|
Сабақтың тақырыбы:Ойын -сауық ойындарын құру Табиғат апаттары кезіндегі дәрігелік көмек |
Мұғалімнің аты-жөні:
Күні: |
|||
|
СЫНЫП: 5ә |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары: |
Қауіпсіздік ережесі. Ойын сауық ойындарың құру.жолдарына оқыту, құрал-жабдықтармен таныстыру.ойынның әр – түрлі қабылдау техникаларын айту, құрал-жабдықтармен таныстыру |
|||
|
Сабақтан күтілетін нәтиже: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. жолдарына оқыту құрал-жабдықтардың атқаратын функцияларын біледі, жаттығуды түсінеді. |
|||
|
|
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Құрал-жабдықтарды қолданып, Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет.оқыту арқылы орындалатын жаттығулар қолданады, мәтінді жазады. |
|||
|
|
Оқушылардың кейбіреулері мынаны орындай алады: Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. арқылы орындалатын жаттығулар, кедергіден өту жаттығуларды қолдана алады. |
|||
|
Тілдік мақсат: |
Сабақта қолданылатын термин сөздер: Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет.арқылы орындалатын жаттығулардағы термин сөздерді біледі. «оңға, солға, секіру, т.б.» |
|||
|
Ресурстар: |
Ысқырық, секундомер, т.б. |
|||
|
Пәнаралық байланыс: |
Физика |
|||
|
Алдыңғы оқу: |
Ойын-н тұру қалпы артқа, аяққа тіркестіре оңқаптал мен арқа мен алға қозғалу |
|||
|
САБАҚ ЖОСПАРЫ |
||||
|
Сабақ барысы және жоспарланған уақыт |
Берілетін тапсырмалар және қолданылатын әдістер |
Бағалау критерийлері және жұмыс түрлері |
||
|
ҰЙЫМДАСТЫРУ КЕЗЕҢІ 3 минут |
Оқушылардың психологиялық ахуалын қалыптастыру. Оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстыру.Оқушыларға қауіпсіздік ережелерін сақтауды ескерту. Оқушыларды топтарға біріктіру. |
|
||
|
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ 5 минут |
(Миға шабуыл.) Оқушылардың бір біріне сұрақ қою арқылы үй тапсырмасын сұраймын. |
Дұрыс жауаптарға 1 балл қойылады. |
||
|
ЖАҢА САБАҚ 12 минут |
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға болады) (Жаңа сабаққа дайындықпен келген оқушының қорғауын ұйымдастыру); . Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. оқыту арқылы орындалатын жаттығулар түрліше жолдары. |
|
||
|
САБАҚТЫ БЕКІТУ 15 минут
|
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға Қауіпсіздік ережес Қашықтықтан өту тактикасының негізі арқылы орындалатын жаттығулардың техникалық тәсілдері туралы жалпы түсінік айту. |
Жұпты қ жұмыс. Дұрыс жауаптарға 1 балл қойылады. |
||
|
|
орындалатын жаттығулардың түрліше техникалық тәсілдері, түрлі жаттығулар жасау. |
Дұрыс жауаптарға 2 балл қойылады. |
||
|
|
Қауіпсіздік ережесі. Қашықтықтан өту тактикасының негізі арқылы орындалатын жаттығулар жүру құрал-жабдықтарын қолдану. |
Дұрыс жауаптарға баға қойылады. |
||
|
ҮЙГЕ ТАПСЫРМА 5 минут |
(Оқушыларға келесі сабаққа Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. қыту арқылы орындалатын жаттығулардың техникалық тәсілдері туралы жалпы түсінік дайындау. Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. шешу жолдарына оқыту арқылы орындалатын жаттығулар құрал-жабдықтар көмегімен атқарылатын іс-әрекет түрлерін білу. |
Тапсырманы орындағанға «3» баға қойылады. |
||
|
БАҒАЛАУ |
3-5 балл жинаған оқушыларға «3» баға қойылады. 6-8 балл жинаған оқушыларға «4» баға қойылады. 9-12 балл жинаған оқушыларға «5» баға қойылады. |
|
||
|
КЕРІ БАЙЛАНЫС |
Стикер немесе парақшалар көмегімен оқушылардан кері байланыс алу. |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ойын-сауық ойындарын құру.Табиғат апаттары кезіндегі дәрігерлік көмек
