Материалдар / Нысандар үшін бағдарлама кодын жазу

Нысандар үшін бағдарлама кодын жазу

Материал туралы қысқаша түсінік
мұғалімдерге
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
20 Мамыр 2020
758
0 рет жүктелген
693 ₸ 770 ₸
Бүгін алсаңыз 10% жеңілдік
беріледі
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 10.4. 2D ойынды құру

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып:

Сабақта қатысушылардың саны:

Сабақта қатыспағандар:

Тема урока

Нысандар үшін бағдарлама кодын жазу

Осы сабақта қол жеткізілген оқыту мақсаттары (оқу жоспарына сілтеме)

10.4.2.3 спрайттарды басқару үшін қарапайым сценарий жазу


Сабақ мақсаттары

қарапайым кодтар жазу және ұялы қосымшаларды әзірлеу ортасында қосымшаларды өңдеу мүмкіндігі

Жетістік критерийлері

Білім - Қолданбадағы деректер түрлерін біліңіз

Қолдану - Қолданбаны әзірлеу ортасының әртүрлі компоненттерін қолданады.

Талдау - Неліктен бағдарлама қателері орын алуы мүмкін екенін анықтаңыз

Тіл мақсаттары

Тақырыпқа қатысты сөздік және терминология:

экран, түймелер, компоненттер, қоршаған орта, енгізу өрісі, шығару өрісі

Құрастыру мәндері


Өзіңізді және басқа адамдарды құрметтеңіз

Ынтымақтастық

Жауапты азаматтығы

Академиялық адалдық

Өмір бойы оқыту

Ашықтық

Сыныпта талқылау және практикалық әрекеттер арқылы жүзеге асырылады.

Пәнаралық байланыс

Интерперсіздік байланыс әртүрлі пәндік облыстардан алынған ақпарат арқылы жүзеге асырылады.

Алдын ала білім

Оқушылар мобильді қосымшаларды әзірлеу ортасының әр түрлі компоненттерін біледі және қолданады.


Сабақ кестесі

Жоспарланған сабақ кезеңдері

Сабақ кестесі

Ресурстар

Сабақтың басы

3 мин

Сабақтың басында:

- студенттерді тіркеу;

- студенттермен бірге сабақ мақсаттары анықталады.

Мұғалім: Оқушыларды белсендендіру үшін суретпен слайд көрсетіледі.

Шәкірттер: Суретке қарап отырып, олар оны топтарда талқылап, содан кейін ықтимал жауаптар беруі керек.

Бағалау: шамамен жауаптар қабылданады.

Презентация


Сабақтың ортасы

10 мин








3 мин














1 мин





20 мин


Жаңа ұғымдар мен әрекет ету әдістерін қалыптастыру.

Мұғалім: Мобильді қосымшаларды әзірлеу ортасында негізгі бағдарламалау блоктарын көрсетеді.

Студенттер: Жол картасы арқылы негізгі бағдарламалау блоктарын белгілеп, есте сақтаңыз.

Бағалау: Әр түрлі программалау блоктарымен танысқан кезде мұғалімнің сұрақтарына жауап беру.



Жаңа білімдерді және әрекет ету әдістерін бастапқы сынау

Мұғалім: «Объективті қозғалысты басқару» мобильді қосымшасын ұсынады.

Шәкірттері: Жұпты талқылағаннан кейін, олар қолданатын нәрселер туралы бірнеше идеяны ұсынуы керек. Қолданбаның әрекеттерін және кері байланысын талдау. Не өзгереді? Қалай өзгерту керек? Өтініштің қысқаша сипаттамасын, оны пайдалану барысында орындалатын әрекеттерді көрсету керек пе?

Бағалау: Студенттердің аналитикалық дағдылары ескеріледі.



Физкультминутка. Басыңызды оңға, солға, 1,2,3,4 баллға дейін бұраңыз, 3 рет қайталаңыз. Содан кейін торсық торсы 1,2,3,4 есебінен сол және оң жаққа 3 рет қайталанады.



Тәжірибелік жұмыстарды дербес орындау

Мұғалім: Мобильді қосымшаларды көрсетеді «Объектінің қозғалысын басқару» және сприз және кодтау жасау.

Оқушылар: олардың бағдарламалау дағдыларын көрсету.

Бағалау: Қолданбаның компоненттерін таңдаудың дұрыстығына, спрайттың және кодтаудың құрылысы.

Презентация.













Таратылым №1



























Тәжірибелік жұмыс №1 и №2

Сабақтың соңы


3 мин

Сабақтың соңында студенттер:

Мұғалім: кері байланыс үшін парақшалар таратады

Студенттер: Сабақтың соңында олардың мәртебесін белгілеңіз.

Презентация.


Дифференциация - Сізге неғұрлым қолдау көрсетуді қалайсыз? Сіз неғұрлым қабілетті оқушыларға қандай міндеттер қоюды жоспарлайсыз?

Бағалау - Оқушылардың оқу деңгейін қалай тексеруге болады?

Денсаулық және қауіпсіздік


Ұсынылған міндеттер дифференциациялауды білдіреді, мысалы, №1 таратушы материалда оқушылар 3-дің орнына тек 1 идея ұсына алады. 1-ші және 2-ші практикалық тапсырма таңдауды жасай алады, сонымен қатар уақытқа байланысты болады.

Сабақтың әр кезеңінде мұғалім студенттердің, топтағы, бу бөлмесіндегі және жеке жұмысындағы білімін тексереді.

Студенттерді босату үшін физикалық тәртіп болады.

Сабақтың көрінісі


Сабақтың / мақсаттардың мақсаттары шынайы болған ба?

Барлық студенттер DH-ге қол жеткізді ме?

Егер жоқ болса, неге жоқ?

Сабақта дифференциация дұрыс па?

Сабақты уақытша кезеңдерде ұстап тұру керек пе?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге?

Сабақты көрсету үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. Сол бағандағы сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз.


Жалпы рейтинг



Сабақтың екі қыры қандай жақсы өтті (оқыту мен оқу туралы ойлаңыз)?

1:


2:


Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқу туралы ойланыңыз)?

1:


2:


Сабақ туралы немесе жеке оқушылардың жетістіктері / қиындықтары туралы сабақта не білдім, келесі сабақтарда не іздеймін?


Материал жариялап тегін
сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!