|
Бөлім 1 |
Камандалық спорттық ойындар |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Шинтаев Бейсенбек Сапарбекович |
||||
|
Күні 10.10.2023ж |
|
||||
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ойын техникасының дағдысын дамыту |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.1.3.1 - арнайы спорттық техникаларды орындау кезіндегі дағдылар мен реттілікті таңдай білу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар қозғалыс кеңістігінде толық топ ретінде қауіпсіз жұмыс істеу Жеке және бірлескен жұмыста отансүйгіштік сезімді және адамгершілік құндылықтарды көрсету |
||||
|
Құндылықтар |
Отбасының,өз ортасының абыройын асыру |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Сабақтың басында өтетін тақырыппен таныстырып, білім алушылармен бірге оқу мақсаты және сабақтың соңында күтілетін нәтиже анықталады. Осыдан кейін білім алушылар сабақтағы бағалау критерийлері және дескрипторлармен танысады. Білім алушылар, бір орында, қозғалыста және жүгіру кезінде ЖДДЖ орындайды. |
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды |
Қол шапалақ |
||
|
Ортасы |
Өткізілетін оқу тапсырмасының ережелері мен қауіпсіздік ережелері айтылып түсіндіріледі. Осыданкейінбілімалушылар жұпта жұмыс жасайды: Б а) Допты бір орында оң және сол қолмен алып жүру;
в Осы тапсырманың дескрипторлары:
Сұраңыз: Баскетболмен айналысқан кезде қандай қауіпсіздік ережелерін сақтауымыз қажет? Өздеріңіздің практикалық білімдеріңізді және дағдыларыңызды күнделікті өмірде қалай қолданасыздар? Бұл тапсырмада қандай арнайы спорттық қозғалыс әрекеттері қолданылды?
Жоғарыдан бір қолмен беру. Доптың бастапқы жағдайы, бір қолының білезігінде. Алға қозғалғанда қол жазылады да, білезік допты орап, берілімді аяқтайды. Б
Қ
Д Осы тапсырманың дескрипторлары:
Сұраңыз: Жаттығулар орындау кезінде қандай қауіпсіздік ережелерін сақтауымыз қажет? Өздеріңіздің практикалық білімдеріңізді және дағдыларыңызды күнделікті өмірде қалай қолданасыз? Бұл тапсырмада қандай арнайы спорттық қозғалыс әрекеттері қолданылды? |
Екпін алып немесе орнынан бойлап жасалады. Оқушылар тірек-қозғалыс дағдыларының не екенін түсінгендіктерін сипаттай және көрсете алады. . |
Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау : «Бас бармақ» арқылы бағалайды ҚБ «От шашу» |
Үлкен бос кеңістік, баскетбол доптары, ысқырық, конустар. Баскетбол сабақтарындағы қауіпсіздік ережелері интернет ресурсына сілтеме: https://xn--j1ahfl.xn--p1ai/library/instruktazh_po_tehnike_bezopasnosti_na_urokah_baske_112701.html Баскетболдағы допты алып жүру интернет ресурсына сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=Lnfa-ZQgJ6Y |
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушыларға қойылатын сұрақтар:
Үй тапсырмалары беріледі; Мұғалім тарапынан кері байланыс жүргізіледі (сабақ барысында кеткен қателіктер мен артықшылықтар ауызша айтылады) |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ойын техникасының дағдысын дамыту
Ойын техникасының дағдысын дамыту
|
Бөлім 1 |
Камандалық спорттық ойындар |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Шинтаев Бейсенбек Сапарбекович |
||||
|
Күні 10.10.2023ж |
|
||||
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ойын техникасының дағдысын дамыту |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.1.3.1 - арнайы спорттық техникаларды орындау кезіндегі дағдылар мен реттілікті таңдай білу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар қозғалыс кеңістігінде толық топ ретінде қауіпсіз жұмыс істеу Жеке және бірлескен жұмыста отансүйгіштік сезімді және адамгершілік құндылықтарды көрсету |
||||
|
Құндылықтар |
Отбасының,өз ортасының абыройын асыру |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Сабақтың басында өтетін тақырыппен таныстырып, білім алушылармен бірге оқу мақсаты және сабақтың соңында күтілетін нәтиже анықталады. Осыдан кейін білім алушылар сабақтағы бағалау критерийлері және дескрипторлармен танысады. Білім алушылар, бір орында, қозғалыста және жүгіру кезінде ЖДДЖ орындайды. |
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды |
Қол шапалақ |
||
|
Ортасы |
Өткізілетін оқу тапсырмасының ережелері мен қауіпсіздік ережелері айтылып түсіндіріледі. Осыданкейінбілімалушылар жұпта жұмыс жасайды: Б а) Допты бір орында оң және сол қолмен алып жүру;
в Осы тапсырманың дескрипторлары:
Сұраңыз: Баскетболмен айналысқан кезде қандай қауіпсіздік ережелерін сақтауымыз қажет? Өздеріңіздің практикалық білімдеріңізді және дағдыларыңызды күнделікті өмірде қалай қолданасыздар? Бұл тапсырмада қандай арнайы спорттық қозғалыс әрекеттері қолданылды?
Жоғарыдан бір қолмен беру. Доптың бастапқы жағдайы, бір қолының білезігінде. Алға қозғалғанда қол жазылады да, білезік допты орап, берілімді аяқтайды. Б
Қ
Д Осы тапсырманың дескрипторлары:
Сұраңыз: Жаттығулар орындау кезінде қандай қауіпсіздік ережелерін сақтауымыз қажет? Өздеріңіздің практикалық білімдеріңізді және дағдыларыңызды күнделікті өмірде қалай қолданасыз? Бұл тапсырмада қандай арнайы спорттық қозғалыс әрекеттері қолданылды? |
Екпін алып немесе орнынан бойлап жасалады. Оқушылар тірек-қозғалыс дағдыларының не екенін түсінгендіктерін сипаттай және көрсете алады. . |
Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау : «Бас бармақ» арқылы бағалайды ҚБ «От шашу» |
Үлкен бос кеңістік, баскетбол доптары, ысқырық, конустар. Баскетбол сабақтарындағы қауіпсіздік ережелері интернет ресурсына сілтеме: https://xn--j1ahfl.xn--p1ai/library/instruktazh_po_tehnike_bezopasnosti_na_urokah_baske_112701.html Баскетболдағы допты алып жүру интернет ресурсына сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=Lnfa-ZQgJ6Y |
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушыларға қойылатын сұрақтар:
Үй тапсырмалары беріледі; Мұғалім тарапынан кері байланыс жүргізіледі (сабақ барысында кеткен қателіктер мен артықшылықтар ауызша айтылады) |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
|
шағым қалдыра аласыз
аскетболшының тұрысы:
)
Қозғалыста допты оң және сол қолымен алып
жүру.
ір қолмен
төменнен беру.
ағып
алу
опты
орнында тұрып бір қолымен қағып алу.












