|
Бөлім |
2-Бөлім.Спорт ойындары арқылы командалық бірлесу әрекеттері |
|
|
Педагогтің тегі,аты,әкесінің аты |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып:7 |
Қатысушылардың саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ойын техникасын жақсарту.Баскетбол. Допты бір немесе екі қолмен алып жүру |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.4.1 Дене жаттығулары аясындағы іс-әрекеттерді оңтайландыру және балама түрлерін құруға қажетті ережелер мен құрылымдық тәсілдерді көрсете білу |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Баскетболдағы допты бір және екі қолмен дұрыс ұстау техникасын үйрету. Оқушылардың доппен жұмыс жасау дағдыларын жетілдіру. Ойын кезінде допты тиімді бақылау және қорғау қабілетін арттыру. |
|
|
Сабақ кезеңі/уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 мин |
- Оқушыларды сабаққа
дайындау |
Оқушылар сабаққа дайын, күн тәртібін түсінеді, қауіпсіздік ережелерін біледi |
Қол шапалақ |
|
|
Негізгі бөлім 30 мин |
Жалпы дамыту
жаттығулары: Допты екі қолмен ұстау: Техникасы: Допты екі қолмен кеуде деңгейінде ұстау. Саусақтар кең ашылған, бас бармақтар артта, басқа саусақтар допты алдыңғы жағынан ұстайды. Оқушыларға допты дұрыс ұстау, алға, артқа, жанға және жоғары бағытта қауіпсіз жүргізу көрсетіледі. Жаттығу: Оқушылар жұптасып, допты бір-біріне береді және оны екі қолмен дұрыс ұстауды үйренеді. Допты бір қолмен ұстау: Техникасы: Допты бір қолмен ұстап тұру. Қол саусақтары кең ашылып, допты тұрақты ұстау керек. Баскетболшының алақанында допты сенімді сезіну маңызды. Жаттығу: Оқушылар допты бір қолмен ұстап, оны айналдыру, әріптесіне бір қолмен беру жаттығуларын жасайды. Қозғалыстағы жаттығулар: Оқушылар алаңда қозғалып жүріп, допты бір және екі қолмен ұстап жүреді. Бір-біріне доп береді, қабылдайды, әрі допты бақылауда ұстайды. |
Ойын нәтижелерін талқылау, қатысушылардың ойы мен әсерлерін тыңдау |
Смайликтер арқылы |
|
|
Қорытынды кезеңі 5 мин |
1. Сабақты қорытындылау: |
- Сұрақ-жауап |
Қол шапалақ |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ойын техникасын жақсарту.
Ойын техникасын жақсарту.
|
Бөлім |
2-Бөлім.Спорт ойындары арқылы командалық бірлесу әрекеттері |
|
|
Педагогтің тегі,аты,әкесінің аты |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып:7 |
Қатысушылардың саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ойын техникасын жақсарту.Баскетбол. Допты бір немесе екі қолмен алып жүру |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.4.1 Дене жаттығулары аясындағы іс-әрекеттерді оңтайландыру және балама түрлерін құруға қажетті ережелер мен құрылымдық тәсілдерді көрсете білу |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Баскетболдағы допты бір және екі қолмен дұрыс ұстау техникасын үйрету. Оқушылардың доппен жұмыс жасау дағдыларын жетілдіру. Ойын кезінде допты тиімді бақылау және қорғау қабілетін арттыру. |
|
|
Сабақ кезеңі/уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 мин |
- Оқушыларды сабаққа
дайындау |
Оқушылар сабаққа дайын, күн тәртібін түсінеді, қауіпсіздік ережелерін біледi |
Қол шапалақ |
|
|
Негізгі бөлім 30 мин |
Жалпы дамыту
жаттығулары: Допты екі қолмен ұстау: Техникасы: Допты екі қолмен кеуде деңгейінде ұстау. Саусақтар кең ашылған, бас бармақтар артта, басқа саусақтар допты алдыңғы жағынан ұстайды. Оқушыларға допты дұрыс ұстау, алға, артқа, жанға және жоғары бағытта қауіпсіз жүргізу көрсетіледі. Жаттығу: Оқушылар жұптасып, допты бір-біріне береді және оны екі қолмен дұрыс ұстауды үйренеді. Допты бір қолмен ұстау: Техникасы: Допты бір қолмен ұстап тұру. Қол саусақтары кең ашылып, допты тұрақты ұстау керек. Баскетболшының алақанында допты сенімді сезіну маңызды. Жаттығу: Оқушылар допты бір қолмен ұстап, оны айналдыру, әріптесіне бір қолмен беру жаттығуларын жасайды. Қозғалыстағы жаттығулар: Оқушылар алаңда қозғалып жүріп, допты бір және екі қолмен ұстап жүреді. Бір-біріне доп береді, қабылдайды, әрі допты бақылауда ұстайды. |
Ойын нәтижелерін талқылау, қатысушылардың ойы мен әсерлерін тыңдау |
Смайликтер арқылы |
|
|
Қорытынды кезеңі 5 мин |
1. Сабақты қорытындылау: |
- Сұрақ-жауап |
Қол шапалақ |
|
шағым қалдыра аласыз













