|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 5.3В |
Мектеп: №79 мектеп |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: А. Берсүгірова |
|||||||
|
СЫНЫП:5 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.1.2.27.Ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|||||||
|
||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||||
|
||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||||
|
||||||||
|
Бағалау критерийі |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту алгортимін қолдана алады; |
|||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар: Ондық бөлшектерді қосу және азайту алгоритмін түсінеді; Ондық бөлшектерді қосу және азайтуға есептер шығара алады; |
|||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
||||||||
|
Таңба, қосу, азайту, математикалық амал, разрядтық қосылғыштар,өрнек Ондық бөлшектерді қосу , ондық бөлшектерді азайту; |
||||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Біздер нені байқадық . Талқылауға арналған сұрақтар: |
||||||||
|
Ондық бөлшектерді қосқанда бірінші және екінші қосылғыштар мен қосындының мәніндегі үтірлерді қалай айырады? Натурал сандарды қосу мен ондық бөлшектерді қосудың қандай ұқсастықтары мен айырмашылықтары бар? |
||||||||
|
|
||||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар : Мына сөздердің анықтамасын дәптерге жазады: |
||||||||
|
Ондық бөлшектерді қосу үшін: Ондық бөлшектерді азайту үшін: |
||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Тарихтың мәдениет пен тілдің біртұтастығын білуге , сын тұрғысынан ойлауға, топтық жұмыс барысында бір-біріне өзара сыйластық, құрметпен қарауға, жауапкершілікті сезінуге, білім алуға дайын болуға баулу ; |
|||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Физика есептерін шығаруда ондық бөлшектерді қосу және азайтуды пайдалану; |
|||||||
|
Алдыңғы оқу |
Ондық бөлшектерді оқиды, жазады. Ондық бөлшектерді жай бөлшекке айналдырады; координаталық сәуледе ондық бөлшектерді кескіндей алады; |
|||||||
|
Сабақ барысы |
|
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы 7 мин |
2мин 2 мин 3мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу. Сыныпты түгелдеу. «Амандасу» тренингі Қазір біз сендермен ойын ойнаймыз. Қимылды тез жасауларың керек. « Бастаймыз» деп белгі берілгенде , мен қалай амандасу керектігін айтамын, сонда сендер бір-бірлеріңмен тез-тез амандасасыңдар. Әр адаммен әртүрлі амандасасыңдар. Сонымен, көзбен....қолмен....иықпен.....құлақпен.....тіземен.......иекпен.....өкшемен........арқамен. Оқушылардың дұрыс жауаптарын мадақтау. Әдіс « Алақан соғу» Сыныптағы оқушыларды фигуралар арқылы топқа бөлу: 1 топ Ондық бөлшек 2 топ Разряд тобы 3 топ Таңба тобы «Ой қозғау» әдісі арқылы өткен тақырыпты пысықтау сұрақтары:
Оқушылардың дұрыс жауаптарын мадақтау Смайликтермен топтарды ынталандыру,қол шапалақтау |
Қағаз қиындылары Смайликтер |
|||||
|
Сабақтың ортасы 30мин |
2 мин 4 мин 6 мин 10 мин 3мин 2 минут 2 мин 1 минут |
«Мюнстенберг әдісі» арқылы жаңа тақырыпты ашады. 3топқа парақшалар таратылады. Мұнда тізілген әріптердің ішінен сөздер немесе сөз тіркестерін тез оқып, астын сызып бір сөйлем құрастыру; Анграпондықфлкрстбөлшектердіджисяфапқосу иварплджәневцйщшлдржазайту « Дайындал, назар сал, оқыңдар» әдісі . Постер қорғау 1 топқа: Ондық бөлшектерді қосу үшін: 2 топқа: Ондық бөлшектерді азайту үшін: 3 топқа: Ондық бөлшектерді қосудың қасиеттері: Оқушылар топпен жұмыс жасайды. Оқушылар постерге анықтамаларды жазады. Топтағы оқушылар постер қорғайды. « Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау. Мысалдарды тарату «Джигсо» әдісі бойынша: 1 топқа: 1мысал. Натурал сандар мен ондық бөлшектерді қосудың ұқсастықтары мен айырмашылықтарын ажырату; 2 топқа: 2 мысал. Ондық бөлшектерді қосу алгоритмі. 