Ойын-сауық ойындарын құру.Табиғат апаттары кезіндегі дәрігерлік көмек
|
Сабақтың тақырыбы:Ойын -сауық ойындарын құру Табиғат апаттары кезіндегі дәрігелік көмек |
Мұғалімнің аты-жөні:
Күні: |
|||
|
СЫНЫП: 5ә |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары: |
Қауіпсіздік ережесі. Ойын сауық ойындарың құру.жолдарына оқыту, құрал-жабдықтармен таныстыру.ойынның әр – түрлі қабылдау техникаларын айту, құрал-жабдықтармен таныстыру |
|||
|
Сабақтан күтілетін нәтиже: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. жолдарына оқыту құрал-жабдықтардың атқаратын функцияларын біледі, жаттығуды түсінеді. |
|||
|
|
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Құрал-жабдықтарды қолданып, Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет.оқыту арқылы орындалатын жаттығулар қолданады, мәтінді жазады. |
|||
|
|
Оқушылардың кейбіреулері мынаны орындай алады: Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. арқылы орындалатын жаттығулар, кедергіден өту жаттығуларды қолдана алады. |
|||
|
Тілдік мақсат: |
Сабақта қолданылатын термин сөздер: Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет.арқылы орындалатын жаттығулардағы термин сөздерді біледі. «оңға, солға, секіру, т.б.» |
|||
|
Ресурстар: |
Ысқырық, секундомер, т.б. |
|||
|
Пәнаралық байланыс: |
Физика |
|||
|
Алдыңғы оқу: |
Ойын-н тұру қалпы артқа, аяққа тіркестіре оңқаптал мен арқа мен алға қозғалу |
|||
|
САБАҚ ЖОСПАРЫ |
||||
|
Сабақ барысы және жоспарланған уақыт |
Берілетін тапсырмалар және қолданылатын әдістер |
Бағалау критерийлері және жұмыс түрлері |
||
|
ҰЙЫМДАСТЫРУ КЕЗЕҢІ 3 минут |
Оқушылардың психологиялық ахуалын қалыптастыру. Оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстыру.Оқушыларға қауіпсіздік ережелерін сақтауды ескерту. Оқушыларды топтарға біріктіру. |
|
||
|
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ 5 минут |
(Миға шабуыл.) Оқушылардың бір біріне сұрақ қою арқылы үй тапсырмасын сұраймын. |
Дұрыс жауаптарға 1 балл қойылады. |
||
|
ЖАҢА САБАҚ 12 минут |
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға болады) (Жаңа сабаққа дайындықпен келген оқушының қорғауын ұйымдастыру); . Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. оқыту арқылы орындалатын жаттығулар түрліше жолдары. |
|
||
|
САБАҚТЫ БЕКІТУ 15 минут
|
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға Қауіпсіздік ережес Қашықтықтан өту тактикасының негізі арқылы орындалатын жаттығулардың техникалық тәсілдері туралы жалпы түсінік айту. |
Жұпты қ жұмыс. Дұрыс жауаптарға 1 балл қойылады. |
||
|
|
орындалатын жаттығулардың түрліше техникалық тәсілдері, түрлі жаттығулар жасау. |
Дұрыс жауаптарға 2 балл қойылады. |
||
|
|
Қауіпсіздік ережесі. Қашықтықтан өту тактикасының негізі арқылы орындалатын жаттығулар жүру құрал-жабдықтарын қолдану. |
Дұрыс жауаптарға баға қойылады. |
||
|
ҮЙГЕ ТАПСЫРМА 5 минут |
(Оқушыларға келесі сабаққа Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. қыту арқылы орындалатын жаттығулардың техникалық тәсілдері туралы жалпы түсінік дайындау. Ойын құруға арналған шығармашылық қабілет. шешу жолдарына оқыту арқылы орындалатын жаттығулар құрал-жабдықтар көмегімен атқарылатын іс-әрекет түрлерін білу. |
Тапсырманы орындағанға «3» баға қойылады. |
||
|
БАҒАЛАУ |
3-5 балл жинаған оқушыларға «3» баға қойылады. 6-8 балл жинаған оқушыларға «4» баға қойылады. 9-12 балл жинаған оқушыларға «5» баға қойылады. |
|
||
|
КЕРІ БАЙЛАНЫС |
Стикер немесе парақшалар көмегімен оқушылардан кері байланыс алу. |
|
||
шағым қалдыра аласыз













