 |
|
-
«Түзету»
2-циклдің қорытындысы шығарылады. Мұғалім ООМ бойынша сарапшыларға өткен циклдің нәтижесі бойынша деңгейі көтерілмеген оқушыларды көрсетіп, солармен қайта жұмыс жүргізуді ұйымдастырады. Кері байланыс және жауапкершілік заңдылығы жүзеге асады, Әр кезеңнен кейін түсіндіру дұрыстығына көңіл аудару және жұмыс барысында байқалған қателерді көрсету, ООМ- жаңарады.
Сыныптың көшбасшысы оқушыларды белсендіреді, кейбіреулердің белсендігін және кейбір оқушылардың белсендігінің төмендігін ескертіп отырады.
-
Рефлексия
Әр циклдің қорытындысы шығарылады. Мұғалім сарапшыларға өткен циклдің нәтижесі бойынша деңгейі көтерілмеген оқушыларды көрсетіп, солармен қайта жұмыс жүргізуді ұйымдастырады.Кері байланыс және жауапкершілік заңдылығы жүзеге асады.
Сыныптың көшбасшысы оқушыларды белсендіреді, кейбіреулердің белсендігін және кейбір оқушылардың белсендігінің төмендігін ескертіп отырады.
-
Түсінік беру
Цикл саны шектелмейді. Мұғалім картамен жұмыс барысында сарапшылардың және бүкіл сыныптың жұмысын үйлестіреді. Оқушылардың түсіндіру және тапсырманы дұрыс шешу біліктерін қатаң түрде тексереді.
Картамен жұмыстың аяқталуы: оқушылардың 63 пайызы «Альфа» тобына көшу керек.
-
Бағалау
Бағалау деңгей бойынша қойылады
Альфа-5 ұпай, Бета-4 ұпай, Гамма-3 ұпай.
«Биоинтернет» картасы бойынша жұмыс аяқталғаннан кейін, сыныптың заң шығарушылары «Альфа» тобына оқушылардың өтуіне ықпал еткен және тиімді жұмыс атқарған сарапшыларға қосымша ұпай беріледі.
Мұғалім сыныптық командамен көшбасшының жұмысының сапасын атап өтеді.
-
Үй тапсырмасы
«Альфа» тобы ЖКШ бойынша 10 тапсырмадан кем емес тапсырма орындайды. Алты сарапшы ЖКШ бойынша 30 тапсырма орындайды. Бұл сарапшылар «Жаттықтырғыш» картасында мұғалімнің көмекшісі болады және де сабақта барлық топтың оқушыларының тапсырмаларының дұрыс орындалуын тексереді.
«Бета тобы» АКШ бойынша 10 тапсырма және ЖКШ бойынша 5 тапсырма орындауы тиіс.
«Гамма» тобы ТКШ бойынша 10 кем тапсырма және АКШ бойынша 5 тапсырма орындауы тиіс.
Картамен жұмыс аяқталғаннан кейін мұғалім тақырыптарды оқыту уақытының біткенін хабарлайды.
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Есепте |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -1 |
|
І -1 |
|
І -1 |
|
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
Жаттықтырғыш
1-цикл
2-цикл
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -1 |
|
І -1 |
|
І -1 |
|
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
ІІ-1 |
|
3-цикл
|
ТКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
АКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
ЖКШ Өрнекті ықшамдаңдар |
|||
|
І -3 |
|
І -3 |
|
І -3 |
|
|
ІІ-3 |
|
ІІ-3 |
|
ІІ-3 |
|
шағым қалдыра аласыз






