3 топқа: 3 мысал. Ондық бөлшектерді азайту алгоритмі қалай орындалады? Парақшаларға жазылған сұрақтар таратылады. Мысалы А, В,С деп үш топқа ат қойылады, және топтарға ат жазылған парақшалар қойылады. А тобындағы оқушылар ретімен белгіленеді, А1, А2, А3, А4, А5 В тобындағы - В1, В2,В3, В4, В5 С тобындағылар- С1, С2, С3, С4, С5 Оқушыларға бағалау парақшалар таратылады. Өзіне түсіндіруі ұнаған оқушыға баға береді. Топтық бағалау жүзеге асады. Топ мүшелері бір-бірін бағалайды. « Ойлан, жұптас, бөліс» стратегиясы бойынша Оқулықпен жұмыс №634 1 топқа: Қосуды орындаңдар:
№635 2 топқа: Азайтуды орында: 1)22,895-5,678 2) 6,07-3,4 3) 20,02-9,253 7,1-0,1234 №636 3 топқа : Есептеңдер:
Әр топтан топбасшы шығып есептерді қорғайды. Топпен ақылдаса отырып, тақтаға әр топтан бір оқушы шығып тақтаға орындайды. Барлығы дәптерге жазып отырады. Бағдаршам – оқушылардың өздерінің қаншалықты түсінгенін көрсетудің жылдам тəсілі. Оқушыларға қызыл, сары жəне жасыл түсті карточкалар беріледі. Оқушылар: толықтай түсінсе, сенімді болса ЖАСЫЛ ТҮСТІ; түсінуге жақын болса, аздап білсе САРЫ ТҮСТІ; түсінбесе, сенімді болмаса ҚЫЗЫЛ ТҮСТІ көрсетеді. « Серпілген сауал» әдісі бойынша Сыныптағы оқушылар бір-біріне сұрақтарды лақтыру арқылы жүзеге асады.
« Смайликтер» арқылы бағалау Жұптық жұмыс Тиістісін тап!
Дайын үлгі жауап арқылы жұптардың өзара қалыптастырушы бағалауы жүзеге асырылады. Кері байланыс орнату. « Талқылаудағы әріптестер» 1) Топта жұмыс істеу ұнады ма? 2) Өзге топтың бақылау нәтижелерімен келісесіздер ме? Неліктен? 3) Не қиын болды? «2 жұлдыз - 1ұсыныс» арқылы бағалау.
Сергіту сәті. (Қызықты қимыл қозғалыстары) «Қыдырып қайтайық» әуені |
Әріптер жазылған парақшалар Маркерлер, тақта, плакат Плакаттар, маркерлер, түрлі-түсті қаламдар, жетондар, бағалау қағаздары Интерактивті тақта Алматы «Атамұра» 2017ж
Интербелсенді тақтада флипчарт. Youtubе желісі |
|||||
|
Сабақтың соңы 8 мин |
3мин 3 мин 2 мин |
Жеке жұмыс. дискрипторлар арқылы қалыптастырушы тапсырма бердім. Қосымшада берілген. Рефлексия: Блум түймедағы (білу, түсіну, қолдану)
Қарапайым сұрақ. Ондық бөлшек дегеніміз не? Ондық бөлшектерге қандай амалдар қолданамыз? Шығармашылық сұрақ. Ондық , таңба, бөлшек, разряд , сөздерін қатыстырып бірнеше сөйлем құрастыр. Тәжірибелік сұрақ Пілдің салмағы 4,5т. Сусиырдың салмағы пілдің салмағынан 0,9т кем.Аюдың салмағы сусиырдың салмағынан 2,9т кем. Аюдың салмағын тап. Сөйлемді толықтыр Егер азайғыш пен азайтқыштағы ондық таңбалар саны әр түрлі болса, онда оларды.............. тіркеп жазу керек. Түсіндірмелі сұрақ Ондық бөлшектер мен жай бөлшектердің айырмашылығы неде? Оқушылар гүл жапырақшаларындағы тапсырмаларға жауап беру арқылы Үйге тапсырма. №638 |
Стикерлер, қорапшалар |
|||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
||||||
|
1. Сабақта оқушылардың басым бөлігі берілген тапсырманы орындай алады Себебі тақырыпқа сай тапсырмалар көбісі сараланып алынды. Ашық , жабық сұрақтар қоя отырып, оқушыларға тапсырманы өз бетінше орындауға мүмкіндік берілді. Жетелеуші сұрақтар арқылы жаңа тақырыпты өздеріне меңгерту өте тиімді деп ойлаймын. Оқушылардың шығармашылық қабілеттерін шыңдауға, математикалық тілде сөйлеу мәнерін қалыптастыруда маңызды рөл атқарады. Оқушылар диалогқа қатысу арқылы сөздік қорын молайтады деп ойлаймын. |
Қалыптастырушы бағалау - оқу процесінің ажырамас бір бөлігі болып табылады, сабақ барысында мұғалім тарапынан жүйелі өткізіліп отырады. Мұғалім мен оқушы арасында үздіксіз кері байланыс қамтамасыз етіледі.
