2023-2024 оқу жылындағы нөлдік срез қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер
Сынып: 9 «А»
Оқушылар саны: 16
Пән: Алгебра
Педагог: Балтабаева Аққалау
Мақсаты: Нөлдік срез нәтижелерін талдау
|
Орындаған |
Макс балл |
Нөлдік срез балдарының пайыздық мазмұны |
Сапа |
Үлгерім |
|||
|
Нашар |
Қанағат |
Жақсы |
Өте жақсы |
||||
|
0-39% |
40-64% |
65-84% |
85-100% |
||||
|
16 |
10 |
0-3 |
4-6 |
7-8 |
9-10 |
100% |
100% |
|
0 |
0 |
14 |
2 |
||||
|
Қол жеткізген мақсаттар |
Қиындық тудырған мақсаттар |
|
8.1.1.2 санның квадрат түбірі және арифметикалық квадрат түбірі анықтамаларын білу және ұғымдарын ажырату; 8.1.2.3 көбейткішті квадрат түбір белгісінің алдына шығару және көбейткішті квадрат түбір белгісінің астына алу; 8.2.2.3 квадрат теңдеулерді шешу; 8.2.2.4 Виет теоремасын қолдану; 8.2.2.8 квадрат теңсіздіктерді шешу; 8.4.2.1 мәтінді есептерді квадрат теңдеулердің көмегімен шешу; |
8.2.2.5 8.2.2.6 бөлшек-рационал теңдеулерді шешу; 8.4.1.2
|
-
Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі:
Теңсіздіктердің шешімдерін сан аралығы арқылы және берілген сан аралығын теңсіздік түрінде жазу; Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулерді шешу;
2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың
себептері:
Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық
3. Нөлдік срез нәтижелерін талдау қортындысы бойынша жоспарланған жұмыс: Қиындық туғызған тапсырмалар бойынша жұмыс жасау, қосымша тапсырмалар беру. Оқушылардың қателіктерін жою және жіберілген қателіктерді қайталаламау.
Күні: 04.09.2023 ж
Педагогтің (Т.А.Ә.): Балтабаева А________________
2023-2024 оқу жылындағы нөлдік срез қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер
Сынып: 9 «Ә»
Оқушылар саны: 21
Пән: Алгебра
Педагог: Балтабаева Аққалау
Мақсаты: Нөлдік срез нәтижелерін талдау
|
Орындаған |
Макс балл |
Нөлдік срез балдарының пайыздық мазмұны |
Сапа |
Үлгерім |
|||
|
Нашар |
Қанағат |
Жақсы |
Өте жақсы |
||||
|
0-39% |
40-64% |
65-84% |
85-100% |
||||
|
21 |
10 |
0-3 |
4-6 |
7-8 |
9-10 |
57% |
100% |
|
0 |
9 |
12 |
0 |
||||
|
Қол жеткізген мақсаттар |
Қиындық тудырған мақсаттар |
|
8.1.1.2 санның квадрат түбірі және арифметикалық квадрат түбірі анықтамаларын білу және ұғымдарын ажырату; 8.1.2.3 көбейткішті квадрат түбір белгісінің алдына шығару және көбейткішті квадрат түбір белгісінің астына алу; 8.2.2.3 квадрат теңдеулерді шешу; 8.2.2.4 Виет теоремасын қолдану; 8.2.2.8 квадрат теңсіздіктерді шешу; 8.4.2.1 мәтінді есептерді квадрат теңдеулердің көмегімен шешу; |
8.2.2.5 8.2.2.6 бөлшек-рационал теңдеулерді шешу; 8.4.1.2
|
1. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі:
Теңсіздіктердің шешімдерін сан аралығы арқылы және берілген сан аралығын теңсіздік түрінде жазу; Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулерді шешу;
2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың
себептері:
Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық
3. Нөлдік срез нәтижелерін талдау қортындысы бойынша жоспарланған жұмыс: Қиындық туғызған тапсырмалар бойынша жұмыс жасау, қосымша тапсырмалар беру. Оқушылардың қателіктерін жою және жіберілген қателіктерді қайталамау.
