Материалдар / Неліктен Жанна д̓ Арк француз халқының есінде сақталады?
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Неліктен Жанна д̓ Арк француз халқының есінде сақталады?

Материал туралы қысқаша түсінік
Ұстаздарға, жас мамандарға қажетті ақпарат
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
13 Ақпан 2019
2079
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

































































Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 2 С

Күні:

Сынып: 6Қатысқандар:Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбыНеліктен Жанна д̓ Арк француз халқының есінде сақталады



Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)6.3.1.4 – феодалдық соғыстар мен орталықтандырылған мемлекеттердің құрылуы арасында байланыс орнату
Сабақтың мақсатыФеодалдық соғыстар мен орталықтандырылған мемлекеттерді салыстыра отырып, негізгі қарым-қатынасты анықтау. 1. Жүз жылдық соғыстың кезендері мен хронологиялық шенберін анықтау2. Тарихтағы тұлғаның орнын сипаттау.3. Соғыстағы басты мемлекеттерді анықтап, салыстыру.

Бағалау критерийі1. Жүзжылдық соғыстың себептері мен оқиғаларын біледі.2. Француз тарихындағы Жанна де Арктың орнын анықтайды.3. Англия мен Франция күштерінің арақатынасына салыстыру жасай алады.
Тілдік мақсаттар

Тындалым: БейнежазбаЖазылым, айтылым; 1 тапсырмаЖазылым, айтылым, тындалым 2 тапсырмаЖазылым, айтылым 3 тапсырма



Құндылықтарға баулу



Өзге елдердің туралы айта отырып азаматтық, патриоттық тәрбие алады



Пәнаралық байланысгеография





Алдыңғы білім

Англия мен Франция мемлекеттері туралы біледі



Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдеріСабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар
Сабақтың басы 5 мин

Психологиялық дайындық: Тілек айтуМұғалім іс әрекеті «Музықалық қобдиша» әдісі арқылы үй тапсырмасы бойынша оқушылыр сұрақтар құрастырып жауап береді Смайликпен бағалау

Гүл, музыка, қобдиша















Сабақтың ортасы 3 мин





5 мин































20 мин
Жаңа тақырып Бейнежазбадан үзінді көрсетуБіздің сабаққа қандай қатысы бар? Оқушылар жауабы; (Жанна д̓ Арк)Дұрыс айтасыздар (жаңа тақырыпты ашу)

1- тапсырма Кесте толтырады



Өзін –өзі бағалау «Басмармақ» арқылы Мұғалім: Өте жақсы оқушылар, келесі тапсырманы орындаймыз.

2-Тапсырма (Топтық жұмыс)

ФИШБОУН әдісіПроблемалық сұрақНеліктен Жанна д̓ Арк француз халқының есінде сақталады?















Бір-бірін бағалау (дұрыс жауап , шаблон арқылы)

-Келесі тапсырма Венн диаграммасы 3- тапсырма «Венн диаграммасы» Франция мен Англия











Дескриптор1.Бір ерекшілігін жазады2. Екі ерекшілігін жазады3. Екі ерекшілігін жазады,ұқсастықтарын жазады

«Бағдаршам» арқылы бағалау

Оқушылар өз жұмысын бағалайды. Олар қызыл, жасыл, сары карточкаларды көрсету арқылы, берілген тапсырманы қандай деңгейде орындағанын көрсетеді

Интернет ресурсБейнежазба(Жанна д̓ Арк)

















































































Сабақтың соңы7 минҮйге тапсырма1. Тест құрастыру2. Сөзжұмбақ құрастыру3. Эссе жазуРефлексияМаған үш зат айт
  • Біз бүгін оқып үйрендік
  • Біз жақсы жасай алдық
  • Топ өте жақсы жасай алды






















  • Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау














    Сабақ бойынша рефлексия

    Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды ма?Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен?






    Жалпы бағалау





    Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)?1:





    2:







    Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?1:







    2:



    Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет?


    Ресми байқаулар тізімі
    Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!