|
Сергіту жаттығуы қимылмен көрсету: Ширату жаттығулары кезінде « Қыдырып қайтайық» әуеніне қимыл қозғалыстар арқылы билеу. Қауіпсіздік техникасы ережелері: Компьютермен жұмыс жасағнда қауіпсіздік ережелерін сақтау. |
||||||
|
Рефлексия Сабақ \оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
||||||||
Сыныбы: 5
Пәні: Математика
|
Бөлім |
5.3В |
|||||||||||||||||||||||||
|
Тақырып |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту |
|||||||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаты |
5.1.2.27.Ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау |
|||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері |
Қолдану |
|||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Ондық бөлшектерді қосады және азайтады; |
|||||||||||||||||||||||||
|
Тапсырма |
||||||||||||||||||||||||||
|
Алдар көсе ежелгі театрлар отанына баруды жоспарлайды. Өрнектердің мәндерін дұрыс тауып қаланың атын анықтаңыз. Өрнектердің жауаптарын екінші жолға , ал оларға сәйкес әріптерді үшінші жолға жазыңыз.
|
||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ондық бөлшектерді қосу және азайту 5 сынып
Ондық бөлшектерді қосу және азайту 5 сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 5.3В |
Мектеп: №79 мектеп |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: А. Берсүгірова |
|||||||
|
СЫНЫП:5 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.1.2.27.Ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|||||||
|
||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||||
|
||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||||
|
||||||||
|
Бағалау критерийі |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту алгортимін қолдана алады; |
|||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар: Ондық бөлшектерді қосу және азайту алгоритмін түсінеді; Ондық бөлшектерді қосу және азайтуға есептер шығара алады; |
|||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
||||||||
|
Таңба, қосу, азайту, математикалық амал, разрядтық қосылғыштар,өрнек Ондық бөлшектерді қосу , ондық бөлшектерді азайту; |
||||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Біздер нені байқадық . Талқылауға арналған сұрақтар: |
||||||||
|
Ондық бөлшектерді қосқанда бірінші және екінші қосылғыштар мен қосындының мәніндегі үтірлерді қалай айырады? Натурал сандарды қосу мен ондық бөлшектерді қосудың қандай ұқсастықтары мен айырмашылықтары бар? |
||||||||
|
|
||||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар : Мына сөздердің анықтамасын дәптерге жазады: |
||||||||
|
Ондық бөлшектерді қосу үшін: Ондық бөлшектерді азайту үшін: |
||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Тарихтың мәдениет пен тілдің біртұтастығын білуге , сын тұрғысынан ойлауға, топтық жұмыс барысында бір-біріне өзара сыйластық, құрметпен қарауға, жауапкершілікті сезінуге, білім алуға дайын болуға баулу ; |
|||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Физика есептерін шығаруда ондық бөлшектерді қосу және азайтуды пайдалану; |
|||||||
|
Алдыңғы оқу |
Ондық бөлшектерді оқиды, жазады. Ондық бөлшектерді жай бөлшекке айналдырады; координаталық сәуледе ондық бөлшектерді кескіндей алады; |