Күні: 04.09.2023 ж
Педагогтің (Т.А.Ә.): Балтабаева А________________
2023-2024 оқу жылындағы нөлдік срез қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер
Сынып: 9 «Б»
Оқушылар саны: 24
Пән: Алгебра
Педагог: Балтабаева Аққалау
Мақсаты: Нөлдік срез нәтижелерін талдау
|
Орындаған |
Макс балл |
Нөлдік срез балдарының пайыздық мазмұны |
Сапа |
Үлгерім |
|||
|
Нашар |
Қанағат |
Жақсы |
Өте жақсы |
||||
|
0-39% |
40-64% |
65-84% |
85-100% |
||||
|
24 |
10 |
0-3 |
4-6 |
7-8 |
9-10 |
54 % |
100% |
|
|
11 |
10 |
3 |
||||
|
Қол жеткізген мақсаттар |
Қиындық тудырған мақсаттар |
|
8.1.1.2 санның квадрат түбірі және арифметикалық квадрат түбірі анықтамаларын білу және ұғымдарын ажырату; 8.1.2.3 көбейткішті квадрат түбір белгісінің алдына шығару және көбейткішті квадрат түбір белгісінің астына алу; 8.2.2.3 квадрат теңдеулерді шешу; 8.2.2.4 Виет теоремасын қолдану; 8.2.2.8 квадрат теңсіздіктерді шешу; 8.4.2.1 мәтінді есептерді квадрат теңдеулердің көмегімен шешу; |
8.2.2.5 8.2.2.6 бөлшек-рационал теңдеулерді шешу; 8.4.1.2
|
1.Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі:
Теңсіздіктердің шешімдерін сан аралығы арқылы және берілген сан аралығын теңсіздік түрінде жазу; Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулерді шешу;
2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың
себептері:
Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық
3. Нөлдік срез нәтижелерін талдау қортындысы бойынша жоспарланған жұмыс: Қиындық туғызған тапсырмалар бойынша жұмыс жасау, қосымша тапсырмалар беру. Оқушылардың қателіктерін жою және жіберілген қателіктерді қайталамау.
Күні: 04.09.2023 ж
Педагогтің (Т.А.Ә.): Балтабаева А________________
2023-2024 оқу жылындағы нөлдік срез қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер
Сынып: 6 «Б»
Оқушылар саны: 24
Пән: Математика
Педагог: Балтабаева Аққалау
Мақсаты: Нөлдік срез нәтижелерін талдау
|
Орындаған |
Макс балл |
Нөлдік срез балдарының пайыздық мазмұны |
Сапа |
Үлгерім |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Балтабаева Аққалау СергейқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Нөлдік СРЕЗЬ Талдауы
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Нөлдік СРЕЗЬ ТалдауыМатериал туралы қысқаша түсінік
Нөлдік срезьдің анализдік талдауы
Материалдың қысқаша нұсқасы 2023-2024 оқу жылындағы нөлдік срез қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер Сынып: 9 «А» Оқушылар саны: 16 Пән: Алгебра Педагог: Балтабаева Аққалау Мақсаты: Нөлдік срез нәтижелерін талдау
Теңсіздіктердің шешімдерін сан аралығы арқылы және берілген сан аралығын теңсіздік түрінде жазу; Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулерді шешу; 2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың себептері: Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық 3. Нөлдік срез нәтижелерін талдау қортындысы бойынша жоспарланған жұмыс: Қиындық туғызған тапсырмалар бойынша жұмыс жасау, қосымша тапсырмалар беру. Оқушылардың қателіктерін жою және жіберілген қателіктерді қайталаламау. Күні: 04.09.2023 ж Педагогтің (Т.А.Ә.): Балтабаева А________________ 2023-2024 оқу жылындағы нөлдік срез қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер Сынып: 9 «Ә» Оқушылар саны: 21 Пән: Алгебра Педагог: Балтабаева Аққалау Мақсаты: Нөлдік срез нәтижелерін талдау
1. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі: Теңсіздіктердің шешімдерін сан аралығы арқылы және берілген сан аралығын теңсіздік түрінде жазу; Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулерді шешу; 2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың себептері: Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық 3. Нөлдік срез нәтижелерін талдау қортындысы бойынша жоспарланған жұмыс: Қиындық туғызған тапсырмалар бойынша жұмыс жасау, қосымша тапсырмалар беру. Оқушылардың қателіктерін жою және жіберілген қателіктерді қайталамау. Күні: 04.09.2023 ж Педагогтің (Т.А.Ә.): Балтабаева А________________
2023-2024 оқу жылындағы нөлдік срез қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер Сынып: 9 «Б» Оқушылар саны: 24 Пән: Алгебра Педагог: Балтабаева Аққалау Мақсаты: Нөлдік срез нәтижелерін талдау
1.Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі: Теңсіздіктердің шешімдерін сан аралығы арқылы және берілген сан аралығын теңсіздік түрінде жазу; Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулерді шешу; 2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың себептері: Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық 3. Нөлдік срез нәтижелерін талдау қортындысы бойынша жоспарланған жұмыс: Қиындық туғызған тапсырмалар бойынша жұмыс жасау, қосымша тапсырмалар беру. Оқушылардың қателіктерін жою және жіберілген қателіктерді қайталамау. Күні: 04.09.2023 ж Педагогтің (Т.А.Ә.): Балтабаева А________________
2023-2024 оқу жылындағы нөлдік срез қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер Сынып: 6 «Б» Оқушылар саны: 24 Пән: Математика Педагог: Балтабаева Аққалау Мақсаты: Нөлдік срез нәтижелерін талдау
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