|||||||
|
Сабақ барысы |
|
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы 7 мин |
2мин 2 мин 3мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу. Сыныпты түгелдеу. «Амандасу» тренингі Қазір біз сендермен ойын ойнаймыз. Қимылды тез жасауларың керек. « Бастаймыз» деп белгі берілгенде , мен қалай амандасу керектігін айтамын, сонда сендер бір-бірлеріңмен тез-тез амандасасыңдар. Әр адаммен әртүрлі амандасасыңдар. Сонымен, көзбен....қолмен....иықпен.....құлақпен.....тіземен.......иекпен.....өкшемен........арқамен. Оқушылардың дұрыс жауаптарын мадақтау. Әдіс « Алақан соғу» Сыныптағы оқушыларды фигуралар арқылы топқа бөлу: 1 топ Ондық бөлшек 2 топ Разряд тобы 3 топ Таңба тобы «Ой қозғау» әдісі арқылы өткен тақырыпты пысықтау сұрақтары:
Оқушылардың дұрыс жауаптарын мадақтау Смайликтермен топтарды ынталандыру,қол шапалақтау |
Қағаз қиындылары Смайликтер |
|||||
|
Сабақтың ортасы 30мин |
2 мин 4 мин 6 мин 10 мин 3мин 2 минут 2 мин 1 минут |
«Мюнстенберг әдісі» арқылы жаңа тақырыпты ашады. 3топқа парақшалар таратылады. Мұнда тізілген әріптердің ішінен сөздер немесе сөз тіркестерін тез оқып, астын сызып бір сөйлем құрастыру; Анграпондықфлкрстбөлшектердіджисяфапқосу иварплджәневцйщшлдржазайту « Дайындал, назар сал, оқыңдар» әдісі . Постер қорғау 1 топқа: Ондық бөлшектерді қосу үшін: 2 топқа: Ондық бөлшектерді азайту үшін: 3 топқа: Ондық бөлшектерді қосудың қасиеттері: Оқушылар топпен жұмыс жасайды. Оқушылар постерге анықтамаларды жазады. Топтағы оқушылар постер қорғайды. « Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау. Мысалдарды тарату «Джигсо» әдісі бойынша: 1 топқа: 1мысал. Натурал сандар мен ондық бөлшектерді қосудың ұқсастықтары мен айырмашылықтарын ажырату; 2 топқа: 2 мысал. Ондық бөлшектерді қосу алгоритмі. 3 топқа: 3 мысал. Ондық бөлшектерді азайту алгоритмі қалай орындалады? Парақшаларға жазылған сұрақтар таратылады. Мысалы А, В,С деп үш топқа ат қойылады, және топтарға ат жазылған парақшалар қойылады. А тобындағы оқушылар ретімен белгіленеді, А1, А2, А3, А4, А5 В тобындағы - В1, В2,В3, В4, В5 С тобындағылар- С1, С2, С3, С4, С5 Оқушыларға бағалау парақшалар таратылады. Өзіне түсіндіруі ұнаған оқушыға баға береді. Топтық бағалау жүзеге асады. Топ мүшелері бір-бірін бағалайды. « Ойлан, жұптас, бөліс» стратегиясы бойынша Оқулықпен жұмыс №634 1 топқа: Қосуды орындаңдар:
№635 2 топқа: Азайтуды орында: 1)22,895-5,678 2) 6,07-3,4 3) 20,02-9,253 7,1-0,1234 №636 3 топқа : Есептеңдер:
Әр топтан топбасшы шығып есептерді қорғайды. Топпен ақылдаса отырып, тақтаға әр топтан бір оқушы шығып тақтаға орындайды. Барлығы дәптерге жазып отырады. Бағдаршам – оқушылардың өздерінің қаншалықты түсінгенін көрсетудің жылдам тəсілі. Оқушыларға қызыл, сары жəне жасыл түсті карточкалар беріледі. Оқушылар: толықтай түсінсе, сенімді болса ЖАСЫЛ ТҮСТІ; түсінуге жақын болса, аздап білсе САРЫ ТҮСТІ; түсінбесе, сенімді болмаса ҚЫЗЫЛ ТҮСТІ көрсетеді. « Серпілген сауал» әдісі бойынша Сыныптағы оқушылар бір-біріне сұрақтарды лақтыру арқылы жүзеге асады.
« Смайликтер» арқылы бағалау Жұптық жұмыс Тиістісін тап!
Дайын үлгі жауап арқылы жұптардың өзара қалыптастырушы бағалауы жүзеге асырылады. Кері байланыс орнату. « Талқылаудағы әріптестер» 1) Топта жұмыс істеу ұнады ма? 2) Өзге топтың бақылау нәтижелерімен келісесіздер ме? Неліктен? 3) Не қиын болды? «2 жұлдыз - 1ұсыныс» арқылы бағалау.
Сергіту сәті. (Қызықты қимыл қозғалыстары) «Қыдырып қайтайық» әуені |
Әріптер жазылған парақшалар Маркерлер, тақта, плакат Плакаттар, маркерлер, түрлі-түсті қаламдар, жетондар, бағалау қағаздары Интерактивті тақта Алматы «Атамұра» 2017ж
Интербелсенді тақтада флипчарт. Youtubе желісі |
|||||
|
Сабақтың соңы 8 мин |
3мин 3 мин 2 мин |
Жеке жұмыс. дискрипторлар арқылы қалыптастырушы тапсырма бердім. Қосымшада берілген. Рефлексия: Блум түймедағы (білу, түсіну, қолдану)
Қарапайым сұрақ. Ондық бөлшек дегеніміз не? Ондық бөлшектерге қандай амалдар қолданамыз? Шығармашылық сұрақ. Ондық , таңба, бөлшек, разряд , сөздерін қатыстырып бірнеше сөйлем құрастыр. Тәжірибелік сұрақ Пілдің салмағы 4,5т. Сусиырдың салмағы пілдің салмағынан 0,9т кем.Аюдың салмағы сусиырдың салмағынан 2,9т кем. Аюдың салмағын тап. Сөйлемді толықтыр Егер азайғыш пен азайтқыштағы ондық таңбалар саны әр түрлі болса, онда оларды.............. тіркеп жазу керек. Түсіндірмелі сұрақ Ондық бөлшектер мен жай бөлшектердің айырмашылығы неде? Оқушылар гүл жапырақшаларындағы тапсырмаларға жауап беру арқылы Үйге тапсырма. №638 |
Стикерлер, қорапшалар |
|||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
||||||
|
1. Сабақта оқушылардың басым бөлігі берілген тапсырманы орындай алады Себебі тақырыпқа сай тапсырмалар көбісі сараланып алынды. Ашық , жабық сұрақтар қоя отырып, оқушыларға тапсырманы өз бетінше орындауға мүмкіндік берілді. Жетелеуші сұрақтар арқылы жаңа тақырыпты өздеріне меңгерту өте тиімді деп ойлаймын. Оқушылардың шығармашылық қабілеттерін шыңдауға, математикалық тілде сөйлеу мәнерін қалыптастыруда маңызды рөл атқарады. Оқушылар диалогқа қатысу арқылы сөздік қорын молайтады деп ойлаймын. |
Қалыптастырушы бағалау - оқу процесінің ажырамас бір бөлігі болып табылады, сабақ барысында мұғалім тарапынан жүйелі өткізіліп отырады. Мұғалім мен оқушы арасында үздіксіз кері байланыс қамтамасыз етіледі.
|
Сергіту жаттығуы қимылмен көрсету: Ширату жаттығулары кезінде « Қыдырып қайтайық» әуеніне қимыл қозғалыстар арқылы билеу. Қауіпсіздік техникасы ережелері: Компьютермен жұмыс жасағнда қауіпсіздік ережелерін сақтау. |
||||||
|
Рефлексия Сабақ \оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
||||||||
Сыныбы: 5
Пәні: Математика
|
Бөлім |
5.3В |
|||||||||||||||||||||||||
|
Тақырып |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту |
|||||||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаты |
5.1.2.27.Ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау |
|||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері |
Қолдану |
|||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Ондық бөлшектерді қосады және азайтады; |
|||||||||||||||||||||||||
|
Тапсырма |
||||||||||||||||||||||||||
|
Алдар көсе ежелгі театрлар отанына баруды жоспарлайды. Өрнектердің мәндерін дұрыс тауып қаланың атын анықтаңыз. Өрнектердің жауаптарын екінші жолға , ал оларға сәйкес әріптерді үшінші жолға жазыңыз.
|
||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















